Agresivní spolupracovnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:31
Agresivní spolupracovnice

Ahojky holky, mám takový menší nepříjemný problém a nevím, jak to řešit.

Máme v práci spolupracovnici (říkejme jí třeba Lenka), která je na všechny nepříjemná, nic se jí nelíbí, do všech jen ryje. Včera jsme měli poradu, ale ona tam nešla, protože jí bylo prý špatně. Na tom by nebylo nic špatného, beru, že člověku nemůže být vždy dobře. Dnes jsme pak s holkama řešily, co všechno se na poradě událo a řekly jsme, že jsme hlasovali o určité (ne moc dobré) věci, kterou jsme, bohužel, nepřehlasovali, takže žádná sláva. No a Lenka začala vyřvávat, že jsme blbé krávy, že jsme si to neprosadily a kdesi cosi. Na to jsem jen odvodila, že se jí to mluví, když tam ani nebyla.

Začala mě častovat nadávkami, že jsem pí…, blbá kráva, ať držím pí… Jen jsem odvětila, že nápodobně. Jenže ona ke mně přišla a dala mi facku. Otočila jsem se na ni s tím, že co dělá, že si tohle chování vyprošuju, že se má takhle bavit doma s jejím chlapem a ne se mnou. Načež mě chytla za ruku a silně zmáčkla. Chytla jsem jí za ruku taky a štípla, takže mě pustila, ale od té doby mě ta ruka začala pobolívat.

Nejdřív jsem myslela, že tam budu mít jen modřinu, ale nevydržela jsem to a dnes šla k doktorovi. No, bohužel, mám ruku v dlaze, protože mám nalomené kůstky. Tak jsem šla dnes za vedením, že mám v dlaze ruku, kterou potřebuji ke své práci, tudíž budu teď několik dní, ne-li týdnů na nemocenské. Když jsem mu řekla, jak se mi to stalo, řekl, že je to kravina, aby mi tohle udělal jen silný stisk ruky (mám strašně maličkou ruku) a už vůbec ne od Lenky. Řekla jsem mu taky, že nemám potřebu na nikoho žalovat, ale, že je takhle agresivní na všechny a i v mailech.

Za hodinu přišel za mnou s tím, že se Lenky ptal, ale ona, že to popírá, a že si taky myslí, že lžu.

Jak mám tohle řešit?

Přítel mi říká, ať to nechám být, ale mě nejvíc naštvalo to, jak se mi Lenka směje do obličeje, já jsem kvůli ní na nemocenské a ona nebude nijak potrestána.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
 
carola
Kelišová 6760 příspěvků 09.02.18 14:35

Tý jo, to se mi snad ani nechce věřit, že to je pravda. Tak tam u toho byly kolegyně, ty to nedosvědčí? Pokud je to opravdu pravda, tak byste si na ni měly stěžovat kolektivně. Lidi jsou různí, ale takový člověk nemůže pracovat s lidma.

 
Gita17
Kecalka 184 příspěvků 09.02.18 14:35

Policia, trestne oznamenie

 
divine woman
Echt Kelišová 9090 příspěvků 09.02.18 14:36

Proboha, kde to pracuješ? Je mi tě líto. Byl někdo svědkem vaší výměny názorů? Tvůj vedoucí není lékař ani jasnovidec, aby věděl co může nebo nemůže způsobit silný stisk ruky. Jak to řešit neví, jestli máš svědky možná přes policii.

 
Martina84
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 09.02.18 14:37

No a máš nějaký svědky? Kolegyně nic nevidely, neslysely? Mela si to resit hned. Jako facka na pracovisti je uz sama o sobe silný kafe i kdyby si mela ruku v poradku.
Pokud se to resit nebude, ukaz meily, vse co se da dokazat. Takhle se ti bude jen smat.

 
veria
Generální žvanilka 23765 příspěvků 1 inzerát 09.02.18 14:37

A viděl to někdo?

 
marcellia
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 09.02.18 14:40

Tak mas svedky ne?
To jste to vazne s ostatnima nechaly dojit tak daleko? Ja bych sla okamzite po takovem incidentu za vedenim a rozhodne bych to nenechala vysumet. Trvej si urcite na svem. A pokud ona je takova casto, tak prece neni mozne, ze by si ji tam nechaly..100% neni po psychicke strance v poradku, bude dost labilni.
A priste bych se vyprdla na nejaky ze nechces zalovat..tohle neni standardni situace, to je situace k okamzitemu reseni.

Příspěvek upraven 09.02.18 v 14:41

 
anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 09.02.18 14:40

Tak snad u toho byly ty kolegyně jako svědci, ne??

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:40

Svědky nemám. Když holky viděly, že se do mě pouští, pomalu se vypařily. Nadávky bych možná dosvědčila, ale nevím, jak bych obhájila tu ruku. Nechtěla jsem to tolik zveličovat a letět na policii, pracujeme s Lenkou spolu už čtyři roky, vždycky byla fajn, akorát je poslední dobou na zabití. Beru, že může mít doma problémy, ale na nás - a hlavně na mně, si je vybíjet nemusí.

 
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10870 příspěvků 09.02.18 14:41

Pokud to někdo viděl, tak bych si zjistila jestli mi to dosvedci a normálně to nahlásila na policii jako ublížení na zdraví

 
xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 22 inzerátů 09.02.18 14:42

Tak za takové chování by měla letět. A ještě tě odškodnit. Svědky máš? Nenechala bych si to líbit a žádala vyrovnání.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:43

Ptala jsem se holek, jestli, kdybych šla na policii, tak by mi dosvědčily, že se do mě pustila ona a ony, že raději ne, že to mám nechat vyšumět. Nechtějí mít s ní problémy ještě ony. Což na jednu stranu chápu.

 
anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 09.02.18 14:43
@Anonymní píše:
Svědky nemám. Když holky viděly, že se do mě pouští, pomalu se vypařily. Nadávky bych možná dosvědčila, ale nevím, jak bych obhájila tu ruku. Nechtěla jsem to tolik zveličovat a letět na policii, pracujeme s Lenkou spolu už čtyři roky, vždycky byla fajn, akorát je poslední dobou na zabití. Beru, že může mít doma problémy, ale na nás - a hlavně na mně, si je vybíjet nemusí.

Tak to jsou super kolegyně, když se vypaří, protože se do tebe pustí agresivní ženská. Tomu se mi moc nechce věřit. Jinak taky musíš mít lékařskou zprávu, kde je uvedeno, jak se to stalo. Lékař může doložit, že máš křehké kosti a jak, s největší pravděpodobností, zranění vzniklo.

 
anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 09.02.18 14:44
@Anonymní píše:
Ptala jsem se holek, jestli, kdybych šla na policii, tak by mi dosvědčily, že se do mě pustila ona a ony, že raději ne, že to mám nechat vyšumět. Nechtějí mít s ní problémy ještě ony. Což na jednu stranu chápu.

Tak tomu nevěřím už vůbec. Několik proti jedné, jaký problém by je asi čekal. Takže buď jsou všechny hloupé nebo to nebude tak, jak píšeš.

 
SAJ
Závislačka 3183 příspěvků 09.02.18 14:44

Jen tě upozorňuji, že pokud se vše stalo, jak popisuješ, jedná se o pracovní úraz a mělo by se na tebe vztahovat pojištění a samozřejmě i náhrada ušlého zisku.

Jinak pracovat v kolektivu s takovými vztahy… No dej pokoj.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >