V jakém mohu být týdnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 01.09.18 19:25
V jakém mohu být týdnu?

Ahoj,
Ve čtvrtek jsem byla u doktora. Přes ultrazvuk viděl akorát zvýšenou sliznici. Vzal mi krev a řekl, ze je pozitivní hCG. To bylo vidět i přes tehotensky test. Mohla byste mi některá poradit, v jakém bych mohla byt týdnů, když těhotenství nebylo ještě bidet na ultrazvuku, ale z krve i z moci ano? :) děkuji moc

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19937 příspěvků 01.09.18 19:26

Pokud neviděl vůbec nic,ani flíček ( dutinku,gestacni váček) tak to bude max 4 tt. V 5 tt už bývá vidět aspoň tečka.

nozu
Extra třída :D 11675 příspěvků 01.09.18 19:27

najdi si na internetu těhotenskou kalkulačku, zadej si tam datum psolední menstruace a vyjede ti, v kolikátém jsi cca týdnu. je to pouze orientační. Pokud je na ultrazvuku vidět zatím jen zvýšená sliznice, může to ještě dopadnout všelijak.

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 01.09.18 19:33

Pokud je to prosperující těhotenství, tak 4., max. 5.tt, víc poví další utz.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16470 příspěvků 01.09.18 19:37

@Tezkorict budeš zhruba 4 - 5tt

Jannys
Kelišová 6436 příspěvků 01.09.18 19:40

Budeš mezi 4-5 tt takhle jsem plašila poprvé a hned po testu pelášila k dr.na utz nic vidět nebylo jen vysoká sliznice.O týden později jsem špinila, takže hospitalizace­.V 6+1 už bylo i :srdce:

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 01.09.18 19:52

@nozu jak myslíš,ze všelijak? :)
@ugluk co znamená prosperující? Čárka na testu se zvýrazňuje víc a vic,da se to považovat za prosperující?

A děkuji všem :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 01.09.18 19:57

No, laicky řečeno, „že z toho něco bude“ a bude to zdárně pokračovat přes srdíčko… až k porodu. Což ze síly čárky říct nelze.
Já třeba zažila stejný nález (pozitivní test i krev a v děloze nic) v 7.tt (po IVF, takže se to nedalo svádět na posunutou ovulaci) a do týdne to samo odešlo. Ve 4.tt je to naprosto normální nález, v 7.tt by to dobře nevypadalo.
Takže kašli na testy, obrň se trpělivostí a zajdi si na další utz za týden nebo ještě lépe za dva.

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 01.09.18 20:02

@ugluk děkuji :) zhruba před 6 měsíci jsem mela zamlkle těhotenství v 8. týdnu. Je to možná divný, ale toto těhotenství jsem věděla ještě před pozitivním testem a cítím se naprosto jinak než před těmi 6 měsíci. Doufám, že teď půjde vše v naprostém pořádku :)
K doktorovi jsem objednána zase za týden :)

nozu
Extra třída :D 11675 příspěvků 01.09.18 20:04

@Tezkorict no myslim to tak, ze se muze dutinka a srdicko objevit a nebo odejit zvysena sliznice se silnejsi menstruaci. preju ti moc to prvni!

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 01.09.18 20:08

@nozu děkuji moc :kytka:

lachtanice86
Kelišová 6418 příspěvků 01.09.18 20:12

@Tezkorict na to že píšeš ze jsi měla zamlklé je divné že o tom vůbec nic nevíš. Jako třeba jak zjistit kolikátý si týden. Co je prosperující atd. A navíc zbytečně si šla brzy

Levandulina
Kelišová 5601 příspěvků 17 inzerátů 01.09.18 20:16

@Tezkorict Tady se ti tt vypočítá
https://www.maminkam.cz/…a-kalkulacka

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 01.09.18 20:16

@lachtanice86 to,že ženská otěhotní znamená,že musí vědět všechno?? A k doktorovi jsem šla,protože test ukazoval negativní (měla jsem s nižší citlivostí než měl doktor) a chtěla jsem vyloučit zánět.

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 01.09.18 20:19

@Levandulina děkuji :) tehotenskou kalkulačku znám,ale mívám delší cykly,takže je to u me dost nepřesné

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >