Magnetická rezonance u psa

22.4.20 11:33

Magnetická rezonance u psa

Zdravím.
Byl jste někdo na MRI s pejskem nebo znáte někoho?
Kolik to stalo?
Moc Vám děkuji. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19824
22.4.20 11:35

Nebyli jsme zrovna na tomto vyšetření, ale stát to bude asi různě, nejlépe si zavolej tam kam jdeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
22.4.20 11:45

Všude to bude stát jinak. A hadam, ze podle váhy psa.. byli jsme teď na X vysetrenich a odvíjelo se to od váhy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
22.4.20 11:55

Deset az patnact tisic. Zalezi na ceniku doktora. A jestli bude pptreba i dalsi lecba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
22.4.20 12:00

Fena, 26kg, MR hlavy stála 15000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 12:35
@Monchichik píše:
Nebyli jsme zrovna na tomto vyšetření, ale stát to bude asi různě, nejlépe si zavolej tam kam jdeš…

No už jsem volala a bylo mi řečeno, ze není věštec. Čekala jsem třeba, ze řekne od - do. Člověk tyhle věci běžně neví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 12:40
@beneskat píše:
Fena, 26kg, MR hlavy stála 15000.

Děkuji. A kde jste byli?
To my jsme o 24kg lehčí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 12:41

Nepises s cim a preco idete. Vseobecne MRI okolo 15tis, v zavislosti na vahe. Obvykle okolo 20-25, ak je nutne poslat snimky napriklad na dalsiu konzultaciu, alebo vzorky do laboratoria, pripadne ak je nutna hospitalizacia pri komplikaciach po narkoze.
Kam idete a s cim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 12:57
@PrincesseJasmine píše:
Nepises s cim a preco idete. Vseobecne MRI okolo 15tis, v zavislosti na vahe. Obvykle okolo 20-25, ak je nutne poslat snimky napriklad na dalsiu konzultaciu, alebo vzorky do laboratoria, pripadne ak je nutna hospitalizacia pri komplikaciach po narkoze.
Kam idete a s cim?

Před 4 týdny cca se naši fence začaly motat nohy, podlamovat a začala padat + další problemy okolo. První veterinář nám řekl, ze ke to polyneuropatie, periferní nervy a chtěl nasadit imunosupresiva. Ale nechtěla jsem do ni začít cpát léky, tak jsem dnes jela na ještě jednu veterinu a tam mi řekli, ze to žádné nervy nejsou ale ze je to mozek. A ze buď nasadime kortikoidy a uvidíme co bude a nebo MRI v Mimoni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19824
22.4.20 13:05

@Štěpánka333 No tak to bych k takovému veterináři teda nešla…snad to může aspoň odhadnout na tisíce…náš veterinář teda je schopný dopředu cenu přibližně říct…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 13:24

Prosim Mimon fakt nie, najdite si na nete recenzie. Ze ma niekto MRI este bohuzial neznamena, ze je dobry diagnostik a lekar.
Vrelo odporucam Jaggy v Prahe, v pripade nejakej komplikovanej diagnozy je dobre este prekonzultovat s inym odbornikom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 14:29
@Monchichik píše:
@Štěpánka333 No tak to bych k takovému veterináři teda nešla…snad to může aspoň odhadnout na tisíce…náš veterinář teda je schopný dopředu cenu přibližně říct…

Taky mě to velmi odradilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 14:30
@PrincesseJasmine píše:
Prosim Mimon fakt nie, najdite si na nete recenzie. Ze ma niekto MRI este bohuzial neznamena, ze je dobry diagnostik a lekar.
Vrelo odporucam Jaggy v Prahe, v pripade nejakej komplikovanej diagnozy je dobre este prekonzultovat s inym odbornikom.

Mate nějakou špatnou zkušenost? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 15:03

Ja nie, po pripade kedy uplne domrvili psa znamej sme tam nikdy nesli, obcas niekde zaznamenam ine negativne skusenosti. Na MRI chodime najmenej raz za rok, mam skusenosti s Jaggy v Prahe a v Brne a Neurovet na Slovensku. Za mna je Neurovet najlepsia moznost a ak nemozeme osobne, tak aspon skonzultujeme nalez. Inak je Jaggy v Prahe dobra, Srenk je dobry neurolog. Rozdiel v cene MRI Mimon vs Praha bude minimalny, neriskovala by som to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
22.4.20 16:03
@Štěpánka333 píše:
Děkuji. A kde jste byli?
To my jsme o 24kg lehčí :mrgreen:

Tak to možná alespoň nebude lehčí vaše kapsa :mrgreen: byli jsme (a chodíme a léčíme) v již výše zmiňované Jaggy - Praha. Můžu jen doporučit, chodíme tam právě skrz neurologii a fakt profíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat