Maličké hcg

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.12.19 17:19

Maličké hcg

Ahojte, som 12 dní po KET. Dnes som bola bola na odbere krvi, namerali len 39 jednotiek. V centre mi povedali vysadiť lieky… Asi je to blbosť, nemam sancu, že nie?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11781
23.12.19 17:31
@Anonymní píše:
Ahojte, som 12 dní po KET. Dnes som bola bola na odbere krvi, namerali len 39 jednotiek. V centre mi povedali vysadiť lieky… Asi je to blbosť, nemam sancu, že nie?

Bohužel, je to málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4977
23.12.19 17:50

Řídila bych se radou lékařů. Jestli řekli vysadit léky, tak šance není. Přece by ti schválně nezhatili těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.12.19 19:25
@Čičorečka
@Čičorečka píše: Řídila bych se radou lékařů. Jestli řekli vysadit léky, tak šance není. Přece by ti schválně nezhatili těhotenství.
V
@Čičorečka píše: Řídila bych se radou lékařů. Jestli řekli vysadit léky, tak šance není. Přece by ti schválně nezhatili těhotenství.
Ďakujem
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.19 17:18
@Rituska666 píše:
@ČičorečkaĎakujem
Čiarka stále silnie…ach jaj. Lieky som vysadila, tak mi lekár nakázal. Biochemické či mimomaternicové?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11781
26.12.19 17:39

@Rituska666 ihned kontaktuj svého doktora v caru ať tě pošle na další odběr hcg. Kolikadenni embryo ti vkládali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.19 18:27
@karkarka píše:
@Rituska666 ihned kontaktuj svého doktora v caru ať tě pošle na další odběr hcg. Kolikadenni embryo ti vkládali?

6 dňovu, už hatchujucu blastocystu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11781
26.12.19 18:58

Jedine další odběr hcg. Ale stejně si nemyslím, že se jedná o prosperující těhotenství. Spíš biochemické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.19 19:14

@Rituska666
Pokud čárka sílí tak bych rozhodně léky nevysazovala a šla znovu na krev klidně i jako samoplátce. U biochemického čárka nesílí, ale slábne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
27.12.19 17:14

@Rituska666 Určitě běž na krev, podle té se už trochu dá poznat, zda to je prosperující těhotenství nebo ne. Může to být bohužel i mimoděložní, nechci tě děsit, ale kdybys měla nějaké bolesti, tak šup do nemocnice. Já mám za sebou teď čerstvě mimoděložní (bohužel už druhé), čárka taky byla slabá (měla jsem ale normální MS), první HCG asi 40, za 5 dní HCG 550, zdálo se, že to stoupá hezky, ale bohužel za další 2 dny HCG 290, to už mě bolelo břicho a další den už jsem byla na laparoskopii. Drž se! To čekání, jak to vlastně dopadne, je hrozně psychicky náročné. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
27.12.19 20:11

Těžko říct :/ Čárka může být i po nevydařeném těhotenství… Někdy hCG klesá hodně pomalu, třeba i týden. Jenom mi tedy přijde, že jsi byla na krvi docela brzo a hCG 36 není zas tak málo. Nechci ti dávat plané naděje, ale já sama bych léky ještě chvíli nevysazovala a šla na krev v pondělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.20 14:58

@Nicky232 39 hcg 12 dní po vklade je veľmi málinko. kazdopadne som bola na krvi, po týždni 78 (to už som krvácala) a dnes 22. Našťastie mimomaternicové to nie je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat