Reklama

Začátek těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Loisa
Nováček 1 příspěvek 02.09.18 01:13
Zacatek tehotenctvi

Ahoj holky mam dotaz, jsem po treti tehotna. Prvni tehotenctvi jsem musela ukonci kvuli genetice a druhe nevyslo ze plod byl zakrnely. A ted sem zjistila ze jsem opet tehotna a docela se bojim jelikoz me permanetne boli levy podbrisek nemate stim nekdo zkusenost?

Reklama

Reakce:

Eule
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 02.09.18 07:00

Může a nemusí to nic být. Rozhodně to ale nebude mít nic společného s nějakou vadou plodu si myslím, ta se podle bolestí fakt nepozná… Ale může to být třeba i mimoděložní, pokud je ta bolest velká… Akorát prosím tě, píše se TĚHOTENSTVÍ - se s, ještě jsem neviděla, že by to někdo byl schopný napsat takto…

lachtanice86
Kelišová 6075 příspěvků 02.09.18 07:25

@Loisa bolesti jsou do jisté míry normální. Počkej na prohlidku, stejně to neovlivnís. A je to těhotenství

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >