Léky na bolest hlavy během těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elifili
Povídálka 11 příspěvků 31.08.18 19:10
léky na bolest hlavy

Zdravím, mám dotaz jsem 3 měsíc a dnes mě začala bolet hlava jde mi to do spánku, jaký můžu prášek, vyčetla jsem v letáčku že paracetamol jo

Reakce:

krispyna
Kecalka 452 příspěvků 31.08.18 19:23

Paralen byl jediný co jsem měla na migreny povolené. U mě nezabiral, tak jsem ho nebrala vůbec.

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 31.08.18 19:28

Prášky na hlavu neberu, mažu tymianovou mast z Justu ;) na spánky a čelo … Je mi jasný že si ji teď třeba nevycucas z prstu takže pokud prášek tak jedině paralen …

Elifili
Povídálka 11 příspěvků 31.08.18 19:37

jen ten paralen díky

Martha03
Kecalka 442 příspěvků 31.08.18 20:07

Bohužel jen ten Paralen, mě vůbec nezabírá… Když je to hodně dám půl litru vody s vymackanym celým citronem, nebo potom studené obklady. Já trpím na bolesti hlavy a teď v tehu trpím tím, že si nemůžu nic na co jsem zvyklá dát…

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 31.08.18 21:40

Ve druhém trimestru se může i Ibalgin. Na konci prvního jednorázově taky. A někdy na bolest hlavy pomůže i magnesium, to se může bez problémů. Tak třeba bych zkusila vzít 750mg paracetamolu (1 a půl tablety) a k tomu 1 tbl magnesia (500mg).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >