Mačingová a atidepresiva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 11:40
Mačingová a atidepresiva

Ahoj holky. chtěla jsem se vás zeptat, zda někdo nemáte zkušenost s tím, že berete atidepresiva a do toho jste držely detox od Mačingové. mě se teď seběhlo dost zdravotních problémů a bylo mi doporučeno zhubnout, ale že prý si nemám dávat velkou zátěž :roll: tak jsem si říkala, že bych celkově změnila životní styl a právě ten detox by mě mohl skvěle nakopnout. kamarádka to držela i s jednou známou a jejím partnerem a vím, že výsledky jsou z toho skvělé. ale jde mi vlastně o to, že vím, že to člověka hodně vyprazdňuje a jestli ty léky by se bez užitku vyloučily, jestli to dobře chápete :mrgreen: beru cipralex 1,5 prášku denně - 10 mg, poté podle potřeby neurol (většinou teď už jen jeden denně, výjimečně dvakrát) a k tomu lamotrigin actavis, ten teda začínám brát, teď beru 2-0-1, ale po třech dnech budu brát 2-0-2. Za každý názor budu moc ráda :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11621 příspěvků 30.01.17 11:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky. chtěla jsem se vás zeptat, zda někdo nemáte zkušenost s tím, že berete atidepresiva a do toho jste držely detox od Mačingové. mě se teď seběhlo dost zdravotních problémů a bylo mi doporučeno zhubnout, ale že prý si nemám dávat velkou zátěž :roll: tak jsem si říkala, že bych celkově změnila životní styl a právě ten detox by mě mohl skvěle nakopnout. kamarádka to držela i s jednou známou a jejím partnerem a vím, že výsledky jsou z toho skvělé. ale jde mi vlastně o to, že vím, že to člověka hodně vyprazdňuje a jestli ty léky by se bez užitku vyloučily, jestli to dobře chápete :mrgreen: beru cipralex 1,5 prášku denně - 10 mg, poté podle potřeby neurol (většinou teď už jen jeden denně, výjimečně dvakrát) a k tomu lamotrigin actavis, ten teda začínám brát, teď beru 2-0-1, ale po třech dnech budu brát 2-0-2. Za každý názor budu moc ráda :kytka:

Být tebou, tak žádnou Mačingovou nedržím. Rozvrhni si jídlo do pěti porcí, jez ovoce a zeleninu, choď na dlouhé procházky. To bude pro tvůj organismus jistě lepší.
Hlavně nevysazuj prášky!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 11:57
@Russet píše:
Být tebou, tak žádnou Mačingovou nedržím. Rozvrhni si jídlo do pěti porcí, jez ovoce a zeleninu, choď na dlouhé procházky. To bude pro tvůj organismus jistě lepší.
Hlavně nevysazuj prášky!

ne, prášky určitě nevysadím, toho bych se fakt bála. myslela jsem to tak, že bych se takhle nakopla do toho hubnutí, ale když je to detox, tak se hodně člověk vyprazdňuje, tak aby to nešlo i s těma práškama. to je jediný, o co mi jde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 12:03

Mačingová není žádný zázrak a výsledky mohou přijít i jiné, než na chvíli zhubnout. Známá si přivodila celoživotní zdravotní problémy. V žádném případě bych do toho být tebou nešla. L.

Russet
Extra třída :D 11621 příspěvků 30.01.17 12:04
@Anonymní píše:
ne, prášky určitě nevysadím, toho bych se fakt bála. myslela jsem to tak, že bych se takhle nakopla do toho hubnutí, ale když je to detox, tak se hodně člověk vyprazdňuje, tak aby to nešlo i s těma práškama. to je jediný, o co mi jde.

Kolegyně to držela, zhubla a zase ztloustla. Myslím, že ve tvém stavu je lepší pomalé hubnutí a přiměřené cvičení - dlouhé procházky a třeba plavàní. Detox je pro tělo šok. Na to by měl být člověk v pohodě a ne na antidepresivech.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 12:04

Vem si knížku a přečti si ji, určitě tam najdeš dobré recepty.
Pak bych se spíš orientovala směrem STOB případně podobné stránky, kde si můžeš zapisovat stravu a začít si „kočírovat“ směr.

Často se říká a já si na tuhle větu nedávno vzpomněla, že i silní lidé mohou být podvyživení. A u mne se to potvrdilo, několik let jsem měla nízký příjem bílkovin a čím méně jsem jich přijímala, tím více mě to nutilo jíst. Nyní mi jde váha pomalu dolů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 12:04

Mačingová není žádný zázrak a výsledky mohou přijít i jiné, než na chvíli zhubnout. Známá si přivodila celoživotní zdravotní problémy. V žádném případě bych do toho být tebou nešla. L.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 12:20

Mančingovou sem zkoušela, sice super…rychle zhubnuti 8kg za mesic, ale do pul roku vse bylo zpatky…a znam vic lidi co to tak maji. Plus mi to uplne rozhodilo metabolismus a pak mi neslo hubnout uz vubec. Ted pouzivam sebekoučink na stobklub.cz a je to super…tak si teprv clovek uvedomi co ji a pije :-) S.

Maritha
Kecalka 113 příspěvků 30.01.17 12:23

Já můžu Mačingovou jenom doporučit. Dietu jsem držela spíš ze zvědavosti. Zhubla sem 4 kg ani nevim jak a váhu udržela úplně bez problémů. Myslim, že to můžeš klidně skloubit s tvojí léčbou, vůbec nehladovíš, naopak sem měla pocit, že pořád jím. Dietu sem držela a kojila a fakt všechno v pohodě. Ale jestli si nejsi jistá, normálně bych jí napsala (na FB má svojí stránku) a poradila se s ní. Vím, že takhle ženskejm radí.

Maritha
Kecalka 113 příspěvků 30.01.17 12:25

Hlavně Mačingová ten svůj 28 program nenazývá dietou, ale změnou stravování a je to tak..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 12:34
@Maritha píše:
Já můžu Mačingovou jenom doporučit. Dietu jsem držela spíš ze zvědavosti. Zhubla sem 4 kg ani nevim jak a váhu udržela úplně bez problémů. Myslim, že to můžeš klidně skloubit s tvojí léčbou, vůbec nehladovíš, naopak sem měla pocit, že pořád jím. Dietu sem držela a kojila a fakt všechno v pohodě. Ale jestli si nejsi jistá, normálně bych jí napsala (na FB má svojí stránku) a poradila se s ní. Vím, že takhle ženskejm radí.

To máš pravdu, jenže radí neodborně a věř, že může hodně uškodit. Vím o čem píšu. Známá dokonce zvažovala podání žaloby za ublížení na zdraví. Podle mě to měla udělat, třeba by zabránila dalším podobně poškozeným lidem. Nakonec prý by to bylo na dlouho a vzdala to. L

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 30.01.17 13:11

Hladovka od Mančigové vám v žádném případě nepomůže změnit životní styl - jedině vám zpomalí metabolismus a pokud nemáte v dokonlém pořádku trávení, tak povede jeho značnému rozhašení.

Pokud máte třeba skrytou vadu ledvin, nebo dosud bezpříznakové zánětlivé problémy s trávicím traktem, nebo třeba nediagnotikované endokrinní poruchy, tak vám zrovna systém mančingové s přemírou nestravitelní vlákniny, nedostatku tuku a jiných živin může způsobit vážne zdravotní komplikace.

Není to změna stravování, je to hladovka, nepřijímáte dostatek živin, protože prostě syrová zelenina není dobře stravitelná. Navzdory všem vitariánským a očišťovačským kecům na internetu. Navzdory zázračným svědctvím, jak zrovna tomuhle člověku na internetu to fungovalo. Lidi na internetu lžou. Biologie se v realitě přečůrává daleko hůře.

Detox je blud, pokud neberete heroin, tak ho nepotřebujete.

Co potřebujete je spojit léčbu poruchy nálady a úzkostí ještě s psychoterapií, ne jen to zvládat pomocí antidepresiv.

Mimo jiné vám psychoterapie pomůže pochopit proč si současným životním stylem ubližujete a jak si chybějcí potřeby nasytit jinak, než jídlem a jak najít motivaci o sebe skutečně pečovat a proměnit životná styl na zdravější.

Nepotřebujete nakopat, potřebujete se naučit mít se ráda a a starat se o sebe.

Jinak zkuste se svého ošetřujícího lékaře po nějaké době léčby zeptat na možnost lázní - třeba v JEseníku mají skvělý program jak na poruchy nálada, tak program na léčbu obezity. Tím že je psychoterapie propojená s edukací ohledně fyziologie, vhodným způsobem stravování, fyzioterapií a nácvikem vhodného pohybu, tak to má výtečné výsledky.

Drastické diety nefugnujá, snahy teď to bude celé jinak jsou předem odsouzeny k jojo efektu a věčnému cyklu pokusů, selhání a zvyšování pocitů viny a neschopnosti.

Příspěvek upraven 30.01.17 v 13:19

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 30.01.17 13:13

http://www.obezita-vyziva.cz/…si-diety.htm

http://rungo.idnes.cz/…/behani.aspx?…

http://www.stobklub.cz/…nubis/18252/

ad libitum, ad nauseam.

kdyby diety fungovaly, tak by to nebyl tak skvělý byznys- prodávají se právě proto, že furt zkoušíte další a další v bludném kruhu.

podstatou je porozumět sobě a pomalu, po udržitelných krůčcích proměňovat sebe a životní styl. pokud je změna mírná a postupná, tak vydrží.

Maritha
Kecalka 113 příspěvků 30.01.17 13:55

Jenže to je o tom, že tohle žádná dieta není. Vžádnom případě neradí, aby někdo hladověl. Naopak píše, že jíst se má do úplného pocitu nasycení.
A žádná syrová zelenina se u Mačingové nekonzumuje! to je vidět že ten program neznáte. pokud vím tak syrová jsou pouze rajčata s mozzarelou.
Několikrát jsem absolvovala, protože i to velmi vyhovuje. Tento program držela i moje 78 letá babička a nemůže si vynachválit

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 30.01.17 14:00

@Maritha to že má někdo pocit nasycená neznamená, že jí vyváženě a přijímá dostatek živin.

Hlavní trik mančingové je, že do vás cpe zeleninu(je jedno jestli syrovou a nebo vařenou) pod tlakem, aby se tam nevešly už žádné další živiny. Takže sice nemáte hlad, ale hubnete, zejména svalovou hmotu a ničíte si metabolismus.

Jestli mi nevěříte, tak si ten jídelníček naházejte do kalorických tabulek a celé to hned bude jasné.

To že vy jste z běžné váhy zhubla 4 kila a nic vám nebylo, neznamená, že je fungující systém a že nemůže ohrozit někoho, kdo už závažné problémy má.

Obezita jako taková je dost závažný zdravotní stav co sebou nese komplikace.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >