Reklama

Zvučné jméno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majdulacek
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 17.12.17 13:00
Zvučné jméno

Ahoj holky,

jdu se jen tak ze zajímavosti poradit, jelikož doma vyvstala diskuse, že kdyby se už zadařilo, tak jaká jména jsou k přijmení v pořádku - přijmení Houšť, Houšťová. Dle mého názoru by k tomu mělo být něco „zvučného“. Třeba Veronika Houšťová, Roman Houšť. Ale také se mi líbí jména jako Anna, Jakub, Pavel - ale tam už právě postrádáme tu „zvučnou“ část. Co myslíte vy? :)

Jsem zvědavá, co vám dobře zní na „ouško“ :)

Hezkou adventní neděli kočky

P. S. A nestresujte s úklidem, doma to mám jak po výbuchu a špinavého prádla na dvě hromady :D :D :D

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 17.12.17 13:07

Napadl mě Jen :mrgreen: Jen Houšť :mrgreen:

Jinak něco s R by to asi chtělo, ale jde mi k tomu i ta Anna, je to krásný jméno :pankac:

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 17.12.17 13:10

Taky zdravim damy :) i u nas vladne vsude bordel a koupelna plna pradla :mrgreen: ale pracka jiz pere a roztahany veci po byte jsou uklizeny jedna dve ;) k tem jmenum, obe co jsi napsala se me libi a Roman me napadl jeste driv nez jsem docetla. :P

NikysekR
Extra třída :D 10302 příspěvků 3 inzeráty 17.12.17 13:22

Karolína, Barbora, Adriana, Daniela

Patrik, Erik, Daniel, Dominik

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 17.12.17 13:47
@Nowuka2 píše:
Napadl mě Jen :mrgreen: Jen Houšť :mrgreen:

napadlo mě hned to samé :-)

majdulacek
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 17.12.17 13:56
@Pudloslava píše:
napadlo mě hned to samé :-)

Holky :D příjmení není žádný ideál, ale lepší než má kolegyně z práce. Bere si chlapa co se jmenuje Sádlo. Takže jsem ráda za to co máme :D mohlo to být i horší!!

Eule
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 17.12.17 13:57

Taky mi k tomu sedí zvučná jména. Klára, Markéta - taková, co mají K nebo R. Z klučičích třeba Karel, Petr, Radim, Martin. Každopádně když se vám něco bude hodně líbit a nebude to nic hroznýho, klidně dejte. Anna je ok. Stejne i treba Vendula.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 17.12.17 14:17
@majdulacek píše:
Ahoj holky,

jdu se jen tak ze zajímavosti poradit, jelikož doma vyvstala diskuse, že kdyby se už zadařilo, tak jaká jména jsou k přijmení v pořádku - přijmení Houšť, Houšťová. Dle mého názoru by k tomu mělo být něco „zvučného“. Třeba Veronika Houšťová, Roman Houšť. Ale také se mi líbí jména jako Anna, Jakub, Pavel - ale tam už právě postrádáme tu „zvučnou“ část. Co myslíte vy? :)

Jsem zvědavá, co vám dobře zní na „ouško“ :)

Hezkou adventní neděli kočky

P. S. A nestresujte s úklidem, doma to mám jak po výbuchu a špinavého prádla na dvě hromady :D :D :D

Jen Houšť :mrgreen:

majdulacek
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 17.12.17 16:34
@AlphaOmega píše:
Jen Houšť :mrgreen:

Já ti dám jen houšť :D :D :D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28771 příspěvků 17.12.17 16:59

Mordechaj, Bivoj…

Pepina998
Nováček 6 příspěvků 17.12.17 20:01

Veronika a Roman úplně super :srdce:

chs.jasmin
Kelišová 7465 příspěvků 18.12.17 13:47

@majdulacek

Ahoj,

na holku mě hned padla Kateřina Houšťová - ale ona Katka je tak zvučná, že prostě sedí ke všemu.

A u kluka Roman je moc pěkné, mám bratrance Romču (říkají mu Romku) a je široko daleko jediný Roman, tedy u svých vrstevníků, protože jeho táta je Roman :D A ještě mi k tomu sedí Eduard, krásné vznešené jméno :-) (tedy než z Eduarda udělali v ulici huliče :D )

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >