Lyžování v Jeseníkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katka II
Povídálka 33 příspěvků 30.12.17 07:47
Lyžování v jeseníkách

Ahoj holky,
chystáme se v únoru na lyže do Jeseníků, je to nejblíž od nás z Brna. Máme dvě malé děti - 6 let a 10 měs. Mohly by jste mi prosím poradit, kde jste lyžovali, byli ubytovaní a byli spokojení. Chtěla bych apartmán a nebo pokoj s ledničkou, něco blízko sjezdovky do cca 1 km. Už jsem tomu dala dost času a vždycky zjistím nějaký problém. Chtěla jsem na Dolní Moravu, ale vzpomněla jsem si pozdě, kam jsem napsala, tak ubytování mají obsazené. Potom jsem zkusila Ostružná. Ale dočetla jsem se, že svahy v Ostružné nic moc, že je lepší Ramzová. To by bylo kousek, zaradovala jsem se, ale v recenzích psalo hodně nespokojených lyžařů, že v Ramzové sjezdovky moc neupravené, když nebyl sníh, tak hlína a kameny a nebo zledovatělé plotny, služby taky hodně špatné. Dcera lyžuje od loňska, docela jí to jde, ale určitě bych chtěla na naše poměry „kvalitní“ upravenou sjezdovku, nejlépe sedačkovou. Doufám, že nejsem moc náročná :-).
Díky za tipy.

Reakce:
Kelliee
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 30.12.17 08:01

Tak já mám zas Ramzovou moc ráda, nesetkala jsem se tam s ničím, co tady píšeš :nevim: Víš, on když není sníh, tak to stojí všude za starou belu. I v Aspenu :lol:

suvik
Nadpozemská drbna 26506 příspěvků 30.12.17 08:10

Mrkni na Skiareal Koprivna, tam se malymu lyzovalo zatim nejlip, kdyz byl zacatecnik. Ubytovani jsme ale byli jinde, tak to nedoporucim, protoze nevim, my tam jeli vyzkouset jen lyze.

taketik
Závislačka 3937 příspěvků 30.12.17 09:30

Za me super Vrbno pod Pradedem ci Koprivna vzdy spokojenost ;)..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >