Macmiror complex na zánět v děloze nepomáhá

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 23:07
macmiror complex

Dobrý den, mám už rok v kuse zánět dělohy je to dost nepříjemné, výtok zápacha vytéká okolo i bílé svědí a je to na denim pořádku a nemohu se toho zbavit ani když mi gynekolog předepsal macmiror complex. Ják to řešit prosím vaše rady a doporučení děkuji. Jistě se s tím někdo už setkal taky často se musím díky tomu i sprchovat.

Reakce:
cell
Echt Kelišová 8168 příspěvků 10.11.18 23:28

Na zánět dělohy Ti gynekolog macmiror jistě nenapsal ;-)

anahita
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 10.11.18 23:33

Přesně tak. Za další. Urcitě ti při takových problémech dělal kultivave a poe toho nasadí antibiotika. Pokud ne. Změň doktora :-)

brumi
Kelišová 6632 příspěvků 11.11.18 06:20

jak dlouho ho užíváš? on macmiror vlastně ani není úplně atb,mě jej píši při zánětu močovýh cest,ano je tam psano i záněty ženské dělohy a pod ale je to ta nejslabší forma léků na tyto probléms,pokud máš velký zánět,asi by byla vhodná pořádná atb. Vždy jsem měla za to že atb to jsou ale byla jsem vyvedena z omylu,když jsem se na urologii ptala jestli je při těchto atb nějaké omezeí jídlo a pod,dr mi sdělil že to nejsou přímo atb ale vzhledm k tmou že jiné léky krom ještě dalacinu nic nesmím řešilo se to tímto ,i tak jsem měla v rezervě hospitalizaci kdyby do tří dnů nebylo zlěpšení,pro atb nitrožilně. Takž jestli není líp šla bych na ko a pořádný léky…

Váš příspěvek
Reklama