Majonéza v 1. trimestru

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.11.21 17:38

Majonéza v 1 trimestru

Je tu prosím někdo? Kdo neřeší majonézu, hermelín??… Jsem v 9 týdnu a přijde mi že každý to řeší…
Dala jsem si chlebickovou vlašský pomazánku je to z Globusu…
A teď mi píše kámoška jak jsem hrozná 🤣 🤣

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9024
16.11.21 17:39

Jedla jsem všechno tuším že jsem měla jednou i tatarák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18419
16.11.21 17:40
@Anonymní píše:
Je tu prosím někdo? Kdo neřeší majonézu, hermelín??… Jsem v 9 týdnu a přijde mi že každý to řeší…
Dala jsem si chlebickovou vlašský pomazánku je to z Globusu…
A teď mi píše kámoška jak jsem hrozná 🤣 🤣

Ne, kazdy to opravdu neresi :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
16.11.21 17:40

Dneska jsem měla na oběd hermelin. Ne, neřeším to ani jsem to v žádným těhotenství neresila a nikdy se nic nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26309
16.11.21 17:43

Já jedla všechno (krom vylozene syrového masa), zrovna kupovaná majonéza bude hlidana, asi bych se trochu bála max domácí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
16.11.21 17:47

Jediný, co jsem si fakt odpustila byl tatarák a i to jsem nemusela(ale měla jsem takový blbý pocit)… Jinak jím opravdu všechno od skořice k hermelínům :mrgreen: samo ne na kila, ale když je chuť, tak co, přece se nebudu mučit :mrgreen: jo a čekám třetí dítko a všechny v cajku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
989
16.11.21 18:01

Hermelin, majonézu, chlebíčky, paštiky, jatra všechno sem jedla…teda tatarák sem neměla ale když sem dělala karbanátky tak sem tu syrovou směs normálně ochutnávala jestli je tam všeho dost…sem hrozná hrozná hrozná..fuj :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
16.11.21 18:02

Ptala jsem se na to lékaře, jediný problém je prý domácí chov, majonézy jsou již dnes pasterizované. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
16.11.21 18:07

Jedine co jsem si za cele tehotenstvi fakt nedala byl tatarak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
16.11.21 18:20

Ahoj, taky to neřeším, jak píše slečna výš dala jsem si i tatarák s jednou topinkou. Dostala jsem na něj takovou chuť, že to nešlo abych neochutnala. V těhotenství se tělu nemá nic odpirat, když to tělo vyžaduje, tak si to dej :) Jiný v těhotenství fetujou, pijou tvrdý atd tak proč nejíst to na co máš chuť ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1002
16.11.21 18:27

Ahoj, majonézu jím celé těhu. Hermelín jsem si dávala asi 2× v létě jen tepleně upravený - na grilu. A jediné čemu se opravdu vyhýbám je sirové maso (tatarák, sushi se sirovou rybou), i když na tatarák jsem měla už tolikrát tak strašnou chuť! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
989
16.11.21 18:32

Joo, sushi s lososem a krevetou sem taky měla…mňam :lol: byla chuť no… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1468
16.11.21 19:50

Nejedla jsem jen tatarák a sushi ….
Jo…. A ještě tekoucí žloutek, ale máme domácí vajíčka.
Jinak úúplně vše…,to by si nemohla ani kmín a oregano :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
16.11.21 20:03

Jsem jedla všechno kromě syrovýho masa (který normálně taky moc nejím). To, že bych si nesměla dát kousek hermelínu, to jsem fakt neřešila. Na kámošku nehleď a dej si, co ti chutná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3607
16.11.21 20:59
@iwinek píše:
Jediný, co jsem si fakt odpustila byl tatarák a i to jsem nemusela(ale měla jsem takový blbý pocit)… Jinak jím opravdu všechno od skořice k hermelínům :mrgreen: samo ne na kila, ale když je chuť, tak co, přece se nebudu mučit :mrgreen: jo a čekám třetí dítko a všechny v cajku :)

Skorice se taky nesmi? 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat