Chatka k pronájmu 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mrkule
Nováček 10 příspěvků 28.12.17 15:24
Chatka k pronájmu 2018

Ahoj, snažím se najít nějakou malou chatičku kdekoliv v Čechách k pronájmu přes týden-dva na léto. Nemůžete mi prosím někdo nějakou doporučit? Aby byla cenově dostupná, tzn. za ten týden tak max 15tis. Díky moc. Za jakýkoliv tip budu moc ráda!!!

Reakce:
Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29537 příspěvků 28.12.17 15:49
@mrkule píše:
Ahoj, snažím se najít nějakou malou chatičku kdekoliv v Čechách k pronájmu přes týden-dva na léto. Nemůžete mi prosím někdo nějakou doporučit? Aby byla cenově dostupná, tzn. za ten týden tak max 15tis. Díky moc. Za jakýkoliv tip budu moc ráda!!!

cože? 15 tisíc(!) za týden za pronájem malé chatičky?

Monchichik
Kelišová 6192 příspěvků 28.12.17 15:52

@Burj Chalifa No já jsem vloni taky hledala chatu k pronájmu a nestačila jsem se divit. I když se dá sehnat i mezi 7-10 tisíci. Záleží, kde to je a jak je chata vybavená. My jsme byli v jižních Čechách, chata s bazénem /nafukovacím/, kousek od Českých Budějovic a platila jsem kolem 9 tisíc. Ale byla to malá chata pro max 4 osoby.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 98 inzerátů 28.12.17 15:53

Myslím, že najdeš i za polovinu, hezkou chatičku… konkretní tip bohužel nemám

Monchichik
Kelišová 6192 příspěvků 28.12.17 15:57

My jsme byli přes chaty a chalupy, zkus se tam podívat.

eluv
Echt Kelišová 7996 příspěvků 28.12.17 16:39

A proč se nepodivas na google? :lol: třeba chalupy.cz nebo tak nějak. Mě přijde úplně zbytečně zakládat diskuzi…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29537 příspěvků 28.12.17 16:54
@eluv píše:
A proč se nepodivas na google? :lol: třeba chalupy.cz nebo tak nějak. Mě přijde úplně zbytečně zakládat diskuzi…

protože založit diskusi, na rozdíl od aktivního vyhledávání, nedá práci ;)

mrkule
Nováček 10 příspěvků 28.12.17 17:45
@Monchichik píše:
@Burj Chalifa No já jsem vloni taky hledala chatu k pronájmu a nestačila jsem se divit. I když se dá sehnat i mezi 7-10 tisíci. Záleží, kde to je a jak je chata vybavená. My jsme byli v jižních Čechách, chata s bazénem /nafukovacím/, kousek od Českých Budějovic a platila jsem kolem 9 tisíc. Ale byla to malá chata pro max 4 osoby.

A prosim kde to bylo? Nevite kontakt/webovky? Diky. 8o

mrkule
Nováček 10 příspěvků 28.12.17 17:47
@eluv píše:

Ja bych radeji chatku na doporuceni nez naslepo. Kdo uz vyzkousel a byl spokojeny… jinak jsem jich nasla hodne, samozrejme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >