Nečekané fleky na těle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka2912
Povídálka 13 příspěvků 01.09.18 19:51
Nečekané fleky na tele

Ahoj jsem ve 13tt a dneska jsem ve sprše zjistila ze mám takový malý červený flíčky po těle, už druhy den mě bolí hlava (34,5stupnu Celsia ) a zvracim a jsem hrozně unavená nevíte někdo co by to mohlo byt? Známa rikala ze obyčejná viróza a ze si mimi bere “krásu”.. dekuji :hug:

Reakce:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25026 příspěvků 01.09.18 20:05

@Terka2912 No teoreticky https://cs.wikipedia.org/…ard%C4%9Bnky
Doufej, že ne.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1973 příspěvků 01.09.18 20:34

Určitě běž k doktorovi a nehledej diagnózy na e-miminu. Může to být neškodná viróza ale taky pro miminko nebezpečné zarděnky a to ti tady z popisu žádná z nás neřekne.

Uživatel je onlinemgdln
Závislačka 4602 příspěvků 01.09.18 20:53

Pokud má zarděnky, v čem jí doktor pomůže?

Ta teplota je nějaká moc nízká, nezdá se vám? Trochu podchlazená.
Jinak zvracet může kvůli těhotenství, hlava bolí ze zvracení a ty červené tečky bez fotky mohou být cokoliv.

murry
Závislačka 2920 příspěvků 01.09.18 20:57

ta teplota je dobre?

elena.78
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 01.09.18 22:06

Nejsi Rh negativní? Já ano a mívám takto nízkou tělesnou teplotu- i v těhu jsem byla takto „podchlazená“ (lidé s Rh- to tak mívají). Ty fleky a zvracení je divný, navštívila bych mudr.

Uživatel je onlinemgdln
Závislačka 4602 příspěvků 04.09.18 14:14

@Terka2912 Jak to dopadlo? Co byly ty fleky … máš nějaký závěr?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >