Léky na bolest hlavy během těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elifili
Povídálka 13 příspěvků 31.08.18 19:10
léky na bolest hlavy

Zdravím, mám dotaz jsem 3 měsíc a dnes mě začala bolet hlava jde mi to do spánku, jaký můžu prášek, vyčetla jsem v letáčku že paracetamol jo

Reakce:
krispyna
Kecalka 462 příspěvků 31.08.18 19:23

Paralen byl jediný co jsem měla na migreny povolené. U mě nezabiral, tak jsem ho nebrala vůbec.

Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 31.08.18 19:28

Prášky na hlavu neberu, mažu tymianovou mast z Justu ;) na spánky a čelo … Je mi jasný že si ji teď třeba nevycucas z prstu takže pokud prášek tak jedině paralen …

Elifili
Povídálka 13 příspěvků 31.08.18 19:37

jen ten paralen díky

Martha03
Kecalka 491 příspěvků 31.08.18 20:07

Bohužel jen ten Paralen, mě vůbec nezabírá… Když je to hodně dám půl litru vody s vymackanym celým citronem, nebo potom studené obklady. Já trpím na bolesti hlavy a teď v tehu trpím tím, že si nemůžu nic na co jsem zvyklá dát…

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 31.08.18 21:40

Ve druhém trimestru se může i Ibalgin. Na konci prvního jednorázově taky. A někdy na bolest hlavy pomůže i magnesium, to se může bez problémů. Tak třeba bych zkusila vzít 750mg paracetamolu (1 a půl tablety) a k tomu 1 tbl magnesia (500mg).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >