Začátek těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Loisa
Nováček 1 příspěvek 02.09.18 01:13
Zacatek tehotenctvi

Ahoj holky mam dotaz, jsem po treti tehotna. Prvni tehotenctvi jsem musela ukonci kvuli genetice a druhe nevyslo ze plod byl zakrnely. A ted sem zjistila ze jsem opet tehotna a docela se bojim jelikoz me permanetne boli levy podbrisek nemate stim nekdo zkusenost?

Reakce:
Eule
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 02.09.18 07:00

Může a nemusí to nic být. Rozhodně to ale nebude mít nic společného s nějakou vadou plodu si myslím, ta se podle bolestí fakt nepozná… Ale může to být třeba i mimoděložní, pokud je ta bolest velká… Akorát prosím tě, píše se TĚHOTENSTVÍ - se s, ještě jsem neviděla, že by to někdo byl schopný napsat takto…

lachtanice86
Kelišová 6650 příspěvků 02.09.18 07:25

@Loisa bolesti jsou do jisté míry normální. Počkej na prohlidku, stejně to neovlivnís. A je to těhotenství

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >