od kolika bez plínky??

68
8.11.08 00:49

od kolika bez plínky??

Ahoj holky,
zkouším hlasování,od jakého věku jsou vaše děti bez plínky? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
8.11.08 00:52

tak už jsem hlasovala…

• Nahlásit
  • Citovat
10813
8.11.08 08:48

u nas teda cca v roce a pul ale na noc ji ma porad- dneska jsem zkusila bez a byla pocurana- to ejste neresim- nevadi mi to .ma ji jen na noc- poledni spani je OK,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3706
8.11.08 08:53

U nas mesic pred 3 narozeninama .Zbavil se ze dne na den vsech plinek a od te doby je bez nehod .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
8.11.08 10:44
gabinka píše:
u nas teda cca v roce a pul ale na noc ji ma porad- dneska jsem zkusila bez a byla pocurana- to ejste neresim- nevadi mi to .ma ji jen na noc- poledni spani je OK,

Já malou jak byla bez plínek,tak v noci jsem ji po:,–(ila na nočník ze spaní a pak už vydržela do rána.Vycházelo nám to dat ji vyčurat kolem půlnoci.Dělala jsem to tak asi 2 týdny a pak už vydržela bez čurání..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
8.11.08 10:59

a usnula pak hezky??? me trosku desi ze by pak nemohla usnout nebo by plakala ze je ospala- ale taky jsem na to myslela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
8.11.08 12:16

Ahoj, tak my jsme i na noc bez plen zhruba od 19-20měsíců. Ale malá málo pije, takže to nebyo tak hrozné. V noci si bud volá, nebo vydrží až do rána. Budit jsem nikdy nebudila, ze začátku jsem jen pževlékala, a pak to přišlo samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
8.11.08 18:51
gabinka píše:
a usnula pak hezky??? me trosku desi ze by pak nemohla usnout nebo by plakala ze je ospala- ale taky jsem na to myslela…

No ona se mi právě vůbec nevzbudila,ja ji tam po:,–(ila,řekla jsem ji at se vyčura a ona se vyčurala.Dělala jsem to tak u všech třech a šlo to dobře :D
Ale musíš ze začátku hned vychytat,jak dlouho vydrží do prvního nočního čurání,když večer vic pila,tak jsem ji dávala čurat třeba už kolem půl 10,jinak až kolem pulnoci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
8.11.08 21:15

Ahoj,
presne ve dvou letech byla bez plen. na noc ji jeste ma,jinak uz ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
8.11.08 22:30

My jsme se zbavili plínky asi měsíc po druhých narozeninách, ale na noc ji máme pořád. Co s tím nevím, zkoušeli jsme snad všechno :( :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.08 13:33

Tak naše malá je bez plínky asi od 25 měsíců a bylo to tak rychlý, že během 14 dnů byla bez plen i na noc. Pro jistotu má v posteli tu nepropustnou podložku, ale nikdy žádná nehoda apod. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
11.11.08 22:43

Malá byla bez plínky od dvou a čtvrt, za měsíc už i v noci, občas nehoda, když byla zabraná do hry a nedošlo jí, že už chodí na záchod. Nočník jsme vynechali, mnohem víc ji lákal záchod, kam chodí přece všichni :D , takže na nočník nechtěla a po wc toužila (já zas netoužila po mytí nočníku :wink: ). Ovšem měli jsme dvě prkýnka, jedno plastové studící za cca 80,– a jedno first years za cca 400,– s držátky (super věc, větší pocit jistoty), které nestudí a sklidilo velký úspěch narozdíl od toho studeného, co tlačilo. Investice se rozhodně vyplatila.
V noci teda taky měla párkrát nehodu, ale jen trošku, než si to uvědomila, vzbudila se a vzali jsme ji na záchod, schytalo to jen prostěradlo. Snažíme se pohlídat, aby přes den pila hodně a před spaním jen trochu. Dneska jsou jí skoro 4 a má většího držáka než já… :lol: Akorát zas dospěla k tomu, že se jí chce tak moc, že se drží mezi nožičkama, přešlapuje a běží až na poslední chvíli, tak zkoušíme různé triky, jak ji přimět jít včas, abych nemusela prát. :D
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama