Reklama

Malinkaté těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:08
Malinkaté těhotenství

Holky chci se zeptat, minulý týden ve čtvrtek udělaný test pozitivní, v pátek zopakovany pozitivní, v pátek doktorka na ultrazvuku nebylo nic vidět, zároveň my vzali i krev. Dneska mi volala doktorka že test na graviditu byl pozitivní, ale že je to malinké těhotenství, v pátek jdu na kontrolu a ultrazvuk bude tam už neco vidět, MS naposledy od 30.7-5.8

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4706 příspěvků 03.09.18 16:10

Aspoň váček až by vidět být měl :kytka:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 03.09.18 16:12
@Anonymní píše:
Holky chci se zeptat, minulý týden ve čtvrtek udělaný test pozitivní, v pátek zopakovany pozitivní, v pátek doktorka na ultrazvuku nebylo nic vidět, zároveň my vzali i krev. Dneska mi volala doktorka že test na graviditu byl pozitivní, ale že je to malinké těhotenství, v pátek jdu na kontrolu a ultrazvuk bude tam už neco vidět, MS naposledy od 30.7-5.8

Neco videt je kolem hodnoty hCG 1000 a vys. Tehotenske testy maji citlivost 10, proto test je pozitivni a krev taky, ale v deloze nic videt neni. Kazde roste hCG jinak, takze tezko rict, kdy dr neco uvidi ;) ja byla ve 4+5tt a videt tam neco malinkeho bylo, nekomu neni…kazda jsme jina ;) drzim palce, hlavne se nestresuj, ted s tim nic nenadelas, musis jen cekat :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:14

@Kukacka123 a to se počítá jak to 4+5tt? :nevim:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19310 příspěvků 03.09.18 16:25

Stáří těhotenství se počítá od prvního dne poslední ms. Podle kalkulačky bys měla být dneska 5+0 takže ukončený pátý týden,začne ti běžet šestý. V pátek by Dr měla vidět aspoň tečku, dutinku, gestacni váček.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 03.09.18 16:34
@Anonymní píše:
@Kukacka123 a to se počítá jak to 4+5tt? :nevim:

Presne jak pise @andelka83 . zkus na tohle, je to fajn: https://www.maminkam.cz/…a-kalkulacka

A zadavas prvni den posledni MS ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:35

Holky děkuji :srdce:

lachtanice86
Kelišová 5706 příspěvků 03.09.18 16:43

Šla si zbytečně brzy

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22823 příspěvků 03.09.18 16:54
@Anonymní píše:

Nechápu doktorku, která tě na UTZ žene v den po prvním pozitivním testu......akorát tě zbytečně stresuje

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:55

Holky sama jsem se brzy tak objednala z důvodu toho že mám roztroušenou sklerózu a picham si injekce které pozkozuji plod, udělala pouze ultrazvuk aby si byla jistá a pak mě odebrala krev

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama