Reklama

Lyžování v Jeseníkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka II
Povídálka 33 příspěvků 30.12.17 07:47
Lyžování v jeseníkách

Ahoj holky,
chystáme se v únoru na lyže do Jeseníků, je to nejblíž od nás z Brna. Máme dvě malé děti - 6 let a 10 měs. Mohly by jste mi prosím poradit, kde jste lyžovali, byli ubytovaní a byli spokojení. Chtěla bych apartmán a nebo pokoj s ledničkou, něco blízko sjezdovky do cca 1 km. Už jsem tomu dala dost času a vždycky zjistím nějaký problém. Chtěla jsem na Dolní Moravu, ale vzpomněla jsem si pozdě, kam jsem napsala, tak ubytování mají obsazené. Potom jsem zkusila Ostružná. Ale dočetla jsem se, že svahy v Ostružné nic moc, že je lepší Ramzová. To by bylo kousek, zaradovala jsem se, ale v recenzích psalo hodně nespokojených lyžařů, že v Ramzové sjezdovky moc neupravené, když nebyl sníh, tak hlína a kameny a nebo zledovatělé plotny, služby taky hodně špatné. Dcera lyžuje od loňska, docela jí to jde, ale určitě bych chtěla na naše poměry „kvalitní“ upravenou sjezdovku, nejlépe sedačkovou. Doufám, že nejsem moc náročná :-).
Díky za tipy.

Reklama

Reakce:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 30.12.17 08:01

Tak já mám zas Ramzovou moc ráda, nesetkala jsem se tam s ničím, co tady píšeš :nevim: Víš, on když není sníh, tak to stojí všude za starou belu. I v Aspenu :lol:

suvik
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 30.12.17 08:10

Mrkni na Skiareal Koprivna, tam se malymu lyzovalo zatim nejlip, kdyz byl zacatecnik. Ubytovani jsme ale byli jinde, tak to nedoporucim, protoze nevim, my tam jeli vyzkouset jen lyze.

taketik
Závislačka 3489 příspěvků 1 inzerát 30.12.17 09:30

Za me super Vrbno pod Pradedem ci Koprivna vzdy spokojenost ;)..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >