Malinkatí brouci v bytě

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 07:45
Malinkatí bouci v bytě

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jestli jste si u sebe doma nevšimli pruhlednych broucku na zdi, ja je nasla jak lezou od lišty v obyvaku. Lista je cerstve lepena, nechci ji zbytecne strhavat. Stačí se jich malinko dotknout a je po nich, ale bojim se, ze to je mininko něčeho vetsiho :lol: :,( Třeba stenice nebi svabu, koupili jsme byt teprve nedavno. Celková rekonstrukce, novy nabytek a ted tohle.. Stenice jsou ted vyhlášené tak mám strach. Ale vetsi svini jsem zatim nenasla. Tak doufam.. Bydlime cca chvili přes mesic.

Reakce:
Terezxx
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 09.05.19 07:58

Tak se podívej na Google jak vypadá štěnice nebo šváb, ne? My těžko poradíme, co to může být, když nemáme foto. A jinak nee, my doma žádné brouky neměli. Ale takové potvory se dají dovézt i z dovolené, mohou přilézt od sousedů,… Průhledný brouk by klidně štěnice být mohl. :think:

Venett
Kecalka 160 příspěvků 09.05.19 08:01
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jestli jste si u sebe doma nevšimli pruhlednych broucku na zdi, ja je nasla jak lezou od lišty v obyvaku. Lista je cerstve lepena, nechci ji zbytecne strhavat. Stačí se jich malinko dotknout a je po nich, ale bojim se, ze to je mininko něčeho vetsiho :lol: :,( Třeba stenice nebi svabu, koupili jsme byt teprve nedavno. Celková rekonstrukce, novy nabytek a ted tohle.. Stenice jsou ted vyhlášené tak mám strach. Ale vetsi svini jsem zatim nenasla. Tak doufam.. Bydlime cca chvili přes mesic.

Jsou to podle mě neškodní broučci menší než špendlíková hlavička. Poprvé jsem si jich všimla také v nově komplet zrekonstruovaném bytě :mavam:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 09.05.19 08:05

Štěnice bys nepotkala za dne na zdi a byli byste pokousaní. Takže tímhle směrem asi můžeš být v klidu.

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 09.05.19 08:26

To by mohly být rybenky, ty jsou neškodné, dej foto

Venett
Kecalka 160 příspěvků 09.05.19 08:30
@stinga píše:
To by mohly být rybenky, ty jsou neškodné, dej foto

Rybenku nezmáčkneš a je po ní, a myslím, že se ani nevyskytuje na zdi :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 08:56

@stinga to nejsou :lol: a foto vazne neporidim, jsou to prcci :? Ale diky za tip

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34454 příspěvků 1 inzerát 09.05.19 09:01

PISIVKY. Vyhledej toto. Taky jsem je řešila, ale prý jsou neškodné. U nás se občas objeví na záchodě. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 15:38

@Venett Uz mam foto. Uz mrtvy broucek ale neni uplne na kasi :lol: Je zo mrnave, jsem rada ze to jde aspon trosku videt. (velikost)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34454 příspěvků 1 inzerát 09.05.19 18:42
@Anonymní píše:
@Venett Uz mam foto. Uz mrtvy broucek ale neni uplne na kasi :lol: Je zo mrnave, jsem rada ze to jde aspon trosku videt. (velikost)

pisivka jak vymalovaná ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 19:42

@Tiger-lily vazne je to ona? Bojim se co to je, abychom pak nemuseli vse vyhazovat:grinning:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 19:45

Zvetsene :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 19:52

@Tiger-lily jinak mockrat dekuji, podle googlu je to tomu fakticky podobne. ;)

Váš příspěvek
Reklama