Maliny s plísní v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 18:34
Maliny s plísní v těhotenství

Holky, prosím o uklidnění. :( Jsem v 1. trimestru a dala jsem si lyofilizované maliny, bezmyšlenkovitě jsem jich třeba cca tak 15 snědla v domnění, že to je nezávadné, ale až potom jsem se na ně podívala a na hodně z nich byly různé plesnivé kousky, jak někdy na malinách bývají. :( Myslíte, že to nemůže ohrozit miminko? :(

Reakce:
Paola21
Závislačka 3867 příspěvků 28.03.19 18:41

Neboj, se nic nestalo. Člověk kolikrát sní plesnivé věci a ani to neví. :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 14590 příspěvků 28.03.19 18:49

co je lyofilizované maliny ?
jinak klid plíseň není kolikrát vidět a v klidu to sníš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 18:52

@Paola21 @ka2ka Holky moc děkuji, :hug: prostě sipotřebuju přečíst pro klid své duše, že se nemusím bát, to mě vnitřně uklidní. :D
@ka2ka Lyofilizované maliny jsou maliny sušené mrazem. :)

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 28.03.19 19:05

Já snedla plno čerstvých malin v krabičce a pak jsem tam našla jednu pěknou chlupatici a teď tady se mnou sedí relativně normální chlapec :) v klidu :)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 28.03.19 19:06

A byla to opravdu plíseň? U více zralých malin je běžné když jsou některé kuličky tmavé až do modra.Vypadá to jako plíseň ale je to přezrálost.

ka2ka
Extra třída :D 14590 příspěvků 28.03.19 19:08
@Anonymní píše:
@Paola21 @ka2ka Holky moc děkuji, :hug: prostě sipotřebuju přečíst pro klid své duše, že se nemusím bát, to mě vnitřně uklidní. :D
@ka2ka Lyofilizované maliny jsou maliny sušené mrazem. :)

když jsou sušený mrazem jak můžou být plesnivý :think: musím na to kouknout ještě jsem to neslyšela

Zabatko
Závislačka 4531 příspěvků 28.03.19 19:24
@Anonymní píše:
Holky, prosím o uklidnění. :( Jsem v 1. trimestru a dala jsem si lyofilizované maliny, bezmyšlenkovitě jsem jich třeba cca tak 15 snědla v domnění, že to je nezávadné, ale až potom jsem se na ně podívala a na hodně z nich byly různé plesnivé kousky, jak někdy na malinách bývají. :( Myslíte, že to nemůže ohrozit miminko? :(

Nic se nestalo, kdyby člověk měl potratit při každé takové kravině, tak lidstvo vymře. Neboj, pokud je prcek zdravý, tak se jen tak nepustí a už vůbec ne kvůli trošce plísně.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 28.03.19 19:25

Mě se hlavně zda jako blbost že by to byla plíseň…

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 28.03.19 19:44
@ka2ka píše:
když jsou sušený mrazem jak můžou být plesnivý :think: musím na to kouknout ještě jsem to neslyšela

Koukni na to. Kupuji tak dceři různé ovoce, sušené mrazem. Chuťově výborné. A není přidaný oxid siřičitý.

Váš příspěvek
Reklama