Hnědý výtok 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:00
Hnědý výtok 1

Chci se zeptat minulý týden ve středu jsem si udělala těhotenský test, byl pozitivní v pátek jsem byla na gynekologii a paní doktorka tam ještě nic neviděla a tudíž mě poslala na krev, mám si v pondělí volat na výsledky a v pátek dojít na kontrolu. Dneska ráno jsem na záchodě měla toaletní papír špinavy od hnědého výtoku, chtěla bych se zeptat jestly se to už někomu stalo, zpoždění mám 5 dní. K doktorce jsem šla brzo kvůli tomu že mám roztroušenou sklerózu a picham si injekce. Jak je možné že test je pozitivní a doktorka níc nevidí a co ten hnědý výtok? :(

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12229 příspěvků 02.09.18 11:08

Pokud je brzy tak dr uvidí max zvýšenou sliznici. Výtok je buď anebo - muze se jednat o počínající ms, s kterou odejde i pripadne těhotenství nebo je to spineni v zacatku těhotenství, které ma hodně žen.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >