Chatka k pronájmu 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mrkule
Nováček 10 příspěvků 28.12.17 15:24
Chatka k pronájmu 2018

Ahoj, snažím se najít nějakou malou chatičku kdekoliv v Čechách k pronájmu přes týden-dva na léto. Nemůžete mi prosím někdo nějakou doporučit? Aby byla cenově dostupná, tzn. za ten týden tak max 15tis. Díky moc. Za jakýkoliv tip budu moc ráda!!!

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28779 příspěvků 28.12.17 15:49
@mrkule píše:
Ahoj, snažím se najít nějakou malou chatičku kdekoliv v Čechách k pronájmu přes týden-dva na léto. Nemůžete mi prosím někdo nějakou doporučit? Aby byla cenově dostupná, tzn. za ten týden tak max 15tis. Díky moc. Za jakýkoliv tip budu moc ráda!!!

cože? 15 tisíc(!) za týden za pronájem malé chatičky?

Monchichik
Závislačka 4733 příspěvků 28.12.17 15:52

@Burj Chalifa No já jsem vloni taky hledala chatu k pronájmu a nestačila jsem se divit. I když se dá sehnat i mezi 7-10 tisíci. Záleží, kde to je a jak je chata vybavená. My jsme byli v jižních Čechách, chata s bazénem /nafukovacím/, kousek od Českých Budějovic a platila jsem kolem 9 tisíc. Ale byla to malá chata pro max 4 osoby.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 106 inzerátů 28.12.17 15:53

Myslím, že najdeš i za polovinu, hezkou chatičku… konkretní tip bohužel nemám

Monchichik
Závislačka 4733 příspěvků 28.12.17 15:57

My jsme byli přes chaty a chalupy, zkus se tam podívat.

eluv
Echt Kelišová 7966 příspěvků 28.12.17 16:39

A proč se nepodivas na google? :lol: třeba chalupy.cz nebo tak nějak. Mě přijde úplně zbytečně zakládat diskuzi…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28779 příspěvků 28.12.17 16:54
@eluv píše:
A proč se nepodivas na google? :lol: třeba chalupy.cz nebo tak nějak. Mě přijde úplně zbytečně zakládat diskuzi…

protože založit diskusi, na rozdíl od aktivního vyhledávání, nedá práci ;)

mrkule
Nováček 10 příspěvků 28.12.17 17:45
@Monchichik píše:
@Burj Chalifa No já jsem vloni taky hledala chatu k pronájmu a nestačila jsem se divit. I když se dá sehnat i mezi 7-10 tisíci. Záleží, kde to je a jak je chata vybavená. My jsme byli v jižních Čechách, chata s bazénem /nafukovacím/, kousek od Českých Budějovic a platila jsem kolem 9 tisíc. Ale byla to malá chata pro max 4 osoby.

A prosim kde to bylo? Nevite kontakt/webovky? Diky. 8o

mrkule
Nováček 10 příspěvků 28.12.17 17:47
@eluv píše:

Ja bych radeji chatku na doporuceni nez naslepo. Kdo uz vyzkousel a byl spokojeny… jinak jsem jich nasla hodne, samozrejme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >