Reklama

Plesnivá kukuřice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 21:36
Plesnivá kukuřice

Zdravím maminky chci se vás zeptat otevřela jsem si plachovku kukuřici a byla plesnivá samozřejmě zjištěno pozdě. Muže se mimi něco stát? Mám strach všude se píše ta listerie atd.. :nevim:

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 01.09.18 21:44

@Anonymní píše:

Příspěvek upraven 01.09.18 v 21:53

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 01.09.18 21:49
@Anonymní píše:
Zdravím maminky chci se vás zeptat otevřela jsem si plachovku kukuřici a byla plesnivá samozřejmě zjištěno pozdě. Muže se mimi něco stát? Mám strach všude se píše ta listerie atd.. :nevim:

Ja myslela,ze plisen se dela zezhora :)

Uživatel je onlineČičorečka
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 01.09.18 22:26

Jako zavřená plechovka byla plesnivá? Jak dlouho jsi ji v tom špajzu měla? Deset let? :lol: nevím, no. Plíseň asi v těhotenství moc dobrá není. Ale nevšimnout si plesnivý plechovky, to je napováženou. Začni si dávat bacha, ať si pak nenadáváš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 22:28

@Čičorečka kupovali jsme ji týden z5 no pravě že na vrchu bylo vše v pořádku koukala jsem se pak jsem si ji vykloupila a jedla no ale v průběhu jsem si všimla černé plísně .

Uživatel je onlineČičorečka
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 01.09.18 22:45

No to je divný. S plísní uprostřed nově koupené plechovky jsem se v životě nesetkala. Teda pokud týden z5 znamená týden zpět. Asi bych zavolala doktorce, no. Záleží, kolik jsi toho snědla, než jsi to zjistila.

Lucie486
Kecalka 307 příspěvků 02.09.18 07:50

Cerna plisen? Byla to urcite plisen? A myslim, ze se nestane vubec nic.

hapolda
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 02.09.18 08:09

Cerna plisen uprostred plechovky? To je divny, urcite to byla plisen?? V kolikatem jsi tt?

Lorrenn
Nováček 6 příspěvků 18.09.18 12:13

Pro jednou se samozrejme nic nestane. Nesil! :roll: Pust to z hlavy..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama