Má manžel jinou?

Anonymní
14.5.20 17:33

Má manžel jinou?

Předem se omlouvám za anonym. :oops: zhruba 2 měsíce dozadu se mnou manžel přestal spát. Sex máme max. 1 za tři týdny s tím že vždy musím buď začít já nebo nic. Dříve jsme ho měli klidně 3-7 do týdne, ale teď už to tak není a nevím zda si nenašel nějakou mladší a užívá si s ní. Nebo je to normální čím je chlap straší tak na to nemá chuť? Co by jste dělali vy? Mám to tak nechat nebo si s ním promluvit? :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2322
14.5.20 17:38

Nemáme věšteckou kouli, nemůžeme radit. Jistě jsi zde četla řadu diskuzí a z těch vyplývá, že libido mají lidé různé a ještě se během života a v různých situacích může měnit. Tudíž možné je vše a nelze zobecňovat. Sex jednou za tři týdny normální není, to je asi jasné, zejména, pokud jste ho měli dříve častěji. Třeba má nějaký zdravotní problém. Proč se ho nezeptáš, čím to je, že najednou chce takhle málo?
Píšeš, že změna je stará dva měsíce a od té doby spolu spíte jednou za 3 týdny, to znamená, že dva měsíce je 8 týdnů, takže jste spolu spali teda dvakrát, jak určuješ tu pravidelnost, když se to stalo zatím teda jen dvakrát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9732
14.5.20 17:42
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za anonym. :oops: zhruba 2 měsíce dozadu se mnou manžel přestal spát. Sex máme max. 1 za tři týdny s tím že vždy musím buď začít já nebo nic. Dříve jsme ho měli klidně 3-7 do týdne, ale teď už to tak není a nevím zda si nenašel nějakou mladší a užívá si s ní. Nebo je to normální čím je chlap straší tak na to nemá chuť? Co by jste dělali vy? Mám to tak nechat nebo si s ním promluvit? :?

Nemá spíš nějaký zdravotní problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 17:44

@izquierdo odhaduji, nemám to spočítane v kalendáři ale myslím že jsou to 2-3 měsíce. Vím že od té doby jsme ho měli 4krat. Ale asi to budou 3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
2322
14.5.20 17:45
@Anonymní píše:
@izquierdo odhaduji, nemám to spočítane v kalendáři ale myslím že jsou to 2-3 měsíce. Vím že od té doby jsme ho měli 4krat. Ale asi to budou 3 měsíce.

Tak se normálně zeptej. Tady to nemůžeme vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11645
14.5.20 17:45
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za anonym. :oops: zhruba 2 měsíce dozadu se mnou manžel přestal spát. Sex máme max. 1 za tři týdny s tím že vždy musím buď začít já nebo nic. Dříve jsme ho měli klidně 3-7 do týdne, ale teď už to tak není a nevím zda si nenašel nějakou mladší a užívá si s ní. Nebo je to normální čím je chlap straší tak na to nemá chuť? Co by jste dělali vy? Mám to tak nechat nebo si s ním promluvit? :?

já bych sním hned promluvil, jen ty sama budeš na jeho reakcích znát, jestli třeba, lže a nebo ne. Komunikace je základ všeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 17:47

@ivašot. U doktora nebo v nemocnici byl naposledy ještě v roce 2019, ale možná někde byl, ale já o tom nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
24405
14.5.20 18:03
@Anonymní píše:
@ivašot. U doktora nebo v nemocnici byl naposledy ještě v roce 2019, ale možná někde byl, ale já o tom nevím.

Muze mit i problem, se kterym u lekare nebyl. Krome absence sexu se nic nezmenilo? Od toho bych se odpichla.Ale my tady s urcitosti nenuzeme vedet, jestli nekoho ma.Leda ze by s nim spala jedna z nas.Ale ja to urcite nejsem :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
14.5.20 18:44

Mozna proste jen z nejakeho duvodu nema chut.

Příspěvek upraven 20.05.20 v 18:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6845
14.5.20 18:57

Nejspíš má jinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
14.5.20 19:08

Promluvte si. Kdyby někoho měl, myslím, že bys to poznala. Jak píšou holky, může to být i z jiných důvodů. Třeba nechce, protože řeší nějaké problémy, nebo prostě jen nemá chuť. U nás je to taky občas bída a pak je zas období, kdy je ta frekvence častější. A přitom se máme pořád rádi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15826
14.5.20 19:14

@ontario7 rada te vidim!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2217
14.5.20 19:17

Tak jen podle absence sexu to nepoznáš. Rady zeptej se ho jestli nemá jinou jsou nesmyslné, co by ti asi řekl? „Ano zlato, už si to 3 měsíce užívám jinde a s jinou.“ :mrgreen:
Jestli někoho má, tak se přece dobrovolně nepřizná.
Bude lhát a nehne u toho ani brvou. Nebo si vymyslí nějaký pseudodůvod, proč to nejde.
Spíš bych se zaměřila na ty ostatní věci, jestli se něco nezměnilo i jinde.
A co ti na to řekne, když se ho zeptáš, proč mu tak poklesla chuť? Předpokládám, že ses zeptala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13026
14.5.20 19:33

Ano, potřebuješ se zeptat co se děje, ale bez výčitek, obviňování z nevěry a jiných věcí. potřebuješ se zeptat mile a tak, aby se nebál říct i něco možná nepříjemného - tedy aby bylo jasné že ho za upřímnou odpověď neseřveš a nebo se nerozbrečíš.

Něco se děje, když nebudete vědět co a nebudete schopní o tom komunikovat, tak se to bude jen zhoršovat.

může to mít milion jinýchh příčin, než nevěra - od poruchy erekce ze zdravotních důvodů, reakcí na léky či stres, po to, že špatně snáší karanténu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49841
14.5.20 19:35

To ses neptala co taková změna? Já bych se zeptala protože by mne to nepřišlo normální. Taková změna ze dne na den :think: A jak je vidět nic se nemění :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama