Reklama

,,krvácení,, 18. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Netka28
Povídálka 17 příspěvků 01.09.18 10:08
,,krvácení,, 18tt

Ahojky, jsem tu nova. Mám takový dotaz začátkem příštího týdne budu 18tt. Ve středu jsem byla na odběru plodovky kam jsem byla poslána kvůli spatnym výsledkům z krve. Nic me nebolelo a vše proběhlo v pořádku. V patek následovala kontrola u me gyndarky a též vše OK. Včera jsem šla na záchod a po utreni jsem mela na papíru jasne červenou krev a trochu me bolelo břicho. Bolest přestala ale bohužel dnes ráno opět krev na papíře a trochu me pálí spodek. Šla jsem si dat sprchu a prstem jsem nahmatala čípek jestli je vše OK a mám ho otevřený na článek prostředníčku. Jsem z toho trochu zmatená, mela bych zajít na pohotovost? Ma někdo podobne zkusenosti? :nevim: dekuju všem za odpovedi

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

nezna_margarita
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 01.09.18 10:11

Ahojky.Necekej na odpovedi tady a upaluj na pohotovost.Radsi 1× zbytecne,nez pozde.Hodne stesti :kytka:

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 01.09.18 10:11

Ano, na pohotovost, co nejdřív.

Jasmina81
Kecalka 170 příspěvků 01.09.18 10:13

Obleč se a jeďte na gyn do nemocnice, tady ti nikdo nepomůže, držím palečky, ať je vše v pořádku :hug:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 01.09.18 10:13

Ja uz bych teda na pohotovosti byla vcera teda, nevim ale to neni moc zodpovedne ani vuci tobe ani vuci miminku. Na nic necekej a mazej k doktorovi. Jinak preji at je vse v poradku :kytka:

Jasmina81
Kecalka 170 příspěvků 01.09.18 10:15

@Kikulele ja též radši 100 zbytečně :(
@Netka28 napiš potom jak jsi dopadla :*

Netka28
Povídálka 17 příspěvků 01.09.18 10:17

Me právě v Ústí upozorňovali ze muzu zaspinit. To same mi říkala gyndarka ze po kontrole u ni muzu mít spineni at se nedesim. Tak jsem se snažila byt v klidu, ale ten čípek me vydesil. :roll:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 01.09.18 10:25

@Netka28 ja nevim ale za spineni se myslim nepovazuje jasne cervena krev. Myslela jsem, spineni jako treba kdyz ti konci ms. No kazopadne bych jela tak jako tak. Jak pise @Jasmina81 radeji 100× zbytecne nez pozde. :hug:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 01.09.18 11:06

Kašli na nějaký jejich upozornění a upaluj. Já párkrát špinila v prvním trimestru, vždycky malinko hnědé krve. Ve čtrnáctém týdnu jsem měla jasně červené slabší krvácení, upalovala jsem až za mnou byla ohnivá čára. Šlo jen o prasklou žilku, úplná kravina, ale nikdo na mě jak na hysterku nekoukal. Takže se vůbec neboj a běž, ať to dobře dopadne :kytka:

Netka28
Povídálka 17 příspěvků 01.09.18 11:14

Děkuju moc, myslela jsem ze to přejde ted je sice krev trochu světlejší ale stále je :roll: takže jsem si zajistila odvoz a do hodinky vyrazim.

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 01.09.18 11:19

@Netka28 jed na pohotovost. Nemusí to nic být, ale muze. Osobně jsem tohle měla až do 24-25tt, sem tam krev, sem tam špinění. Bylo to po námaze a prohlídkách u dr. ROdila jsem 41tt. Ale čípek jsem nekontrolovala nikdy. Radši jed, za to nic nedáš

Netka28
Povídálka 17 příspěvků 01.09.18 11:22

Ještě doplňková otazka od 13let mám křečové žily. Ucpávání se mi ted samozřejmě zhoršilo. Když jsem to řekla gyndarce odpověď zněla: no mate to ošklivý, můj cevar dal odeme ruce pryč když jsem mu řekla ze jsem těhotná,ze stejně žádný zákrok udělat nemůže,ale ze ty nohy jsou špatný a ze budeme čekat jak to bude postupovat protože se mi to rozjíždí k trislum. A na genetice mi řekli ze to maji sice vsechny ženský v naší rodině ale ze se zabývají jinými věcmi. :zed: :zed: :zed: Kam tedy pro pomoc?

Martha03
Kecalka 376 příspěvků 01.09.18 11:45
@Netka28 píše:
Ještě doplňková otazka od 13let mám křečové žily. Ucpávání se mi ted samozřejmě zhoršilo. Když jsem to řekla gyndarce odpověď zněla: no mate to ošklivý, můj cevar dal odeme ruce pryč když jsem mu řekla ze jsem těhotná,ze stejně žádný zákrok udělat nemůže,ale ze ty nohy jsou špatný a ze budeme čekat jak to bude postupovat protože se mi to rozjíždí k trislum. A na genetice mi řekli ze to maji sice vsechny ženský v naší rodině ale ze se zabývají jinými věcmi. :zed: :zed: :zed: Kam tedy pro pomoc?

No to máš blbý v tehu se to moc léčit nedá a zároveň se to zřejmě zhorší tím, že budeš přibývat na váze. Myslím že v tehu se může Detralex případně použít nějaké ty stahovací punčochy. Snažit se nezrizene nejíst a držet si optimální příbytek na váze tak jak potřebuje mimi ale není nutné jist za dva, zatížení těla a vyšší průtok krve v těle ti zřejmě bude s postupem tehu způsobovat potíže. Lehavat s nohama nahoru a odpočívat po námaze.
Krecaky jsou takové nezivot ohrožující a proto to lékaři občas odbívaji. Nevím odkud jsi ale zkusila bych třeba nějaké specializované pracoviště jako třeba Vascumed nebo něco podobného.

Netka28
Povídálka 17 příspěvků 01.09.18 11:52

Detralex uzivam a punčochy nosim. Jsem už po dvou operacich. Při te druhé me strasili trombozou. Na váze díky bohu nepribiram ba naopak od první kontroly mám 4kg dole aniž bych se nějak omezovala v jídle. :think: :think: :think:

Tehulinka3
Stálice 70 příspěvků 01.09.18 12:06
@Netka28 píše:
Ahojky, jsem tu nova. Mám takový dotaz začátkem příštího týdne budu 18tt. Ve středu jsem byla na odběru plodovky kam jsem byla poslána kvůli spatnym výsledkům z krve. Nic me nebolelo a vše proběhlo v pořádku. V patek následovala kontrola u me gyndarky a též vše OK. Včera jsem šla na záchod a po utreni jsem mela na papíru jasne červenou krev a trochu me bolelo břicho. Bolest přestala ale bohužel dnes ráno opět krev na papíře a trochu me pálí spodek. Šla jsem si dat sprchu a prstem jsem nahmatala čípek jestli je vše OK a mám ho otevřený na článek prostředníčku. Jsem z toho trochu zmatená, mela bych zajít na pohotovost? Ma někdo podobne zkusenosti? :nevim: dekuju všem za odpovedi

Jezusky, já jsem 18+4 a stát se mi tohle běžela bych hned do nemocnice. Ted mám menší bolesti ale naštěstí nekrvacim. :hug: hooodne štěstí!!! Ať je vše vohode

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama