Začátek těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Loisa
Nováček 1 příspěvek 02.09.18 01:13
Zacatek tehotenctvi

Ahoj holky mam dotaz, jsem po treti tehotna. Prvni tehotenctvi jsem musela ukonci kvuli genetice a druhe nevyslo ze plod byl zakrnely. A ted sem zjistila ze jsem opet tehotna a docela se bojim jelikoz me permanetne boli levy podbrisek nemate stim nekdo zkusenost?

Reakce:
Eule
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 02.09.18 07:00

Může a nemusí to nic být. Rozhodně to ale nebude mít nic společného s nějakou vadou plodu si myslím, ta se podle bolestí fakt nepozná… Ale může to být třeba i mimoděložní, pokud je ta bolest velká… Akorát prosím tě, píše se TĚHOTENSTVÍ - se s, ještě jsem neviděla, že by to někdo byl schopný napsat takto…

lachtanice86
Echt Kelišová 7642 příspěvků 02.09.18 07:25

@Loisa bolesti jsou do jisté míry normální. Počkej na prohlidku, stejně to neovlivnís. A je to těhotenství

N111
Povídálka 26 příspěvků 29.01.19 11:50
Žádné bolesti, jen sem tam

Ahoj holky, moc všem gratuluji ke //. I mě se konečně poštěstilo a koukly na mě dvě čárky. Ve čtvrtek jdu na gyndu, ale chtěla bych se vás ještě zeptat tady. Podle poslední MS kterou jsem měla 22.12. Jsem v 5+3 a od neděle mě skoro neboli podbřišek, je to normální? Občas ho cítím nebo mě tam pichne, ale třeba minulý týden mě bolelo podobně jako před MS.. . Prsa jsou stále bolavá… Má to některá taky tak?

Váš příspěvek
Reklama