Má cenu podávat odvolání na sš?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
28.4.22 22:09

má cenu podávat odvolání na sš?

Ahojky, chtela bych se zeptat, jestli ma cenu podavat odvolani na sš, kdyz jsem nesplnila jedno z kriterii? z kazdeho didaktaku zvlast jsme meli mit 30% z 50 bodu (15 bodu) a ja mela z matiky jen 13b. Je tu sance, ze me prijmou ikdyz jsem mela jen 13 bodu? pripadne kdyby me na odvolani nevzali, dalo by se v pololeti prestoupit na tuhle skolu, nebo to nejde jelikoz jsem nesplnila kriteria? predem dekuju moc za reakce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9799
28.4.22 22:16

Nevím, co je to za SŠ, ale šance je. Dcera kamarádky se tak dostala, na SŠ ekonomickou, tam nakonec vzali všechny, i ty, co neudělali na minimální počet bodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3225
28.4.22 23:05

Ve tvém případě to odvolání určitě smysl má, jdi do toho. :palec:
(A co se přestupu týče, to netuším, jaké jsou pak možnosti. Ale opět bych řekla, že za zeptání nic nedáš.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
29.4.22 01:45

Za odvolání nic nedáš.. teda dáš, známku na dopis, ale to je minimum. Ať již to vyjde či nikoliv, budeš vědět, že jsi to prostě zkusila a nebude tam žádné „co kdyby“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22176
29.4.22 05:07

Ano, podej ho. Spousta „prijatych“ nemusi nastouput, takze misto nich muzou prijmout tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13679
29.4.22 05:29

Kdyz to nepodas, tak se tam nedostanes na 100%. Kdyz podas, mas nejakou sanci. Jak to ma presne skola nastavene ti tady asi nikdo nerekne…na prestup v pololeti bych nespolehala, to by asi museli mit nejakou vetsi vlnu „odpadliku.“ Zkus to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
29.4.22 06:44

Podej ho. Bratránek podal a vyšlo mu to. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
29.4.22 07:16

Kolik jste mohli podat přihlášek? Za mě se mohli 3, a tak se ti chytřejší hlásili na dva gymply a tu mou (já ji měla jako jedinou) měli jako zálohu. No skončila jsem hodně hodně nízko, a brali jen 90. A stejně jsem se dostala, hodně těch co se dostalo tam nakonec nenastoupí. Určitě to zkus, za to vůbec nic nedáš. Držím palce! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
29.4.22 07:57

Přestoupit se dá, pokud má škola volnou kapacitu. A nemusí to být ani v pololetí, klidně v říjnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55979
29.4.22 07:59

@adamcoka už se dávají jen 2 přihlášky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38365
29.4.22 09:31

Na 8mileté gymnázium v Jílemnici se loni na odvolání dostal chlapec s 11 body celkem :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8334
29.4.22 09:47

@vikincka Ahoj, podáním odvolání nemáš co ztratit. Tvou šanci to zvýší, zkusil bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3682
29.4.22 09:50
@Pudloslava píše:
Na 8mileté gymnázium v Jílemnici se loni na odvolání dostal chlapec s 11 body celkem :-)

Uff, i když si myslím, že cermatí testy jsou příšernost a s tím či se učí páťáci nemají noc společného, tak 11 bodů dohromady na přijetí je teda silné kafe :mrgreen: To dá průměrné dítě ve 4. třídě bez přípravy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10632
29.4.22 10:12

Zkusit můžeš, ale šance moc velká není. Škola stanovila určitá kritéria. Je to jiné, když jsi nepřijat pro nedostatečnou kapacitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38365
29.4.22 10:14
@Jahru píše:
Uff, i když si myslím, že cermatí testy jsou příšernost a s tím či se učí páťáci nemají noc společného, tak 11 bodů dohromady na přijetí je teda silné kafe :mrgreen: To dá průměrné dítě ve 4. třídě bez přípravy :nevim:

husté co :-) jenže voz si dítě z Prahy do Jílemnice a o tom to je :-) V Praze by mohli otevřít těch gymplů více, jsou silné ročníky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat