Magická želvička-máte někdo?

1.10.10 08:41

Magická želvička-máte někdo?

Holky prosím, docela se mi líbí tato želvička, ale je jich plno druhů a typů. Nemáte už jí někdo třeba doma? Je to dobrý nápad, nebo jen další hračka do bedny? Moc děkuji.
http://hrackybobo.eshop-zdarma.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13134
1.10.10 08:52

ja ji mam pro syny, kdyz usinaji, tak koukaji na svetylka, koupila jsem ji na zar. webu a levneji. na hrani to neni, jen vyslovene na koukani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
1.10.10 09:15

Ahoj Kačko,

také ji máme a je to opravdu jen na koukání při usínání… a tady u nás jí prodávají tak draze :cert: :cert: :cert: :cert: já jsem od toho čekala víc, ale třeba mojí mamce se to hrozně líbí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4162
1.10.10 09:25

Vypadá zajímavě a na eBayi vyjde na 120,– Kč. To je v pohodě. A barva se dá nastavit nebo se střídají? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.10 09:26

Ahojky Adus, no já ji chci jen na koukání pro 7letou Báru, má ráda hvězdy. Fakt tam jsou poznat i ta souhvězdí???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
1.10.10 11:25

Uz jsem o ni uvazovala driv, ale porad byla strasne draha. No a jeste jeden technickej dotaz. Mame vysoke stropy, do jake vysky dosviti? Muzete mi to majitelky prosim nejak zkusit jestli treba 2,5m neni problem? Diky moc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
1.10.10 19:07

Barva-jde nastavit zelená nebo modrá nebo obě dohromady, máme tu mořskou.

Kačí-to nevim :mrgreen: nějak jsem souhvězdí u toho nezkoumala…

Alenko-chce jí dát na nějakou skříňku nebo tak… určitě by to dosvítilo, ale bylo by to vidět moc slabě a to není ono…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13134
2.10.10 23:24

my mame trojbarevnou, tam se stridaji barvy. Kazda cast krunyre je nejake souhvezdi, bylo to i popsane v navodu.

nevim co cekat od svitici zelvy? ze bude svitit? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
8.11.10 10:39

také jsme uvažovala nad touto želvičou, jenze je u nas dost draha, muzete mi nekdo poradit, ja s enakupuje na ebay? Ta cena za to stoji:_-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
8.11.10 10:39

také jsme uvažovala nad touto želvičou, jenze je u nas dost draha, muzete mi nekdo poradit, ja s enakupuje na ebay? Ta cena za to stoji:_-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
8.11.10 13:54

Ja ji si nedavno koupila na Aukru i s postovnym za 275. Coz mi neprijde tak strasny, kdyz driv jsem ji videla za 1200.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3657
11.11.10 13:06

na mmb jde koupit kolem 300,–
Taky ještě sbírám nějaké postřehy. Zajímalo by mne, jestli se dětem líbí. Je mi jasný, že to není na hraní. A jak nahoře želvák asi musí být, aby hvězdičky nebyly mázlé? Já myslela, že jí nechám na zemi. Máme panelákový strop, tuším 2,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
12.11.10 21:35

Dnes mi zelva prisla - primo z Ciny, jsem nechapala 8-o. A byla tu za 5 dnu, coz je slusny. Hned jsem ji vyzkousela, dala jsem ji na policku, ktera je asi 1,3m od stropu a je to tak akorat. Rozhodne by to asi z 2,5 m nedosvitilo.. Je to vanocni darek, ale myslim si, ze to bude bomba. ja jsem nadsena..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kateřina Nováková
13.11.10 12:52

:-) ahojky, no my sjme byli bohužel zklamaní, barvy byli slabé, po stěně to nesvítílo, ale mi v ložnici žádné poličky nemáme, tak kdyby to bylo výše, tak by to třeba šlo, možná to byl vadný kus, ale moc vidět to nebylo, lae je fakt moc krásná, myslím, že se dětem bude líbit, jen asi ty světělné zázraky nejsou valné :-(

• Nahlásit
  • Citovat
TP
2782
13.11.10 15:37

Alenko - tak to ti ji prodal někdo, kdo to koupil na ebay a ten prodejce to poslal přímo na tvoji adresu.
Předpokládám ale, že to není originál, ale napodobenina.
Jediný problém, který by mohl vzniknout je při reklamaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama