Má tanec cenu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pampelii
Povídálka 17 příspěvků 29.07.19 15:59
Má tanec cenu?

Ahoj holky, ráda bych začala dělat nějaký sport, ale je mi už 16, takže na nějaký sportovní klub už jsem stará. Nejde mi o profesionální úroveň, spíš bych chtěla něco, co by mě bavilo, a kde by byla fajn parta. Napadl mě tanec- je tu taneční skupina Steels, kam berou i starší. Nicméně si myslím, že jsem dost dřevo, mezi lidmi se tancovat trochu stydím, ale tanec se mi strašně líbí. Myslíte, že bych se mohla něco naučit? Ráda bych v budoucnu například na diskotéce s kamarádkami věděla, jak se tak nějak pohybovat. Hudební sluch mám a rytmus cítím, jenom jsem prkenná. Má cenu to zkoušet, nebo bych se toho stejně nezbavila?
Všem děkuji za názor

Reakce:
Evickamicka
Kecalka 246 příspěvků 29.07.19 16:02

Za zkoušku nic nedáš ;)

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 100 inzerátů 29.07.19 16:41

Myslím, že nikdy není pozdě se něco naučit, třeba tě to nadchne a budeš pokračovat a třeba ne a za rok skončíš, ale určitě je dobré to vyzkoušet, jseš mladá, v této době se chodí i do tanečních :-) takže stará opravdu nejsi :-)

jedna známá si v tomto věku oblíbila společenské tance a pak se tomu i poloprofesionálně věnovala, chodila na vystoupení, ale na soutěže ne :-)

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 29.07.19 18:43

Je mi třicet a s florbalem jsem začala v 17ti. Věta že na sportovní klub jsi stará, je úplně mimo.

Váš příspěvek
Reklama