Svědivý ekzém na těle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 09.02.18 21:24
Svedivy ekzem na tele

Ahojky holky, dost me v zime trapi ekzem. Nemam nikde vyrazku, jen po tele sucha svediva mista. Nejhorsi na tom je, ze mam i mastnou plet se sklonem k akne a jenme, silene se mastici vlasy.Na promazavani jsem vyzkousela snad vse i na doporuceni lekare, jenze nic moc mi nezabralo. Holky kdo ma stejny problem, co se vam osvedcilo za kosmetiku?(Jedine co mi pomaha je Linola na koupani)ale rano v praci se zas muzu uskrabat. A co maku up? Nenasla jsem zatim ten co by me v tomhle zimnim obdobi nevysusoval.Jaky sampon zaroven na silene mastici se vlasy? Popr pomohla vam radikalni dieta?

Reakce:

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 09.02.18 21:47

Jsem od dětství atopik. U mě vždycky strava měla velký vliv na exém. Před pár lety jsem byla cca 1,5 roku na veganské stravě. Exém mi v té době úplně vymizel. Když jsem navštívila svoji kožní lékařku, první, co bylo, že se mě ptala, zda jsem si byla pro kortikoid u jiného lékaře. Řekla jsem jí o své změně stravování a sama mi potvrdila, že takto odlehčená strava měla opravdu blahodárný vliv na moji kůži. Neradím Ti samozřejmě hned dávat se na veganství, ale odlehčení jídelníčku by Ti určitě pomohlo.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 09.02.18 22:25

@Ajamateridouska potvrzuji:)

Jsem tedy antivegetarian, ale v detstvi jsem mela atop. ekzem a vse bylo zpusobeno u me vetsim prijmem cukru. Mela jsem ale komplexni celkem prisnou dietu…

Ted se mi ekzem vratil a myslim si, ze na tom sehrala velky vliv psychika. Jinak mazani jsem dostala cosik na predpis + bepanthen

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >