Agresivní spolupracovnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:31
Agresivní spolupracovnice

Ahojky holky, mám takový menší nepříjemný problém a nevím, jak to řešit.

Máme v práci spolupracovnici (říkejme jí třeba Lenka), která je na všechny nepříjemná, nic se jí nelíbí, do všech jen ryje. Včera jsme měli poradu, ale ona tam nešla, protože jí bylo prý špatně. Na tom by nebylo nic špatného, beru, že člověku nemůže být vždy dobře. Dnes jsme pak s holkama řešily, co všechno se na poradě událo a řekly jsme, že jsme hlasovali o určité (ne moc dobré) věci, kterou jsme, bohužel, nepřehlasovali, takže žádná sláva. No a Lenka začala vyřvávat, že jsme blbé krávy, že jsme si to neprosadily a kdesi cosi. Na to jsem jen odvodila, že se jí to mluví, když tam ani nebyla.

Začala mě častovat nadávkami, že jsem pí…, blbá kráva, ať držím pí… Jen jsem odvětila, že nápodobně. Jenže ona ke mně přišla a dala mi facku. Otočila jsem se na ni s tím, že co dělá, že si tohle chování vyprošuju, že se má takhle bavit doma s jejím chlapem a ne se mnou. Načež mě chytla za ruku a silně zmáčkla. Chytla jsem jí za ruku taky a štípla, takže mě pustila, ale od té doby mě ta ruka začala pobolívat.

Nejdřív jsem myslela, že tam budu mít jen modřinu, ale nevydržela jsem to a dnes šla k doktorovi. No, bohužel, mám ruku v dlaze, protože mám nalomené kůstky. Tak jsem šla dnes za vedením, že mám v dlaze ruku, kterou potřebuji ke své práci, tudíž budu teď několik dní, ne-li týdnů na nemocenské. Když jsem mu řekla, jak se mi to stalo, řekl, že je to kravina, aby mi tohle udělal jen silný stisk ruky (mám strašně maličkou ruku) a už vůbec ne od Lenky. Řekla jsem mu taky, že nemám potřebu na nikoho žalovat, ale, že je takhle agresivní na všechny a i v mailech.

Za hodinu přišel za mnou s tím, že se Lenky ptal, ale ona, že to popírá, a že si taky myslí, že lžu.

Jak mám tohle řešit?

Přítel mi říká, ať to nechám být, ale mě nejvíc naštvalo to, jak se mi Lenka směje do obličeje, já jsem kvůli ní na nemocenské a ona nebude nijak potrestána.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:
 
carola
Kelišová 6627 příspěvků 09.02.18 14:35

Tý jo, to se mi snad ani nechce věřit, že to je pravda. Tak tam u toho byly kolegyně, ty to nedosvědčí? Pokud je to opravdu pravda, tak byste si na ni měly stěžovat kolektivně. Lidi jsou různí, ale takový člověk nemůže pracovat s lidma.

 
Gita17
Kecalka 175 příspěvků 09.02.18 14:35

Policia, trestne oznamenie

 
divine woman
Echt Kelišová 7712 příspěvků 09.02.18 14:36

Proboha, kde to pracuješ? Je mi tě líto. Byl někdo svědkem vaší výměny názorů? Tvůj vedoucí není lékař ani jasnovidec, aby věděl co může nebo nemůže způsobit silný stisk ruky. Jak to řešit neví, jestli máš svědky možná přes policii.

 
Martina84
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 09.02.18 14:37

No a máš nějaký svědky? Kolegyně nic nevidely, neslysely? Mela si to resit hned. Jako facka na pracovisti je uz sama o sobe silný kafe i kdyby si mela ruku v poradku.
Pokud se to resit nebude, ukaz meily, vse co se da dokazat. Takhle se ti bude jen smat.

 
veria
Generální žvanilka 23071 příspěvků 1 inzerát 09.02.18 14:37

A viděl to někdo?

 
marcellia
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 09.02.18 14:40

Tak mas svedky ne?
To jste to vazne s ostatnima nechaly dojit tak daleko? Ja bych sla okamzite po takovem incidentu za vedenim a rozhodne bych to nenechala vysumet. Trvej si urcite na svem. A pokud ona je takova casto, tak prece neni mozne, ze by si ji tam nechaly..100% neni po psychicke strance v poradku, bude dost labilni.
A priste bych se vyprdla na nejaky ze nechces zalovat..tohle neni standardni situace, to je situace k okamzitemu reseni.

Příspěvek upraven 09.02.18 v 14:41

 
anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 09.02.18 14:40

Tak snad u toho byly ty kolegyně jako svědci, ne??

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:40

Svědky nemám. Když holky viděly, že se do mě pouští, pomalu se vypařily. Nadávky bych možná dosvědčila, ale nevím, jak bych obhájila tu ruku. Nechtěla jsem to tolik zveličovat a letět na policii, pracujeme s Lenkou spolu už čtyři roky, vždycky byla fajn, akorát je poslední dobou na zabití. Beru, že může mít doma problémy, ale na nás - a hlavně na mně, si je vybíjet nemusí.

 
Tichošlápek
Echt Kelišová 9166 příspěvků 09.02.18 14:41

Pokud to někdo viděl, tak bych si zjistila jestli mi to dosvedci a normálně to nahlásila na policii jako ublížení na zdraví

 
Uživatel je onlinexstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 09.02.18 14:42

Tak za takové chování by měla letět. A ještě tě odškodnit. Svědky máš? Nenechala bych si to líbit a žádala vyrovnání.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:43

Ptala jsem se holek, jestli, kdybych šla na policii, tak by mi dosvědčily, že se do mě pustila ona a ony, že raději ne, že to mám nechat vyšumět. Nechtějí mít s ní problémy ještě ony. Což na jednu stranu chápu.

 
anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 09.02.18 14:43
@Anonymní píše:
Svědky nemám. Když holky viděly, že se do mě pouští, pomalu se vypařily. Nadávky bych možná dosvědčila, ale nevím, jak bych obhájila tu ruku. Nechtěla jsem to tolik zveličovat a letět na policii, pracujeme s Lenkou spolu už čtyři roky, vždycky byla fajn, akorát je poslední dobou na zabití. Beru, že může mít doma problémy, ale na nás - a hlavně na mně, si je vybíjet nemusí.

Tak to jsou super kolegyně, když se vypaří, protože se do tebe pustí agresivní ženská. Tomu se mi moc nechce věřit. Jinak taky musíš mít lékařskou zprávu, kde je uvedeno, jak se to stalo. Lékař může doložit, že máš křehké kosti a jak, s největší pravděpodobností, zranění vzniklo.

 
anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 09.02.18 14:44
@Anonymní píše:
Ptala jsem se holek, jestli, kdybych šla na policii, tak by mi dosvědčily, že se do mě pustila ona a ony, že raději ne, že to mám nechat vyšumět. Nechtějí mít s ní problémy ještě ony. Což na jednu stranu chápu.

Tak tomu nevěřím už vůbec. Několik proti jedné, jaký problém by je asi čekal. Takže buď jsou všechny hloupé nebo to nebude tak, jak píšeš.

 
SAJ
Závislačka 2981 příspěvků 09.02.18 14:44

Jen tě upozorňuji, že pokud se vše stalo, jak popisuješ, jedná se o pracovní úraz a mělo by se na tebe vztahovat pojištění a samozřejmě i náhrada ušlého zisku.

Jinak pracovat v kolektivu s takovými vztahy… No dej pokoj.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >


Reklama