Má u mě smysl odvolání?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
30.4.22 01:42

Má u mě smysl odvolání?

Dobrý večer, jsem docela zoufalá a píšu sem poprvé, tak doufám, že mi aspoň trochu pomůžete.
Dnes mi přišly výsledky na SŠ. Jsem 54 a berou 30, takže 24 pod čarou. Táta podávat odvolání nechce, že to nemá smysl, ale kamarádky mi říkají ať to aspoň zkusím. Co si o tom myslíte? Mám šanci?😬
Předem děkuji za všechny odpovědi.???

Příspěvek upraven 12.05.22 v 17:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1991
30.4.22 02:00

Podle mě má odvolání smysl. Zhoršit situaci nemůže a stojí to jen trochu námahy se sepsáním (vzory se dají najít na internetu) a poštovné.
Jakou máš šanci se dá možná zjistit na stránkách školy. Najdi si výroční zprávu a v ní část o přijímacím řízení. Některé školy (bohužel ne všechny) tam mají údaj o přijetích včetně autoremedury, tj. včetně případů, kdy bylo původní rozhodnutí o nepřijetí nahrazeno novým o přijetí. Bývá to hodně podobné rok za rokem.
Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
30.4.22 02:13

Když napíšeš, co je to za školu, tak Ti to zkusím dohledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.22 02:14
@Jeremi píše:
Když napíšeš, co je to za školu, tak Ti to zkusím dohledat.

Příspěvek upraven 02.05.22 v 15:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
30.4.22 02:33
@Xeniaa píše:
Obchodní akademie Olomouc, obor Ekonomické lyceum. Jinak děkuji moc… Já to nemůžu najít. 🤷‍♀️

Hmmm, na mobilu to taky nemůžu najít. Jak kdyby ta škola výroční zprávu na stránkách neměla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.22 03:14
@Jeremi píše:
Hmmm, na mobilu to taky nemůžu najít. Jak kdyby ta škola výroční zprávu na stránkách neměla. :nevim:

Nevadí, i tak moc děkuji. ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21820
30.4.22 05:44

@Xeniaa Premluv rodice, at to odvolani poslou. Vetsina skol ma vzor na webu. Ten se jen vyplni a posle. Zadna namaha a vysledek muze prekvapit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
30.4.22 06:07

Moji deti se hlasilo na skolu, kde brali taky urcity pocet zaku a nevzali ho. Proste na cekaci listine. Pred nama bylo 20 jinych zaku. A o 2 mesice pozdeji jsme dostali dopis, ze je uvolnene misto, jestli ma zajem prestoupit. Takze proc to nezkusit, za to nic nedas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13363
30.4.22 06:27

Kdyz to neposles tak mas sanci 0. Kdyz posles, tak aspon nejakou. Nemas co ztratit…ja bych poslala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25077
30.4.22 06:39

Syn byl 11 pod čarou, dostal se. Dostali se s ním i ti co byli kolem 20 místa pod čarou.
Je to dva roky zpět, obchodka Znojmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39659
30.4.22 07:01

Jasne, ze podat. Nase vychovna poradkyne doted vzpomina, jak se na gympl dostalo decko, ktere bylo posledni, nejak pres 110, brali 60

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
30.4.22 07:10

@Jeremi zkus mrknout do rejstriku, tam stoprocentne bude :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
30.4.22 07:39

Já se v době kdy jsem podávala přihlášky nedostala nikde, byly 3 nevím kolik se podává teď. Byla jsem opravdu luzr co na školu kašlal, chodila jsem hodně za školu…
Podala jsem si odvolání na zdravku, kde jsem moc chtěla a vzali mě :palec:.
V tu chvíli jsem našla smysl svého života, škola mě bavila a byla premiantka :palec: teď svou práci sestry miluji :srdce:

Tím chci jen říct, určitě odvolání zkus, osud je mocný :andel:!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6400
30.4.22 07:44

Prodej a uvidí se…vzhledem k tomu jak lidnaté je Olomouc město, tedy velká konkurence, šance je malá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4511
30.4.22 08:21

Ahoj, zkusila bych to podat, nemáš co ztratit :kytka: Ale přesto, jak je psáno výše, Olomouc je fakt velká. Hele, minimálně já nebo můj chlap se tam nehlásíme, tak už máš o dva obyvatele OL míň :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat