Majetek a oblečení při rozchodu

Anonymní
28.5.20 12:33

Majetek a oblečení

Dobry den,
Potřebovala bych poradit. Před měsícem jsem s dětmi odešla od přítele, zjistila jsem že má milenku. Tudíž začaly hádky o děti. Chtěla jsem si přijet pro osobní věci svoje a děti. Nechce mi je dát. Tvrdí, že na mě zavolá policii, když vstoupím do jeho baráku a nahlásí že jsem u něj kradla. Nemela jsem tam trvale bydliště, i děti mají napsané bydliště na mě. Byli sme spolu 7let. Nechce mi dát ani moje oblečení ani děti.. Mohu si přijet pro věci i když tam nemám trvale bydliště nebo to mám řešit soudně? Na sociálce mi neporadili, tak už nevím kam to jít řešit. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25691
28.5.20 12:35
@Anonymní píše:
Dobry den,
Potřebovala bych poradit. Před měsícem jsem s dětmi odešla od přítele, zjistila jsem že má milenku. Tudíž začaly hádky o děti. Chtěla jsem si přijet pro osobní věci svoje a děti. Nechce mi je dát. Tvrdí, že na mě zavolá policii, když vstoupím do jeho baráku a nahlásí že jsem u něj kradla. Nemela jsem tam trvale bydliště, i děti mají napsané bydliště na mě. Byli sme spolu 7let. Nechce mi dát ani moje oblečení ani děti.. Mohu si přijet pro věci i když tam nemám trvale bydliště nebo to mám řešit soudně? Na sociálce mi neporadili, tak už nevím kam to jít řešit. Dekuji

Ale děti jsou společné :nevim: Pokusila bych se s ním domluvit. Žili jste spolu 7 let. Snad víš, jak na něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
956
28.5.20 12:38

Zavolej si na sociální at ti tam poradi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
28.5.20 12:40
@pionyrka píše:
Zavolej si na sociální at ti tam poradi
:zed: čti pořádně, píše na sociálce mi neporadili
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026
28.5.20 12:41

Tak bych policii zavolala ja a tohle jim rekla. Ze tam mas obleceni sve i deti a on ti brani v tom si je vzit. Urcite ti poradi a snad tam s tebou zajedou. Vyhrozovat bych si od nej nenechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
28.5.20 12:43

Děti můžeš vyzvednout ze školy/školky, nadále si podej žádost na OSPOD do svěření do tvé péče plus na soud alimetny.
S věcmi neporadím, nemám zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
28.5.20 12:44
@Safrik píše:
Tak bych policii zavolala ja a tohle jim rekla. Ze tam mas obleceni sve i deti a on ti brani v tom si je vzit. Urcite ti poradi a snad tam s tebou zajedou. Vyhrozovat bych si od nej nenechala.

Policie nebude řešit děti - jsou obou rodičů, pokud ona nemá rozsudek, že je má ve své péči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026
28.5.20 12:46
@FraDeu píše:
Policie nebude řešit děti - jsou obou rodičů, pokud ona nemá rozsudek, že je má ve své péči.

No dobry, ale to obleceni a dalsi veci asi potrebuje hned ze jo. A ne az si na ni na ospod udelaji cas. Ona nechce resit na policii deti, ty ma u sebe ONA ale to ze ji muz nechce dat jeji veci na ktere ma pravo a ani veci deti. Zakladatelko zavolej na policii

Příspěvek upraven 28.05.20 v 12:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7155
28.5.20 12:46

@FraDeu děti jsou ale u zakladatelky. Ji jde o oblečení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15305
28.5.20 12:47

Zavojej policii, zadržováním tvých věcí a věcí dětí se naopak dopouští krádeže on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25691
28.5.20 12:49
@karkarka píše:

Píše, že jí nechce dát oblečení a děti. Zvláštní, že zrovna v tomhle pořadí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
28.5.20 12:55
@Russet píše:
:) no to je fakt, bez oblečení na ulici nemůže, bez dětí ano
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
28.5.20 12:56
@karkarka píše:

Nechce mi dát ani moje oblečení ani děti.. dle mě jsou děti doma u otce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25691
28.5.20 12:58
@stinga píše: :) no to je fakt, bez oblečení na ulici nemůže, bez dětí ano

Předpokládám, když odcházela, že něco na sobě měla. A jestli tam nechala norkový kožich, ať se milena poměje… :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22599
28.5.20 13:01
@Russet píše:
@stinga píše: :) no to je fakt, bez oblečení na ulici nemůže, bez dětí ano

Houby.jen to blbe napsala-melo tam byt „ani moje obleceni ani detííí“,cili jejich obleceni, vsech tří, rekla bych.

Příspěvek upraven 28.05.20 v 13:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama