Má cenu testovat večer?

Anonymní
16.3.21 21:46

Má cenu testovat večer...

Ahoj holky, s přítelem se delší dobu snažíme o mimi, byla jsem ale teprve před nedávnem u paní doktorky, která mi potvrdila ovulaci (v úplně jiný den, než jsem si do té doby myslela). No, menstruace mi nepřišla, už je to pár dní, co mi měla přijít, dnes večer jsem si dělala test a negativní. Ne, že bych nechápala, že nejsem těhotná, zas nejsu blbá a vím, že to holt trvá, ale nechápu, jakto, když jsem měla ovulaci mi nepřišla menstruace, když jsem dle testu netěhotna. Nebo to může být tím, že jsem testovala večer? Byl to klasickej GS Mamatest 10…takže citlivost vysoká.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
834
16.3.21 21:48

A jak dlouho mas zpoždění? Asi by ti to měl už ukázat i večer pokud je to třeba více jak 3,4 dny…
Já i přes potvrzenou ovulaci měla týden zpoždění, už jsem si taky myslela :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
16.3.21 21:56

Testovat se má ráno kocko tak to vydrž 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
16.3.21 21:58

A mama test je spolehlivý ukázal mi těhotenství i před menstruaci.. Takže kdyby si neměla příchod MS tak už by tam asi něco bylo.. Zkus testovat za pár dní a uvidíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
16.3.21 22:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, s přítelem se delší dobu snažíme o mimi, byla jsem ale teprve před nedávnem u paní doktorky, která mi potvrdila ovulaci (v úplně jiný den, než jsem si do té doby myslela). No, menstruace mi nepřišla, už je to pár dní, co mi měla přijít, dnes večer jsem si dělala test a negativní. Ne, že bych nechápala, že nejsem těhotná, zas nejsu blbá a vím, že to holt trvá, ale nechápu, jakto, když jsem měla ovulaci mi nepřišla menstruace, když jsem dle testu netěhotna. Nebo to může být tím, že jsem testovala večer? Byl to klasickej GS Mamatest 10…takže citlivost vysoká.

Pokud byla ovulace a tehotna nebudete, tak ms urcite prijde. Sice se zpozdenim nebo po vyvolavacce, ale prijde.
Jinak pokud je hcg dostatecne vysoke, tak by test tehotenstvi ukazal uz i vecer, proste v jakoukoliv hodinu.
Takze bud je hcg jeste nizke a nebo tehotna nejste.
Zkuste test rano a kdyz nic, tak se objednejte znovu na gyndu. Mohla se vytvorit cysta, treba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5684
16.3.21 22:49

Tak když máš zpoždění, tak by to mělo ukázat i večer… Mně test ukazal vecer krásně a to jsem mela 5 dní do ms… (taky citlivost 10, ale jiná značka)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63029
17.3.21 06:09

Po zpoždění bylo fuk, kdy jsem test udělala, jen večer býval slabší :think: tedy byla slabší druhá čárka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat