Chatka k pronájmu 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mrkule
Nováček 10 příspěvků 28.12.17 15:24
Chatka k pronájmu 2018

Ahoj, snažím se najít nějakou malou chatičku kdekoliv v Čechách k pronájmu přes týden-dva na léto. Nemůžete mi prosím někdo nějakou doporučit? Aby byla cenově dostupná, tzn. za ten týden tak max 15tis. Díky moc. Za jakýkoliv tip budu moc ráda!!!

Reklama

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28271 příspěvků 28.12.17 15:49
@mrkule píše:
Ahoj, snažím se najít nějakou malou chatičku kdekoliv v Čechách k pronájmu přes týden-dva na léto. Nemůžete mi prosím někdo nějakou doporučit? Aby byla cenově dostupná, tzn. za ten týden tak max 15tis. Díky moc. Za jakýkoliv tip budu moc ráda!!!

cože? 15 tisíc(!) za týden za pronájem malé chatičky?

Monchichik
Závislačka 3663 příspěvků 28.12.17 15:52

@Burj Chalifa No já jsem vloni taky hledala chatu k pronájmu a nestačila jsem se divit. I když se dá sehnat i mezi 7-10 tisíci. Záleží, kde to je a jak je chata vybavená. My jsme byli v jižních Čechách, chata s bazénem /nafukovacím/, kousek od Českých Budějovic a platila jsem kolem 9 tisíc. Ale byla to malá chata pro max 4 osoby.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 28.12.17 15:53

Myslím, že najdeš i za polovinu, hezkou chatičku… konkretní tip bohužel nemám

Monchichik
Závislačka 3663 příspěvků 28.12.17 15:57

My jsme byli přes chaty a chalupy, zkus se tam podívat.

eluv
Echt Kelišová 7889 příspěvků 28.12.17 16:39

A proč se nepodivas na google? :lol: třeba chalupy.cz nebo tak nějak. Mě přijde úplně zbytečně zakládat diskuzi…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28271 příspěvků 28.12.17 16:54
@eluv píše:
A proč se nepodivas na google? :lol: třeba chalupy.cz nebo tak nějak. Mě přijde úplně zbytečně zakládat diskuzi…

protože založit diskusi, na rozdíl od aktivního vyhledávání, nedá práci ;)

mrkule
Nováček 10 příspěvků 28.12.17 17:45
@Monchichik píše:
@Burj Chalifa No já jsem vloni taky hledala chatu k pronájmu a nestačila jsem se divit. I když se dá sehnat i mezi 7-10 tisíci. Záleží, kde to je a jak je chata vybavená. My jsme byli v jižních Čechách, chata s bazénem /nafukovacím/, kousek od Českých Budějovic a platila jsem kolem 9 tisíc. Ale byla to malá chata pro max 4 osoby.

A prosim kde to bylo? Nevite kontakt/webovky? Diky. 8o

mrkule
Nováček 10 příspěvků 28.12.17 17:47
@eluv píše:

Ja bych radeji chatku na doporuceni nez naslepo. Kdo uz vyzkousel a byl spokojeny… jinak jsem jich nasla hodne, samozrejme.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama