Agresivní prd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

abrakadabraka
Povídálka 20 příspěvků 10.02.18 07:47
agresivní prd

Omlouvám se ale anonym, choulostive téma. Každou chvíli me pobolívá břicho a jakoby křeče. Vždy to trvá nějakou dobu a pak ze me vylitne něco v podobě agresivniho prdu. To je v pohodě, prijde úleva. Jenže holky ja mam strach, ten smrad je az tak neuvěřitelný, ze mi to otaci nos na ruby a musím větrat celej byt. Mate to některá taky? Ted mi to nevadí, ale az si jednou najdu drahou polovičku a ja si lehce uprdnu, mam strach ze ten smrad nedá. Co mam dělat? A prdnout si musím ty křeče jsou hrozný a mam strach aby se mi nevyvalil bok z toho. Dekuji za radu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

abrakadabraka
Povídálka 20 příspěvků 10.02.18 07:48

Anonym nesel, to nevadi

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 10.02.18 07:54

@abrakadabraka osobní zkušenost tedy nemam :mrgreen:. Nebereš Magnosolv? Z práce znám, že lidi udávali z něj podobné problémy…

Uju
Kelišová 6482 příspěvků 10.02.18 07:54

Intolerance laktozy(zkus omezit na čas mléčné výrobky), či jiná potravinová alergie? :think:
Zkus něco proti nadýmání, třeba se problémy zmírní.

abrakadabraka
Povídálka 20 příspěvků 10.02.18 07:56
@neria55 píše:
@abrakadabraka osobní zkušenost tedy nemam :mrgreen:. Nebereš Magnosolv? Z práce znám, že lidi udávali z něj podobné problémy…

beru ale ne zase moc často cca 2× tydne kvůli křečim v lýtkách

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 10.02.18 07:58

@abrakadabraka věř mi, že i to malé dávkování tohle způsobuje :palec: až ho vysadíš, do týdne máš klid :palec:

abrakadabraka
Povídálka 20 příspěvků 10.02.18 07:58
@abrakadabraka píše:
beru ale ne zase moc často cca 2× tydne kvůli křečim v lýtkách

Fakt? Po pravdě me docela těší, ze nejsem sama kdo zamoruje vzduch tim smradem. To vyzkouším třeba bude po problemu

růžový achát
Závislačka 3646 příspěvků 10.02.18 08:02

No kdyby to trvalo dele hlavne ty křeče a k tomu třeba i průjmy a unava tak takhle začína buď ulcerózní kolitida nabo crohnova choroba, ale jde o prd, že jo, takže to sleduj :nevim:, chodit zase kvuli prdu na kolonoskopii toť otazka.

brumi
Kelišová 6360 příspěvků 10.02.18 08:08

@neria55 já teda beru magnosolv 4× denně, vedlejší účinek je slušný průjme ale na odér prdů to vliv nemá. Na (vůni) větrů má vliv skladba jídelníčku…

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 10.02.18 08:35

Tohle jsem zažívala, když jsem ještě nevěděla, že mám intoleranci na laktózu.

dasajur
Kecalka 182 příspěvků 10.02.18 08:56

Mám alergii na mléčné výrobky a když si dám mléčnou čokoládu, mám to podobné jako ty. Takže bych zkusila odlehčenou stravu, vynechat mléčné výrobky, když by nepomohlo, tak lepek. Smrad je ze špatného trávení.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9155 příspěvků 10.02.18 09:01

Mně to děla cesnek. Stačí pidi množství :)

Sasexka
Kecalka 103 příspěvků 10.02.18 09:02

Manžel mi říká, že v sobe ukrývám chemické zbraně :-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

abrakadabraka
Povídálka 20 příspěvků 10.02.18 09:28
@Sasexka
@Sasexka píše:
Manžel mi říká, že v sobe ukrývám chemické zbraně :-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No jako toxická zbraň by se to dalo použít. Ale kdo taky voni když si zarve ze? Mléčné výrobky moc nejím čokolády když tak 70%a vic.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 10.02.18 09:35

Tak včera na dně z agresivního mimiska a dneska agresivní prdy? :think: Ty se musíš hodně nudit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama