Reklama

Nečekané fleky na těle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka2912
Nováček 10 příspěvků 01.09.18 19:51
Nečekané fleky na tele

Ahoj jsem ve 13tt a dneska jsem ve sprše zjistila ze mám takový malý červený flíčky po těle, už druhy den mě bolí hlava (34,5stupnu Celsia ) a zvracim a jsem hrozně unavená nevíte někdo co by to mohlo byt? Známa rikala ze obyčejná viróza a ze si mimi bere “krásu”.. dekuji :hug:

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24598 příspěvků 01.09.18 20:05

@Terka2912 No teoreticky https://cs.wikipedia.org/…ard%C4%9Bnky
Doufej, že ne.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 01.09.18 20:34

Určitě běž k doktorovi a nehledej diagnózy na e-miminu. Může to být neškodná viróza ale taky pro miminko nebezpečné zarděnky a to ti tady z popisu žádná z nás neřekne.

mgdln
Závislačka 4430 příspěvků 01.09.18 20:53

Pokud má zarděnky, v čem jí doktor pomůže?

Ta teplota je nějaká moc nízká, nezdá se vám? Trochu podchlazená.
Jinak zvracet může kvůli těhotenství, hlava bolí ze zvracení a ty červené tečky bez fotky mohou být cokoliv.

murry
Závislačka 2807 příspěvků 01.09.18 20:57

ta teplota je dobre?

elena.78
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 01.09.18 22:06

Nejsi Rh negativní? Já ano a mívám takto nízkou tělesnou teplotu- i v těhu jsem byla takto „podchlazená“ (lidé s Rh- to tak mívají). Ty fleky a zvracení je divný, navštívila bych mudr.

mgdln
Závislačka 4430 příspěvků 04.09.18 14:14

@Terka2912 Jak to dopadlo? Co byly ty fleky … máš nějaký závěr?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama