malá pimpulka(pindík)

18633
7.12.08 18:47

malá pimpulka(pindík)

Milé maminky, mám takový docela žinantní problém. Jde o to, že náš mladší syn měl být asi holčička, protože jeho pimpulka se nedá vůbec chytnout mezi prsty. Je malinká a ke všemu mu tam přebývá hromada kůže. Do teď jsem to moc neřešila, ale teď zkoušíme i venku odplínkovat a já ho musím dávat čůrat „na holčičku“

O co mi jde, chtěla jsem se zeptat, podobně „postižených“ maminek, kdy Pimpula synům vyrostla, nebo jak to při čůrání na stojáka řešili. U prvního syna jsme nemuseli nikdy ani přetahovat a tento problém neměl

Za reakce děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
7.12.08 19:07

výbava

Lacenko, mám 2 synky a můžu ti říct, že od narození mají oba rozdílnou výbavu :lol: a to dost podstatně. N druhou stranu jsem častokrát slýchala, že i s malým kašpárkem …atd. :-)

Spíš bych se pozeptala pediatra - co on na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
7.12.08 21:20

u nás teda ten mladší má pindíka mnohem menšího, ale zas né tak, že by nešelchytit…v teple má normálvelikost:), v zimě je to horší, ale až tak, jak u vás, ne. …tak nevím, snad mu naroste, co doktorka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
7.12.08 22:02

Cemu se rika u chlapecku Pimpulka ?????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
7.12.08 22:03

no nevim jak je na tom náš mladej, bych řekla že normálně … viděla jsem tedy vrstevníky lépe vybavené i hůře … já jsem pinďu nikdy nechytala do prstů, by se mladej asi nevyčural a blbě se to i chytá. Vždy mu ho jen prstem podepřu zespoda.Je to lepší než chytat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
5811
7.12.08 22:20
Bubina píše:
Cemu se rika u chlapecku Pimpulka ?????

Penisu :wink: .

Lacenko - do budoucna se nestrachuj, puberta to jistí. Zatím podpírej zespodu prstem :idea: 8) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
8.12.08 13:03

Jo a ještě je třeba, když se stáhnou kalhoty, dítko kolemnem donutit aby se prohlo pindíkem dopředu aby si nepočural kalhoty v začátcích a koncích :D

• Nahlásit
  • Citovat
3492
8.12.08 14:23

docela mě pobavila TA pimpula to z něho fakt skoro děláš holčičku 8O :lol:

jak radí holky při čůrání jen nadzvedni prstem zespod :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
8.12.08 14:29

Ahoj tak náš syn má zase opačný problém kámošky vždycky když jsme byli v bazénu žasly jak může takový mimi mít tak velkýho …Ted už je starší a srovnalo se to s jeho velikostí roste zatím jen syn a né p…
Ahoj ZUZAn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.12.08 15:16

teda hodnou chvili jsem premejslela co ta pimpula teda je - spis mi to prijde jak pojmenovani pro holcici prirozeni nez pro klucici…

• Nahlásit
  • Citovat
18633
8.12.08 16:33

přesně pro vás, nechápající, jsem dopsala ještě závorku. Chápu, že Pimpula je pro mnohé spíš holčičí označení, ale ségra měla chlapečka první a začali tomu tak říkat, tak to tak už zůstalo i u nás.

S tím prstem to znám a u Honzíka to není problém, ale Tomíkovi, když ho nadzvednu prstem, tak mu zajede kamsi „do pytlíka“ a je konec.

Fakt nevím co s tím, k doktorce je mě docela blbý chodit, nemoc to přece jen není. Jen dost chabá výbava.
Když jsem se ji na půlroční prohlídce tenkrát ptala, jak je možný, že mu „nestanuje“(pro nechápavé - nemá erekci) tak to nechtěla řešit a přešla to tím, že je prostě jenom míň vzrušivej… No uznejte že to není normální, teď je pomalu dvou letej, doma bez plíny a erekci jsem u něho viděla snad 3× za život. Asi se v tom vážně moc šťourám, ale Starší ho má hore skoro pořád…

Prima že se to upraví v pubertě, to už ale doufám, jeho problémy s čůráním řešit nebudu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2547
5.1.09 17:05

neboj, dnes uz i na to existujou plastiky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
4.2.09 09:58

Já bych to teda řešila s doktorkou, nemoc to není, ale myslím, že probrat to s dětskou doktorkou by bylo dobré. Ta naše se mnou řeší i prkotiny, pokud mě to přijde jako problém, nemávne rukou nad žádným dotazem. Takže pokud by to tvoje Dr. přešla stejně jako chybějící erekci, tak bych šla k jiné pro radu, protože jestli jsem to správně pochopila, tak jsou u něj problémy dva, tak ať pak není v pubertě nešťastnej jen proto, že se tím Dr. nechtěla zabývat. Co když spolu ty dva problémy jdou ruku v ruce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
6.5.09 00:26

Příspěvek je starší, ale divím se, že to paní doktorka přechází mávnutím ruky, může jít i o vývojovou vadu… Ale paní doktorka asi dotyčný penis viděla, my ne 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PetraNova0
20.6.17 06:03

Ma nekdo radu na opacny problem? Syn 6 let uz 2 rokem se mu neuveritelne zvetsuje pinda a docela dost se bojim nechat dal takhle rust nejake rady doktorka rika ze se to zastavi ale musi prece existovat neco na zpomaleni :nevim:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama