Reklama

Matylda, nebo Líza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 16:40
matylda líza

Stále nejsme rozhodnuti pro jméno, tak čerpám rady. Zatím se docela shodneme na Matyldě, Klementýna zavrhnuta, všichni by ji zdrobnovali. Berta se nehodí k druhému dítěti, Luizu nechce manžel, Malvína taky bude zdrobnovaná… Ještě napadla Líza. Co myslíte vy? Prosím anonym, rodina neví o pohlavi

Přečtěte si článek: Jméno pro holčičku

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 16:41

Matylda, Klementýna, Berta, to fakt? :mrgreen:

Paoloska
Echt Kelišová 8063 příspěvků 18.12.17 16:46

@Doe_Jane Taky žasnu. Já myslela, že název diskuse je název nějaké dětské pohádky.. :D Pokud je to fakt, tak za mě ani jedno z těch jmen.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10011 příspěvků 18.12.17 16:46

Snad leda ta Matylda. Nebo Alžběta místo lízy.

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 18.12.17 16:48

Koza Líza.

Paoloska
Echt Kelišová 8063 příspěvků 18.12.17 16:48

@Tichošlápek Mě ta Matylda přijde snad nejhorší ;)

Paoloska
Echt Kelišová 8063 příspěvků 18.12.17 16:49

To je tak tragická sestava jmen, že to musí být vtip. Doufám 8)

Fíková
Kelišová 5360 příspěvků 18.12.17 16:52

Matyldu máme doma a nijak tím jménem netrpí, naopak. ;)
Líza se mi nelíbí, jako kdyby se někdo základním tvaru jmenoval Anča nebo Bláža.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10011 příspěvků 18.12.17 17:00

@Paoloska za mne je tedy děs Berta :mrgreen: Matylda je jako z te písničky :)

peta81
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 18.12.17 17:00

Matylda je hezke jmeno, kamaradky dcerka se tak jmenuje a je to pekne. Docela se mi libi i Malvina. Ale Líza fakt ne, to je proste koza :lol:
Jaka jmena deti uz mate doma?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 17:00
@Paoloska píše:
@Doe_Jane Taky žasnu. Já myslela, že název diskuse je název nějaké dětské pohádky.. :D Pokud je to fakt, tak za mě ani jedno z těch jmen.

naprosto nepochopitelné.. hlavně Matylda, to je hrůza a děs… ale jestli je zakladatelka manželka Tomáše Kluse a vybírají další jméno pro děcko tak se nedivím

janoma
Kecalka 468 příspěvků 18.12.17 17:02

Mě se Matylda moc libi :potlesk: Líza už méně.

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 18.12.17 17:08
Kriste! Proc nepochopitelne??? Na to se tu zakladatelka nepsala. Napriklad tebe co rejes uplne vsude @Doe_Jane :think: musis, mit hrozne smutny a nudny zivot. :zed: je to ciste jeji vec co se ji libi. Ani ja nechci klasicka tuctova jmena kterych bude ve tride deset…predpokladam ze zakladatelka cekala pripadne jine návrhy jmen.
@Anonymní píše:
Stále nejsme rozhodnuti pro jméno, tak čerpám rady. Zatím se docela shodneme na Matyldě, Klementýna zavrhnuta, všichni by ji zdrobnovali. Berta se nehodí k druhému dítěti, Luizu nechce manžel, Malvína taky bude zdrobnovaná… Ještě napadla Líza. Co myslíte vy? Prosím anonym, rodina neví o pohlavi

Matylda je krasne jmeno. Lizu bych taky nedala a me se osobne libi Rozarka a Rachel :hug:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 17:10
@kalitka píše:
Kriste! Proc nepochopitelne??? Na to se tu zakladatelka nepsala. Napriklad tebe co rejes uplne vsude @Doe_Jane :think: musis, mit hrozne smutny a nudny zivot. :zed: je to ciste jeji vec co se ji libi. Ani ja nechci klasicka tuctova jmena kterych bude ve tride deset…predpokladam ze zakladatelka cekala pripadne jine návrhy jmen.Matylda je krasne jmeno. Lizu bych taky nedala a me se osobne libi Rozarka a Rachel :hug:

vzpamatuj se, já mám krásný život, ptala se snad na názory proto zakládá diskuzi ne? to jsi nepochopila?

Lekninka91
Extra třída :D 10251 příspěvků 18.12.17 17:12

Babicka mela kozu Lizu a rikala ji Lizinka :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Chtěla vyšší alimenty výměnou za podporu ve volbách, píše Parobek. Co na to Petra?

Měl to být velkolepý návrat do vrcholné politiky, místo toho ale bývalý... číst dále >

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >