Můžu ještě přidat jméno Šárka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jaro17
Nováček 4 příspěvky 25.02.17 07:39
a co Šárka

Ahojky. Mám ještě doplnění k mému předchozímu dotazu. Nikol(a), Denisa a ještě mám uvažovat o Šárce. A můžete mi prosím napsat zdrobněliny ke všem třem jménům. Díky a omlouvám se

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jaro17
Nováček 4 příspěvky 25.02.17 07:40
a co jméno Šárka

Ahojky. Mám ještě doplnění k mému předchozímu dotazu. Nikol(a), Denisa a ještě mám uvažovat o Šárce. A můžete mi prosím napsat zdrobněliny ke všem třem jménům. Díky a omlouvám se

jaro17
Nováček 4 příspěvky 25.02.17 07:41
ještě přidám jméno Šárka

jaro17
Nováček 4 příspěvky 25.02.17 07:42
můžu ještě přidat jméno Šárka

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 25.02.17 07:43

Přestaň spamovat. Tobě někdo říká o jakých jménech mas uvažovat? :mrgreen: Sarka se mi líbí, ta ostatní jména ne. Nezdrobnovala bych to

purka
Stálice 92 příspěvků 132 inzerátů 25.02.17 07:47

@jaro17
Já mám Šárku, mě se to jméno hrozně líbilo, ale vždy jsem si u něj představovala dospělé osoby. Je pravda, že na malé miminko mi to moc nesedělo a dlouho jsem si na něj zvykala. Jedinou zdrobnělinu znám Šárinka (nebo Šárynka?). V porodnici mi to znělo trochu jako nadávka když se střičky vždy říkali a tady máme Kačenku, Barunku a tady vezeme Šárku. :?

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 25.02.17 08:01

Proč to nepřidáš do své předchozí diskuze? Počítám, že už jsi založila 6 diskuzí na stejné téma.

arinecka
Závislačka 4781 příspěvků 25.02.17 08:03

@jaro17 Ty jo 4 diskuse o stejné věci, jedna by nestačila?

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 08:24
@Sofie2013 píše:
Proč to nepřidáš do své předchozí diskuze? Počítám, že už jsi založila 6 diskuzí na stejné téma.
:roll: Podle počtu příspěvků „jen“ čtyři @admin

arinecka
Závislačka 4781 příspěvků 25.02.17 08:34
@purka píše:
@jaro17
Já mám Šárku, mě se to jméno hrozně líbilo, ale vždy jsem si u něj představovala dospělé osoby. Je pravda, že na malé miminko mi to moc nesedělo a dlouho jsem si na něj zvykala. Jedinou zdrobnělinu znám Šárinka (nebo Šárynka?). V porodnici mi to znělo trochu jako nadávka když se střičky vždy říkali a tady máme Kačenku, Barunku a tady vezeme Šárku. :?

Taky to tak vidím, Šárka je prostě takové divné jméno :mrgreen: Nesnášela jsem když mi někdo říkal Šááárinoooo :zed: Ale když mi někdo říká Šári, nebo Šariku ( to je jak na psa :mrgreen: ) tak to je celkem v pohodě.

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 25.02.17 08:35

Jednak 3 diskuze a druhak, vymysli si jméno sama a když mas čas zakládat 4 diskuze, jistě mas i čas si vše najít na internetu.

edit admin - smazání vulgarit

KimL
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 25.02.17 08:36

Mně se Šárka líbí. Přijde mi takové jak jméno pro vílu, něžné. A zdrobnělinu nepotřebuje, protože samo to jméno v základním tvaru zní jak zdrobnělina. Jako Eliška nebo Štěpánka :srdce:.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 25.02.17 08:39
@Ellusa píše: :roll: Podle počtu příspěvků „jen“ čtyři @admin

Protože stihla i víc účtů. Ty předchozí jsou pod Miminko17. Asi je jí fakt těch 17. :roll:

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 08:43
@Litta píše:
Protože stihla i víc účtů. Ty předchozí jsou pod Miminko17. Asi je jí fakt těch 17. :roll:
8o 8o :roll: :roll: :roll:

DaenerysT
Stálice 64 příspěvků 25.02.17 08:51

Za mě Denisa (Tak jako já :-D ) a zdrobněliny: Deniska, Deni, Denča, Denda, Deňule, Denčičák :-D Jedna kolegyně mi říká Tenisáku :-D :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >