MacMirror, antikoncepce a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
K97
Nováček 10 příspěvků 30.11.17 09:37
MacMirror, antikoncepce a krvácení

Ahoj všem, chtěla bych se s něčím poradit..
minulý týden se mi objevil narůžovelý výtok a k tomu velké svědění, pálení - na to jsem brala 3 tablety Clotrimazol a mast Jenamazol poté Canesten krém. Zlepšilo se to, ale v úterý jsem raději navštívila svého gynekologa, předepsal mi MacMiror Complex 500 s tím, že mám kvasinky a nezmizely úplně. Řekla jsem mu, že jelikož je to na 8 dní a já mám dostat v sobotu menstruaci (v pondělí jsem dobrala poslední tabletu a měla jsem mít od včera pauzu) tak aby mi léčbu právě nenarušila menstruace, jsem se zeptala, jestli mám brát HA v kuse nebo brát Macmiror rozděleně (před a po MS dobrat). Řekl jak chci, tak jsem se rozhodla ji brát bez pauzy, tj. jsem si v úterý vzala prášek z dalšího platíčka a nasadila před spaním Macmiror. Ve středu ráno jsem se vzbudila, Macmiror ze mě „vytékal“ to jsem poznala žlutou barvou na vložce. Přes den mi ale nebylo a stál není nejlépe, bolí mě v kříži, začínají mě bolet nohy a břicho jako při MS a když jsem byla teď na WC, trošku jsem krvácela, zatím slabě, ale nevím, co to může být? Může se toto stát po Macmiroru, nebo mé tělo neuneslo hormony a spustila se mi MS? Nyní totiž beru bez pauzy již 3 platíčko HA, minulý měsíc jsem také brala bez pauzy kvůli dovolené. Mám tedy teď HA i Macmiror přestat brát? Svému gyn. nemůžu volat, dnes tam není. Předem moc děkuji za odpověď.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 30.11.17 09:38

@K97 tohle jsem měla pokaždé, když jsem ty pilule brala.. strašné svinstvo

vertunka
Závislačka 4720 příspěvků 30.11.17 09:58

Mě teda z Macmirroru nikdy nic nebylo, a to jsem ho brala skoro celý těhotenství. Spíš bych řekla, že to je kvůli tomu, že už bereš hormony 3 měsíce v kuse a tělo nenecháš odpočinout. Přestala bych brát HA i globule. Normálně odmenstruujes a potom můžeš přeléčit kvasinky.

K97
Nováček 10 příspěvků 30.11.17 14:51
@vertunka píše:
Mě teda z Macmirroru nikdy nic nebylo, a to jsem ho brala skoro celý těhotenství. Spíš bych řekla, že to je kvůli tomu, že už bereš hormony 3 měsíce v kuse a tělo nenecháš odpočinout. Přestala bych brát HA i globule. Normálně odmenstruujes a potom můžeš přeléčit kvasinky.

Tak nakonec jsem se dovolala dnes doktorce a řekla mi, že je to prý normální 8o tak nevím :nevim: jen doufám, že se to vyléčí a neubdu mít tím krvácením rozházený celý cyklus i potom, co budu chtít normálně vysadit..

K97
Nováček 10 příspěvků 30.11.17 14:52
@martina.se píše:
@K97 tohle jsem měla pokaždé, když jsem ty pilule brala.. strašné svinstvo

Aha :? něco jsem o tom četla, že je to driják, ale zase by měl pomoct nebo ne? Vyléčí ty kvasinky?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.12.17 20:30
@K97 píše:
Aha :? něco jsem o tom četla, že je to driják, ale zase by měl pomoct nebo ne? Vyléčí ty kvasinky?

jo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >