Reklama

Jméno Kamila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.17 12:14
Jméno Kamila

Ahoj. Zajímají mě Vaše názory na jméno Kamila. Jak doma říkáte, Vy co se tak jmenujete, jak jste spokojené, prostě všechny zajímavosti a postřehy k tomuto jménu sem. Děkuji za ponechání anonymu, výběr je zatím tajný :-). E.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

axlpol
Závislačka 2654 příspěvků 87 inzerátů 09.12.17 12:17

…říkáme jí Kamča, Kamilka…je to pěkné jméno a málo používané.

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 09.12.17 12:20

Mám kamarádku Kamilu, říkáme jí Kami, Kamčo… je to hezké jméno, vždy mě zaráží, jak málo je používané :kytka: :kytka:

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 09.12.17 12:30

Cira hruza

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 09.12.17 12:30
@zudina píše:
Cira hruza

Tak se u vás říká Kamile? Zajímavý :think: :think:

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 09.12.17 12:40
@radkka píše:
Tak se u vás říká Kamile? Zajímavý :think: :think:

No zakl chtela vedet nazory a postrehy ne? Jinak ma sestrenice je kamila a rika se ji “Kamca “.. no proste des

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 09.12.17 12:42

Moc pěkné jméno, mám sestřenici a kamarádku, nikoho jiného neznám - fakt to jméno není moc používané a přitom je tak hezké. :-)

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 09.12.17 12:46

V okolí mame jednu, říká se ji Kami nebi Kamčo - což je dost děs. Jinak to jméno samotné se mi libi, ale jen v základním tvaru

terinka4444
Hvězda diskuse 67180 příspěvků 09.12.17 12:52

Já mám doma Kamilku a miluju to jméno, měla být Nikola, změnila jsem to v den porodu. Tvar Kamčo nepoužívám, nemám ho ráda, ideálně jí oslovuji Kamilo, mám ráda ten tvar, a zdrobněle Kamilko, ségra jí říká Kamí, když zkracuju tak na Kamko. A když byla malinká, říkávala jsem jí Kamčátko :mrgreen: A manžel jí říká Kamuško. Nejhezčí tvar je Kamila nebo Kamilka.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 7656 příspěvků 09.12.17 13:24

Jo líbí

Klopotkova
Echt Kelišová 7561 příspěvků 09.12.17 13:26
@terinka4444 píše:
Já mám doma Kamilku a miluju to jméno, měla být Nikola, změnila jsem to v den porodu. Tvar Kamčo nepoužívám, nemám ho ráda, ideálně jí oslovuji Kamilo, mám ráda ten tvar, a zdrobněle Kamilko, ségra jí říká Kamí, když zkracuju tak na Kamko. A když byla malinká, říkávala jsem jí Kamčátko :mrgreen: A manžel jí říká Kamuško. Nejhezčí tvar je Kamila nebo Kamilka.

A co se stalo, že jsi změnila v den porodu Nikolu na Kamilu?

Kamila je hezčí, vznešenější jméno, Nikola je chlap.

Klopotkova
Echt Kelišová 7561 příspěvků 09.12.17 13:31

Kamila v základním tvaru se mi líbí, působí na mě tak nějak vznešeně, oslovení „Kamčo“ mi nesedí, znám jednu, chodila se mnou do školy a od přítele bývalá je taky Kamila, když na ni někdy přijde řeč, tak o ní mluví jako o Kamile.

slunik
Závislačka 3687 příspěvků 09.12.17 13:32

My ji rikame Mildo :-)

Klopotkova
Echt Kelišová 7561 příspěvků 09.12.17 13:34
@slunik píše:
My ji rikame Mildo :-)

To zní strašně, nelíbí se mi ani, když někdo oslovuje Miloše jako Mildu.

terinka4444
Hvězda diskuse 67180 příspěvků 09.12.17 13:48
@Klopotkova píše:
A co se stalo, že jsi změnila v den porodu Nikolu na Kamilu?Kamila je hezčí, vznešenější jméno, Nikola je chlap.

No celé těhotenství všichni chtěli Nikolku, já se s tím jménem nějak nedokázala zžít, a čím víc se blížil porod, tím víc se mi to jméno nelíbilo. Manžel s Kamilou neměl problém, když jsem tak v tom těhotenství mluvili o jménech. A když jsem rodila, tak jsem věděla, že nechci Nikolu, do porodnice jsme dojeli jen tak tak, ani jsme nestihli napsat papíry, jen jsem stihla nahlásit jméno, a řekla jsem Kamilu, manžel se jen usmál, věděl, že s to Nikolou nejsem zžitá.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >