Málo červených krvinek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beruska112 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 17:03
málo č. krvinek

Byla jsem na preventivce a sice mi sestra řekla, že mám krev vpořádku, ale jelikož jsem si výsledky ofotila, zjistila jsem pak, že mám mírně snížené červené krvinky.. Jelikož kojím, koupila jsem si vitamíny pro kojící, kde je samozřejmě i železo. Zajímá mě, jestli se mám o tom zmínit pediatrovi při prohlídce mé osmiměsíční dcerky.. Může mít taky méně železa, když ji ještě 2-3 denně kojím? Ale už pije i Sunar a baští masozeleninové přesnídávky a mléčné kaše? Děkuji za radu.

Reklama

Reakce:

janablizkova
Kecalka 328 příspěvků 11.02.18 17:08

@beruska112 Já jsem měla v těhotenství také málo čevených krvinek píchali mi železo a když jsem kojila nikdy synovi nezjistili že by měl málo. Nevím, ale myslím si že to nemá vliv na dítě, ale lepší bude když se poradíš s lékařem. Jen píši svůj příběh.

iwa83
Kelišová 5872 příspěvků 11.02.18 17:25

@beruska112 já měla extra málo železa po porodu a v čase kojení. Tchýně mě vystresla, že i dcera bude mít málo železa a že proto tolik pláče a tak. Volala jsem pediatričke, tak říkla, že to možné je. Vzali jí krev (si umíš představit jaký to byl zážitek s 6ti týdenním miminkem) na testy. Výsledek byl ok - malá bez problémů.
Pokud je v pohodě, baští vše (není vybíravej) tak bych se nestresovala. Zase za zeptání nic nedáš.

Pidulka1991
Závislačka 2618 příspěvků 11.02.18 18:16

@beruska112 jestli ma masozeleninove prikrmy, neresila bych to. Dcerka byla chudokrevna a nez jsme zaradily masozeleninu, tak brala zelezo. Dulezite je cervene maso :), pak se nemas ceho bat (aspon 5× tydne)

beruska112 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 19:34

Holky děkuju, raději to pediatrovi teda řeknu - pro klid duše. A myslíte, že až přestanu kojit, tak můžu přestat brát ty vitamíny a samo se to srovná?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama