Výtok v 17tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andys20
Povídálka 30 příspěvků 02.09.18 17:03
Výtok v 17tt

Ahoj holky jsem v 17tt a mám takovou prozbu
Od začátku těhotenství mám výtok nikdy krémově bílí někdy nažloutlej a nikdy jen taková voda trápí mě že sem byla u svého gynekologa před měsícem a ten mi prohlídl čípek a řekl vše je v pořádku ten výtok máte že se miminko roztahuje a je prekrvena sliznice mi řekl ale stery mi nevzal nic mám z toho strach protože sem četla mnoho diskusi že to může být i infekce mám z toho strach a proto píšu o radu jestli nějaká budoucí maminka tohle taky měla předem děkuji za každou odpověď ????

Reakce:

atominnka
Generální žvanilka 21677 příspěvků 02.09.18 17:09

já to měla celé obě těhotenství ty výtoky. :nevim: vše bylo ok. co jsem tu četla, je to dost obvyklé

rozand
Závislačka 3135 příspěvků 02.09.18 18:07

Úplně normlní. Ten bílý krémovější mívám po tom, co mi dítě silně kope do močáku :D. Nevím, proč a jaká je souvislost, ale mám to tak :D.

rozand
Závislačka 3135 příspěvků 02.09.18 18:08

Pokud nezapáchá, infekce to nejspíš nebude ;).

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 02.09.18 18:13

Výtoky jsem měla celé tehu, snad už podle toho mléčného výtoku jsem poznala že jsem v tom. Úplně normalni. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >