Logopedie Ostrava

1077
29.3.10 12:40

Logopedie Ostrava

Ahoj,

jdu k Vám pro radu. potřebovala bych dobrého logopeda či logopedku v ostravě Porubě. znáte nějaké? Díky moc.
Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

126
12.11.13 11:58

Ženy, obnovuji diskusi, prosím o tip na dobrou logopedku pro syna necelé 3 roky, máme si někoho najít? Nemusí to být jen Ostrava - Poruba. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
12.11.13 17:33

Nikdo neporadí :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20189
13.11.13 21:13

@Lencca724 byla nám doporučena dr. Petrová v Hrabůvce - poliklinika.
Měla jsem z toho strach, ale udělala na mě super dojem a malý spolupracoval perfektně. Vše vysvětlí, dítě nenutí do něčeho, ale nějaký řád to mít musí a hlavně poradí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
14.11.13 13:41

@Veryska81 děkuji za radu, no já už myslela, že logopedie v ostravě snad všechny minula :-). A jestli se můžu zeptat s jak starým dítětem chodíš, můj malý je docela rarach a neposeda, mám strach, že nebude spolupracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20189
14.11.13 19:03

@Lencca724 v září mu bylo tři a jak je na tom tvůj malý s mluvením, že vám byla logopedie doporučena?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
25.11.13 13:28

@Veryska81 Ahojky, no špatně, chodíme od čerta k ďáblu, v srpnu byl odstranit nosní mandle protože špatně slyšel a tím samozřejmě i špatně mluvil, teď se začíná zlepšovat, nicméně bez pomoci se to asi neobejde. Přehazuje písmenka, špatně vyslovuje. A vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20189
25.11.13 23:18

@Lencca724 ahoj, nás čeká alergologie, protože má často rýmy, byly zmíněny hrozně dávno i nosní mandle, ale zatím to dr. neřeší. Na foniatrii jsme byli a musíme znovu po výsledcích z alergologie, prcek jak má ty rýmy, tak mu zaléhají uši a tím pádem neslyší úplně tu nejnižší hlasitost jak se to testuje. Má už alergii na mléko, jdeme to přetestovat a rovnou chci i na trávu atd. léto mi totiž taky prorýmuje a za dva roky vždy ve stejnou dobu, kdy to vše poletuje, nebo když sekají trávu :nevim: a byli jste taky na foniatrii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
28.11.13 10:55

@Veryska81 Ahoj, ano na foniatrii chodíme na fakultku k dr. havlíkové, právě ta nám po neustále opakujících se infekcích doporučila odstranění nosních mandlí. Protože i když zrovna neměl rýmu tak ty mandle bránily ventilaci středouší a tím pádem špatně slyšel. Na alergologii chodíme, alergie zatím neprokázána, stejně jsme dostali ribomunyl na zvýšení imunity (mezi námi nezdá se mi, že by měl valného vlivu). Berete nějaké vitamíny? Už chodíte do školky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř.MarieP
3.12.13 09:54

@Lencca724, se synem jsem chodila na logopedii k JIROUSKOVÉ MÁŠE Mgr. Ostrava centrum, byla milá, je starší (cca k 60-tce? -nemám odhad), syn začal jakoby zadrhávat (špatně slyšel), byli jsme odesláni hysterickou logopedkou ze školky v 6-ti letech (v 5-ti letech, byl vyšetřen se závěrem - vývojově popředu, velmi inteligentní s bohatou slovní zásobou a po roce jsem podle ní myslela, že mám mentálně zaostalé dítě :zed: ), přitom věděla, že je syn objednán na odstranění nosní mandle a trpí „předpubertou“ :mrgreen: :roll: Paní Jirousová na synovi nenašla nic špatného, jen jej učila při mluvení správně dýchat (já mluvím na jeden nádech :oops: ). Byla jsem spokojená. Nevím jak s mladšími dětmi, ale brzy to asi zjistím, dcera hrozně „patlá“ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
126
3.12.13 13:00

Tak my už jsme objednáni k mgr. martínkové, tak jsem zvědavá. Malý taky vše komolí a není mu rozumět. Já si jen pořád neumím představit jak se s takovým malým bude spolupracovat? U ničeho dlouho nevydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
913
17.8.15 12:09

Ahoj. Dostala jsem pro dceru žádanku na logopedii a chtěla jsem k PhDr. Ptáčkové v mephacentru v Ostrava-Poruba, ale dnes jsem tam volala a už nepřijímá, má plno a řekla mi, že si mám zavolat Mgr. Starostkové ta přijímá, ale četla jsem na ní recenze a je to tak 50na50 někteří chválí jiní ne. Tak jsem se chtěla zeptat jestli jste k ní někdo chodili a jak jste byli spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
26.5.16 22:12
@Andriska píše:
Ahoj. Dostala jsem pro dceru žádanku na logopedii a chtěla jsem k PhDr. Ptáčkové v mephacentru v Ostrava-Poruba, ale dnes jsem tam volala a už nepřijímá, má plno a řekla mi, že si mám zavolat Mgr. Starostkové ta přijímá, ale četla jsem na ní recenze a je to tak 50na50 někteří chválí jiní ne. Tak jsem se chtěla zeptat jestli jste k ní někdo chodili a jak jste byli spokojeni.

Ahoj Andriska, mohu se zeptat jak situace dopadla, ke komu nakonec chodíte a jak jste spokojeni? U mně stejná situace, byla mi doporučena paní PhDr. Ptáčková, ale již nepřijímá, ale doporučila mi kolegyně ve fakultce v Porubě, máte někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
913
27.5.16 12:20

@MaMiRo Ahoj, nakonec jsem obvolala asi 6 logopedů a vzala mě na poliklinice v hrabůvce logopedka Petrová, ale moc spokojená nejsem. Chodíme jednou za měsíc a jsme tam tak 20 minut a ani mic neporadila. My budem nakonec chodit k PhDr. Ptáčkové, ale jen díky tomu, že malou vzali do speciální školky a PhDr. Ptáčková s nima spolupracuje jinač by nás nevzala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
27.5.16 20:18
@Andriska píše:
@MaMiRo Ahoj, nakonec jsem obvolala asi 6 logopedů a vzala mě na poliklinice v hrabůvce logopedka Petrová, ale moc spokojená nejsem. Chodíme jednou za měsíc a jsme tam tak 20 minut a ani mic neporadila. My budem nakonec chodit k PhDr. Ptáčkové, ale jen díky tomu, že malou vzali do speciální školky a PhDr. Ptáčková s nima spolupracuje jinač by nás nevzala.

Díky, díky, tak je to tedy, psala mi jiná maminka, že volali přesně v tu dobu, kdy prý nové děti nabírá a taky je nevzala, takže asi bere pod svá křídla jen děti z těch speciálních školek nebo musí mít člověk známost nebo opravdu, opravdu velkou kliku…

Krásný víkend přeji a ještě jednou děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama