Matylda, nebo Líza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 16:40
matylda líza

Stále nejsme rozhodnuti pro jméno, tak čerpám rady. Zatím se docela shodneme na Matyldě, Klementýna zavrhnuta, všichni by ji zdrobnovali. Berta se nehodí k druhému dítěti, Luizu nechce manžel, Malvína taky bude zdrobnovaná… Ještě napadla Líza. Co myslíte vy? Prosím anonym, rodina neví o pohlavi

Přečtěte si článek: Jméno pro holčičku

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 16:41

Matylda, Klementýna, Berta, to fakt? :mrgreen:

Paoloska
Echt Kelišová 8130 příspěvků 18.12.17 16:46

@Doe_Jane Taky žasnu. Já myslela, že název diskuse je název nějaké dětské pohádky.. :D Pokud je to fakt, tak za mě ani jedno z těch jmen.

Tichošlápek
Extra třída :D 10830 příspěvků 18.12.17 16:46

Snad leda ta Matylda. Nebo Alžběta místo lízy.

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 18.12.17 16:48

Koza Líza.

Paoloska
Echt Kelišová 8130 příspěvků 18.12.17 16:48

@Tichošlápek Mě ta Matylda přijde snad nejhorší ;)

Paoloska
Echt Kelišová 8130 příspěvků 18.12.17 16:49

To je tak tragická sestava jmen, že to musí být vtip. Doufám 8)

Fíková
Kelišová 5472 příspěvků 18.12.17 16:52

Matyldu máme doma a nijak tím jménem netrpí, naopak. ;)
Líza se mi nelíbí, jako kdyby se někdo základním tvaru jmenoval Anča nebo Bláža.

Tichošlápek
Extra třída :D 10830 příspěvků 18.12.17 17:00

@Paoloska za mne je tedy děs Berta :mrgreen: Matylda je jako z te písničky :)

peta81
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 18.12.17 17:00

Matylda je hezke jmeno, kamaradky dcerka se tak jmenuje a je to pekne. Docela se mi libi i Malvina. Ale Líza fakt ne, to je proste koza :lol:
Jaka jmena deti uz mate doma?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 17:00
@Paoloska píše:
@Doe_Jane Taky žasnu. Já myslela, že název diskuse je název nějaké dětské pohádky.. :D Pokud je to fakt, tak za mě ani jedno z těch jmen.

naprosto nepochopitelné.. hlavně Matylda, to je hrůza a děs… ale jestli je zakladatelka manželka Tomáše Kluse a vybírají další jméno pro děcko tak se nedivím

janoma
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 18.12.17 17:02

Mě se Matylda moc libi :potlesk: Líza už méně.

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 18.12.17 17:08
Kriste! Proc nepochopitelne??? Na to se tu zakladatelka nepsala. Napriklad tebe co rejes uplne vsude @Doe_Jane :think: musis, mit hrozne smutny a nudny zivot. :zed: je to ciste jeji vec co se ji libi. Ani ja nechci klasicka tuctova jmena kterych bude ve tride deset…predpokladam ze zakladatelka cekala pripadne jine návrhy jmen.
@Anonymní píše:
Stále nejsme rozhodnuti pro jméno, tak čerpám rady. Zatím se docela shodneme na Matyldě, Klementýna zavrhnuta, všichni by ji zdrobnovali. Berta se nehodí k druhému dítěti, Luizu nechce manžel, Malvína taky bude zdrobnovaná… Ještě napadla Líza. Co myslíte vy? Prosím anonym, rodina neví o pohlavi

Matylda je krasne jmeno. Lizu bych taky nedala a me se osobne libi Rozarka a Rachel :hug:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 17:10
@kalitka píše:
Kriste! Proc nepochopitelne??? Na to se tu zakladatelka nepsala. Napriklad tebe co rejes uplne vsude @Doe_Jane :think: musis, mit hrozne smutny a nudny zivot. :zed: je to ciste jeji vec co se ji libi. Ani ja nechci klasicka tuctova jmena kterych bude ve tride deset…predpokladam ze zakladatelka cekala pripadne jine návrhy jmen.Matylda je krasne jmeno. Lizu bych taky nedala a me se osobne libi Rozarka a Rachel :hug:

vzpamatuj se, já mám krásný život, ptala se snad na názory proto zakládá diskuzi ne? to jsi nepochopila?

Lekninka91
Extra třída :D 10421 příspěvků 18.12.17 17:12

Babicka mela kozu Lizu a rikala ji Lizinka :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >