Malé špinění týden před ms

28
15.9.21 20:59

Malé špinění týden před ms

Ahojky maminky, tohle téma asi tady někde je. Nemohla jsem ho pořádně najít, tak kdyby náhodou, tak se omlouvám. Jsem máma už 6 let, ale pri prvním těhotenství jsem příznaky nehledala, udělala jsem si test a prostě byl pozitivní. Byla jsem těhotná i před rokem a půl, taky jsem to nepoznala, jen jsem si zkusila udělat test a opět pozitivní :) no, jak bych… Měli jsme dite, které nám umřelo měsíc po narození, tohle rozebírat nechci. Jen mě možná teď pochopíte, že se víc hlídám. Každé podnítí, každé zpoždění… Už si myslím, že jsem těhotná a pak zase nic… Jsem si dnes dělala test, odpoledne, negativní… Ovulace 7.9. ms má dorazit 21.9. vím, četla jsem toho tady mraky, ale pocit zajiskření tu je… Měla jsem teď večer lehké (ale opravdu lehké) zašpinění… Růžové… A asi dva dny píchání v podbřišku. Tohle jsem nikdy neměla… Mám pocit, že už dost blaznim… Tak moc chci další mimi, že mám pocit, že si vše vsugeruji… Nemám se radovat asi zbytečně, že? :? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2070
15.9.21 21:25

V prvním tehotenstvi jsem krvacela (bylo to fakt dost a připomínalo to spis MS krev, vzala jsem si tampon :mrgreen:, takže nevím, jak to “vypadalo”) mezi 7-9DPO.
U druhého tehotenstvi jsem špinila 4 dny (to bylo jen slabé růžové) po ovulaci a pak tři dny v termínu předpokládané MS (klasické hnědé spineni).
Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
15.9.21 22:11

Tak může to byt takzvané implantační krvácení, to by asi sedělo časově - chodí to prý nejčastěji 8-10DPO, ale i když má přijít MS, každopádně to ti ale asi nikdo teď neřekne :nevim: já třeba takové špinění mám někdy normálně týden před MS a těhotná jsem zatím nikdy nebyla, ale tak udělej si kdyžtak za 2-3 dny test, pokud je to ono, tak by tam mělo asi něco být vidět za zhruba ty 3 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
16.9.21 12:10

Tak zřejmě to těhotenství nebude. Ráno jsem měla růžový výtok a mám pocit, že se mi právě před chvílí rozjela ms :zed: děkuji i tak za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat