Reklama

Těžké ruce a bolesti zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 02:42
tezke ruce, bolrst zad, co s tim

Ahoj,

ma. skoliozu, obcas boli zada, ale nic hrozneho. vlastne bez vetsich obtizi..

Dnes vecer, kdyz jsem sla spat me brnely prsty u ruky, postupne se pridal pocit tezkych rukou, takove odmrtveni, brneni, nemuzu lezet, bolest za krkem, boli me i.nohy. pocit jako, kdyz dlouho necvicite a pak jo a druhy den vas vse boli. vleze ty ruce..uplne se mi odmrtvuji. krk taky boli, i v sede. ten teda dost, jako by ani nemohl unest hlavu, mam pocit, ze se mi zborti..nemuzu sedet, lezet, spat. zacina me z toho bolet hlava.

doktorka je zitra jen do 10, nemam hlidani, muz v zahranici. na krku 2 lete akcni dite. nevite cim to? posledni tyfen jsem na malou sama, blbe spi, zlobi, furt ji nekde vlacim, zada distala zabrat. mota se mi i hlava trichu z ty bolesti. nevim cim si ulevit. vzala jsem valetol..nevim jak s ni dam zitrek. rodice nachcipani. tchyne taky. tchan to s malou neumi..

jsem vyrizena. muze to byt nejaky skriply nerv? ksm s tim? zkusim nekomu dceru na chvili udat, jestli to nepolevi, tak nevim co delat..

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 02:52

Ty ruce se mi uplne odkrvuji vleze, to je to slovo

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 09.02.18 04:27

Klidne muze. Najdi nejakyho fyzioterapeuta, at te srovna. Jinak ulevit nevim, me kdyz se hne krk, tak sice ibalgin ulevi od ruznych bolesti, ale musim k fyzio. Pak mam tak 3m klid.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 09.02.18 05:37

Zajdi k lékaři :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 05:58

Doporučuji lékaře.

Trochu mi to připomíná sebe před rokem, nicméně nikdo nejsme stejní a nemáme stejné…

Začalo to bolestmi svalů jako popisuješ, u mne od nohou nahoru, pár dní na to zimnice. Závěr prvních dní u lékaře - viroza.
Po dvou měsících neurolog, tam snad drobný nález na páteři, rehabilitace a ještě hůře.

Teď po roce fyzička KO, dříve jsem byla aktivní, denně nachodila okolo 10km (nepoužívám MHD), nyní si hodně rozmýšlím jestli někam jít, kolikrát už při cestě zpět pomalu brečím únavou.

sediza
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 09.02.18 07:45
@Anonymní píše:
Doporučuji lékaře.

Trochu mi to připomíná sebe před rokem, nicméně nikdo nejsme stejní a nemáme stejné…

Začalo to bolestmi svalů jako popisuješ, u mne od nohou nahoru, pár dní na to zimnice. Závěr prvních dní u lékaře - viroza.
Po dvou měsících neurolog, tam snad drobný nález na páteři, rehabilitace a ještě hůře.

Teď po roce fyzička KO, dříve jsem byla aktivní, denně nachodila okolo 10km (nepoužívám MHD), nyní si hodně rozmýšlím jestli někam jít, kolikrát už při cestě zpět pomalu brečím únavou.

Už tě někdo testoval na boreliozu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 08:24

Napadla mne také borelióza, nebo revmatický záchvat? (Měla ho maminka a úplně stejné příznaky) :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 08:41
@sediza píše:
Už tě někdo testoval na boreliozu?

Klasické krevní testy jsem si nechala dělat loni na počátku problémů. Byly negativní. Klíšťata „chytám“ od r.2008, ne vždy je zachytím na počátku, neb těch mikroskopických si všimnu až když mám červený flíček a klíště tam hledám pomalu lupou. Jeden rok se mi udělal na těle červený flek, který jsem nemohla k ničemu zařadit, až o půl roku později mne napadlo klíště. Ale flek nebyl typický, jen červené kolo. Nicméně testy loni byly negativní, takže asi borelioza to nebude.

Možná mne čeká lumbálka, pokud se udělá, tak snad bude jasno. Jen se děsím toho, že nic nenajdou a budu se zhoršovat dále. Mám pozitivní autoimunitu, ale pokud se neobjeví nějaké klasické příznaky, tak nejde nic řešit - alespoň to soudím, dle vyřčených a nevyřčených slov u lékaře.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >