Nečekané fleky na těle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terka2912
Povídálka 20 příspěvků 01.09.18 19:51
Nečekané fleky na tele

Ahoj jsem ve 13tt a dneska jsem ve sprše zjistila ze mám takový malý červený flíčky po těle, už druhy den mě bolí hlava (34,5stupnu Celsia ) a zvracim a jsem hrozně unavená nevíte někdo co by to mohlo byt? Známa rikala ze obyčejná viróza a ze si mimi bere “krásu”.. dekuji :hug:

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25492 příspěvků 01.09.18 20:05

@Terka2912 No teoreticky https://cs.wikipedia.org/…ard%C4%9Bnky
Doufej, že ne.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 2982 příspěvků 01.09.18 20:34

Určitě běž k doktorovi a nehledej diagnózy na e-miminu. Může to být neškodná viróza ale taky pro miminko nebezpečné zarděnky a to ti tady z popisu žádná z nás neřekne.

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 01.09.18 20:53

Pokud má zarděnky, v čem jí doktor pomůže?

Ta teplota je nějaká moc nízká, nezdá se vám? Trochu podchlazená.
Jinak zvracet může kvůli těhotenství, hlava bolí ze zvracení a ty červené tečky bez fotky mohou být cokoliv.

murry
Závislačka 3103 příspěvků 01.09.18 20:57

ta teplota je dobre?

elena.78
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 01.09.18 22:06

Nejsi Rh negativní? Já ano a mívám takto nízkou tělesnou teplotu- i v těhu jsem byla takto „podchlazená“ (lidé s Rh- to tak mívají). Ty fleky a zvracení je divný, navštívila bych mudr.

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 04.09.18 14:14

@Terka2912 Jak to dopadlo? Co byly ty fleky … máš nějaký závěr?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >