Reklama

MacMirror, antikoncepce a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

K97
Nováček 10 příspěvků 30.11.17 09:37
MacMirror, antikoncepce a krvácení

Ahoj všem, chtěla bych se s něčím poradit..
minulý týden se mi objevil narůžovelý výtok a k tomu velké svědění, pálení - na to jsem brala 3 tablety Clotrimazol a mast Jenamazol poté Canesten krém. Zlepšilo se to, ale v úterý jsem raději navštívila svého gynekologa, předepsal mi MacMiror Complex 500 s tím, že mám kvasinky a nezmizely úplně. Řekla jsem mu, že jelikož je to na 8 dní a já mám dostat v sobotu menstruaci (v pondělí jsem dobrala poslední tabletu a měla jsem mít od včera pauzu) tak aby mi léčbu právě nenarušila menstruace, jsem se zeptala, jestli mám brát HA v kuse nebo brát Macmiror rozděleně (před a po MS dobrat). Řekl jak chci, tak jsem se rozhodla ji brát bez pauzy, tj. jsem si v úterý vzala prášek z dalšího platíčka a nasadila před spaním Macmiror. Ve středu ráno jsem se vzbudila, Macmiror ze mě „vytékal“ to jsem poznala žlutou barvou na vložce. Přes den mi ale nebylo a stál není nejlépe, bolí mě v kříži, začínají mě bolet nohy a břicho jako při MS a když jsem byla teď na WC, trošku jsem krvácela, zatím slabě, ale nevím, co to může být? Může se toto stát po Macmiroru, nebo mé tělo neuneslo hormony a spustila se mi MS? Nyní totiž beru bez pauzy již 3 platíčko HA, minulý měsíc jsem také brala bez pauzy kvůli dovolené. Mám tedy teď HA i Macmiror přestat brát? Svému gyn. nemůžu volat, dnes tam není. Předem moc děkuji za odpověď.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 30.11.17 09:38

@K97 tohle jsem měla pokaždé, když jsem ty pilule brala.. strašné svinstvo

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 30.11.17 09:58

Mě teda z Macmirroru nikdy nic nebylo, a to jsem ho brala skoro celý těhotenství. Spíš bych řekla, že to je kvůli tomu, že už bereš hormony 3 měsíce v kuse a tělo nenecháš odpočinout. Přestala bych brát HA i globule. Normálně odmenstruujes a potom můžeš přeléčit kvasinky.

K97
Nováček 10 příspěvků 30.11.17 14:51
@vertunka píše:
Mě teda z Macmirroru nikdy nic nebylo, a to jsem ho brala skoro celý těhotenství. Spíš bych řekla, že to je kvůli tomu, že už bereš hormony 3 měsíce v kuse a tělo nenecháš odpočinout. Přestala bych brát HA i globule. Normálně odmenstruujes a potom můžeš přeléčit kvasinky.

Tak nakonec jsem se dovolala dnes doktorce a řekla mi, že je to prý normální 8o tak nevím :nevim: jen doufám, že se to vyléčí a neubdu mít tím krvácením rozházený celý cyklus i potom, co budu chtít normálně vysadit..

K97
Nováček 10 příspěvků 30.11.17 14:52
@martina.se píše:
@K97 tohle jsem měla pokaždé, když jsem ty pilule brala.. strašné svinstvo

Aha :? něco jsem o tom četla, že je to driják, ale zase by měl pomoct nebo ne? Vyléčí ty kvasinky?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.12.17 20:30
@K97 píše:
Aha :? něco jsem o tom četla, že je to driják, ale zase by měl pomoct nebo ne? Vyléčí ty kvasinky?

jo

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >