Těžké ruce a bolesti zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 02:42
tezke ruce, bolrst zad, co s tim

Ahoj,

ma. skoliozu, obcas boli zada, ale nic hrozneho. vlastne bez vetsich obtizi..

Dnes vecer, kdyz jsem sla spat me brnely prsty u ruky, postupne se pridal pocit tezkych rukou, takove odmrtveni, brneni, nemuzu lezet, bolest za krkem, boli me i.nohy. pocit jako, kdyz dlouho necvicite a pak jo a druhy den vas vse boli. vleze ty ruce..uplne se mi odmrtvuji. krk taky boli, i v sede. ten teda dost, jako by ani nemohl unest hlavu, mam pocit, ze se mi zborti..nemuzu sedet, lezet, spat. zacina me z toho bolet hlava.

doktorka je zitra jen do 10, nemam hlidani, muz v zahranici. na krku 2 lete akcni dite. nevite cim to? posledni tyfen jsem na malou sama, blbe spi, zlobi, furt ji nekde vlacim, zada distala zabrat. mota se mi i hlava trichu z ty bolesti. nevim cim si ulevit. vzala jsem valetol..nevim jak s ni dam zitrek. rodice nachcipani. tchyne taky. tchan to s malou neumi..

jsem vyrizena. muze to byt nejaky skriply nerv? ksm s tim? zkusim nekomu dceru na chvili udat, jestli to nepolevi, tak nevim co delat..

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 02:52

Ty ruce se mi uplne odkrvuji vleze, to je to slovo

Verun83
Echt Kelišová 8863 příspěvků 33 inzerátů 09.02.18 04:27

Klidne muze. Najdi nejakyho fyzioterapeuta, at te srovna. Jinak ulevit nevim, me kdyz se hne krk, tak sice ibalgin ulevi od ruznych bolesti, ale musim k fyzio. Pak mam tak 3m klid.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 09.02.18 05:37

Zajdi k lékaři :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 05:58

Doporučuji lékaře.

Trochu mi to připomíná sebe před rokem, nicméně nikdo nejsme stejní a nemáme stejné…

Začalo to bolestmi svalů jako popisuješ, u mne od nohou nahoru, pár dní na to zimnice. Závěr prvních dní u lékaře - viroza.
Po dvou měsících neurolog, tam snad drobný nález na páteři, rehabilitace a ještě hůře.

Teď po roce fyzička KO, dříve jsem byla aktivní, denně nachodila okolo 10km (nepoužívám MHD), nyní si hodně rozmýšlím jestli někam jít, kolikrát už při cestě zpět pomalu brečím únavou.

sediza
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 09.02.18 07:45
@Anonymní píše:
Doporučuji lékaře.

Trochu mi to připomíná sebe před rokem, nicméně nikdo nejsme stejní a nemáme stejné…

Začalo to bolestmi svalů jako popisuješ, u mne od nohou nahoru, pár dní na to zimnice. Závěr prvních dní u lékaře - viroza.
Po dvou měsících neurolog, tam snad drobný nález na páteři, rehabilitace a ještě hůře.

Teď po roce fyzička KO, dříve jsem byla aktivní, denně nachodila okolo 10km (nepoužívám MHD), nyní si hodně rozmýšlím jestli někam jít, kolikrát už při cestě zpět pomalu brečím únavou.

Už tě někdo testoval na boreliozu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 08:24

Napadla mne také borelióza, nebo revmatický záchvat? (Měla ho maminka a úplně stejné příznaky) :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 08:41
@sediza píše:
Už tě někdo testoval na boreliozu?

Klasické krevní testy jsem si nechala dělat loni na počátku problémů. Byly negativní. Klíšťata „chytám“ od r.2008, ne vždy je zachytím na počátku, neb těch mikroskopických si všimnu až když mám červený flíček a klíště tam hledám pomalu lupou. Jeden rok se mi udělal na těle červený flek, který jsem nemohla k ničemu zařadit, až o půl roku později mne napadlo klíště. Ale flek nebyl typický, jen červené kolo. Nicméně testy loni byly negativní, takže asi borelioza to nebude.

Možná mne čeká lumbálka, pokud se udělá, tak snad bude jasno. Jen se děsím toho, že nic nenajdou a budu se zhoršovat dále. Mám pozitivní autoimunitu, ale pokud se neobjeví nějaké klasické příznaky, tak nejde nic řešit - alespoň to soudím, dle vyřčených a nevyřčených slov u lékaře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >