Třes rukou - máte s ním také problém?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka92
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 19:53
Třes rukou

Ahojky, mam takový dotaz, nebo spíš bych se chtela s někým podělit a popovídat si o tom :) Od mala mě trápí třes rukou tenkrát mi paní doktorka prý řekla něco jako že jsem hodně citově založená… teď je mi 25 a je to porad stejné. mám strašné nervy se napít ve společnosti, vzít hrneček do ruky, i třeba jen jíst mezi lidmi. jsem strasne nrvozni, ale už se tak nejak ucim s tim zit, ale jeste to není ono. Nemáte někdo nějaké rady, nebo vaše zkušennosti? Jak vy jste se s tím treba vyrovnaly nebo tak :)Že v tom nejsem sama? :) děkuju :)

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5245 příspěvků 09.02.18 19:56

A proč ti tak moc záleží na ostatních??

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 09.02.18 20:37

To je zakodovany v mozku. Nevim zda se to da odblokovat, nikdy jsem se na to neptala ale mam to uplne stejne. Hlavne kdyz mi jde o neco, treba ze musim zaridit neco kde muze nastat negativ i reakce. Diky praci se to trosinku zlepsilo ale stejne ta nervozita tam je. Ja to pricitam fobii z nezdaru ktera se tvori vetsinou uz v detsvi a zustava az do smrti. A jeste vlastne treba kdyz jsem hrala poker a stoupl mi adrenalin ze jsem vedela ze vyhraju tak se mi strasne rozklepali ruce ale az ve chvili kdy jsem vyhrala jako by se mi vyplavili vsechny nahromadeny nervy prave do toho tresu.

debra.morgan
Závislačka 2975 příspěvků 09.02.18 20:43

Taky ti mam nebo neco podobnyho, byla jsem na nekolika vysetreni, vratili se v poradku, presto mi nabidli lecbu, vyzkousela jsem dvoje prasky z toho jedny navykovy, ale stejne nezabiraly, tak jsem je prestala brat, dalsi moznst pry jsou andidepresiva, to jsem odmitla úplne. tres rukou mam po tatovi, ten se s tim nikdy nelecil.

Ujka
Nováček 3 příspěvky 49 inzerátů 09.02.18 21:31

Socialni fobie - jde zmirnit, zvyknout si na problemove situace, antidepresiva taky pomohou, je to za trest, jak pise Barunkaska - je to zakodovane v mozku

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 09.02.18 22:56

Bohuzel, je to fakt vylozene za trest protoze nekdy sam clovek nevi proc se to deje. Ani treba nema nejaky extra strach a stejne ten tres prijde. Neni to vylozene socialni fobie, mela jsem klienta se socialni fobii a to je teprva masakr. Ale rika se tomu socialni uzkost. Mozek reaguje prehnane na stresove situace nebo spis mu kdejaka bezna vec prijde jako stresova situace a pak vysila nervove signaly prave do tech rukou. Vim o cem mluvim nespocetenekrat jsem sledovala sama sebe a rikala si proc to vlastne vznika. Ja nevim treba volala jsem do skolky a moc si prala aby tam dcerku vzaly i presto ze nemela ockovani, vedela jsem ze mohu byt odmitnuta a s tim tam i volala presto se mi tak strasne rozklepaly ruce, ze jsem musela mobil drzet obema rukama. Nechtela jsem ale neslo to zastavit. Da se to zmirnit. Cim casteji je s takovymi situacemi setkame tim mene nam prijdou stresove ale na to je treba setkavat se s temi situacemi hodne casto a to nejlepe umozni jen prace.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama