Malá xx Ketnerová...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 21:09
Malá xx Ketnerová...

Ahoj,

pardon zase za takovouto diskuzi. Ale nemůžeme se vůbec rozhodnout a třeba nám pomůže přečíst si nějaké názory. Otázka je jasná, které jméno byste upřednostnili k našemu příjmení? Já jsem spíš za Sabinku, tatínek chce Simonku, ale ani jednomu to druhé jméno nevadí, jenom ne a ne přijít na to, které je to pravé. Ještě jsme uvažovali nad Deniskou a Sofinkou. Co myslíte? Děkujeme =)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Alladina
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 26.12.17 21:12

Vsechny ctyri, máte dost hezke a univerzalni příjmení, které nabízí spoustu peknych variant na jméno :lol:. Nejvíc se mi líbí Simona.

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3242 příspěvků 26.12.17 21:14

Pokud ta jména budou v originální podobě a ne v tomhle zdrobnělém patvaru, tak jsou všechna moc pěkná. My měli vybraná dvě jména pro kluka a dvě pro holku, definitivní rozhodnutí padlo až na porodním sále.

Uživatel je onlineIbi
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 26.12.17 21:15

Vůbec Ti nepomůžu, ale dle mého se k vašemu příjmení hodí všechna 4 jména úplně stejně pěkně :lol: fakt mi nepřijde, že by se některé hodilo víc nebo míň :think: takže tak moje pomoc ????

Alušáček
Závislačka 3241 příspěvků 26.12.17 21:15

K příjmení jdou obě jména, ale o trochu lépe podle mě zní Simona Ketnerová… Sofinku bych nedávala, těch je moc, Denisa se mi nelíbí.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 26.12.17 21:15

Mě by se k vašemu příjmení líbila i Daniela :)

Netopirek
Echt Kelišová 7940 příspěvků 26.12.17 21:15

Krom Sofie všechny

Uživatel je onlineSofie2013
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 26.12.17 21:23

Simona

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 26.12.17 21:30
@Anonymní píše:
Ahoj,pardon zase za takovouto diskuzi. Ale nemůžeme se vůbec rozhodnout a třeba nám pomůže přečíst si nějaké názory. Otázka je jasná, které jméno byste upřednostnili k našemu příjmení? Já jsem spíš za Sabinku, tatínek chce Simonku, ale ani jednomu to druhé jméno nevadí, jenom ne a ne přijít na to, které je to pravé. Ještě jsme uvažovali nad Deniskou a Sofinkou. Co myslíte? Děkujeme =)

Myslím, že výběr máte velmi solidní a z toho se mi nejvíc líbí Simona a pak Denisa a pak Sabina. Sofinek je jak much…

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 26.12.17 21:33

Simonka :)

Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 21:37

Sofií jsou mraky, Denisa mi přijde moc taková tvrdá, volila bych Simonu.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10161 příspěvků 26.12.17 21:53

Taky jsem za Simonu.

Sabina by taky šla, ale když už z těch dvou, tak Simona. Sofinek je jak psů… když už, tak Žofii. Denisa se mi vůbec nelíbí.

zacatecnice2
Kecalka 195 příspěvků 26.12.17 21:56

Sabinka se mi taky líbí. K příjmení mi víc pasuje Simona. Zkus si to napsat na papír, uvidíš, co ti bude líp sedět.

Adlita
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 15 inzerátů 26.12.17 22:05

Ze jmen, co jsou na vyber urcite Simona. Ale jako prvni me napadlo Jana, ze by se hodilo :-)

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 26.12.17 22:05

Více se mi líbí Simonka :) Ale také mi pasuje k vašemu příjmení Linda..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >