Reklama

Lukášek - rarášek?:-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marion14
Povídálka 29 příspěvků 26.02.17 14:15
Lukášek - rarášek?:-)

Ahoj maminky Lukášků, setkala jsem se před porodem s názorem, že všichni Lukáškové zlobí. :D Nyní, když tomu našemu budou dva, musím uznat, že na tom - alespoň u nás a v okolí - asi něco bude. :mrgreen: Co Lukášek, to akční, divoké, rebelující dítě. Jak to máte vy? Je váš Lukášek taky malý ďáblík, nebo klidné, hodné dítě? (Otázku prosím berte spíš pro pobavení, s rezervou. ;) )

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 26.02.17 14:18

My máme Matyáše a zlobí a rebeluje taky. Ale to většina 2letých dětí ;)

Alušáček
Závislačka 3075 příspěvků 26.02.17 14:21

@marion14 Neznám momentálně žádného Lukáška, ale něco podobného jsem slyšela o Adamech a to mi přijde pravdivé, každý Adámek kterého jsem potkala byl pěkný divoch :lol: Takže jestli bude někdy třeba bratříček, nedàvej mu jméno Adam, to by jste měli doma veselo :lol:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34004 příspěvků 26.02.17 14:21

Každej chlapeček zlobí.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15590 příspěvků 26.02.17 14:27

@marion14 to nebude jménem, ale tím, že je to dítě :mrgreen: Co znám Lukášky, nejsou nějak výjimeční zlobivci.

marion14
Povídálka 29 příspěvků 26.02.17 14:28

Já vím, že jsou chlapečci obecně živější než holčičky, ale když jsme ve společnosti třeba deseti, patnácti dětí (v dětském koutku, na oslavách, atd.), tak našeho Lukáška je nejvíc slyšet, a to už asi rok a bez ohledu na to, kolik let je ostatním dětem. :D

Blešík
Extra třída :D 12119 příspěvků 26.02.17 14:32
@Pudloslava píše:
Každej chlapeček zlobí.

Amen a výjimky potvrzují pravidlo :lol:

Fipa
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 26.02.17 14:36

Ja tedy nemám Lukáška, ale Patrička a Filípka a oba zlobí neskutečně. :lol:

ptakovapelika
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 26.02.17 14:37
@Pudloslava píše:
Každej chlapeček zlobí.

Tomuto tvrzení já musím oponovat nebo jsme výjimka :) syn 3,5 roku hodný milý spíš až introvert opravdu hodný kam ho postavím tam ho najdu :) a dcera 2,5 roku úplný opak všude ji je plno je to živel :) zlobí i za bráchu :) syn ji jde s cesty vždy jí dá přednost, hlavně se od ní nechá i bouchat :( spíš mi to štve :( takže nevím. :) Jinak syn se jmenuje Šimon.

marion14
Povídálka 29 příspěvků 26.02.17 14:53
@ptakovapelika píše:
Tomuto tvrzení já musím oponovat nebo jsme výjimka :) syn 3,5 roku hodný milý spíš až introvert opravdu hodný kam ho postavím tam ho najdu :) a dcera 2,5 roku úplný opak všude ji je plno je to živel :) zlobí i za bráchu :) syn ji jde s cesty vždy jí dá přednost, hlavně se od ní nechá i bouchat :( spíš mi to štve :( takže nevím. :) Jinak syn se jmenuje Šimon.

Děkuji za tip, další syn bude Šimon. :lol:

LadySi
Echt Kelišová 7872 příspěvků 26.02.17 15:13

Tak já se musím přidat, znala jsem jednoho chlapečka Lukáška a bylo to opravdu čertovo kvítko, tohle jméno mi totálně zprotivil.

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 26.02.17 16:48

Mame lukase a je to dilo teda :mrgreen: a toje mu uz 8.

ptakovapelika
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 26.02.17 17:48
@marion14 píše:

To nejde říct jestli je to jménem :) spíš po mamince :)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34004 příspěvků 27.02.17 06:17
@marion14 píše:

Nerada bych tě zklamala, znam jednoho Šimona, který je snad ještě horší, než ti tři moji.

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 27.02.17 07:40

Znám paní, která říká (a podle hodně lidí, má opravdu pravdu.) Že se pozná jestli budou s dětmi problémy už v porodnici, hned jak se dítě narodí.
Prý je to tak, že jakmile je po porodu u dítka vidět mezi nohama pindík, je jasné, že to bude problémový jedinec. :nevim: Podle ní už to pak asi jméno nezachrání.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama