Alavis na klouby - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moncax
Stálice 55 příspěvků 09.02.18 18:58
Alavis pro lidi

Dobrý den, užíváte někdo Alavis na klouby? Četla jsem hodně kladných zkušeností.
Už jsem vyzkoušela hodně těch Proezni, Kamzíků, a nevím čeho :zed:, výsledek takový že v peněžence prázdno :cert:. Operace kyčlí mne nemine (je mi 33) ale tak čím déle vydržím tím lépe. Děkuji za Vaše zkušenosti. :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Optima
Ukecaná baba ;) 2195 příspěvků 09.02.18 19:06

Sousedka- přes 80 let, hodně bolavá kolena, taky dle doktorů před operací, chodila stěží o dvou berlích a zlepšila se hodně, i dle vlastních slov, já to taky vidím…chodí o jedné berli a mnohem rychleji…říkala že tak po dvou týdnech užívání se to zlepšilo.

Moncax
Stálice 55 příspěvků 09.02.18 19:07

Optima děkuji za příspěvek :mavam:

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 09.02.18 19:13

Ano tchán a zlepšení je fakt vidět a to hodně

odlaska
Kecalka 309 příspěvků 09.02.18 19:14

Za mě doporučuji. Odešlo mi před lety koleno, prý hodně opotřebovaný kloub a že se mám šetřit a přestat běhat. Roky bolestí, zvlášť při změně počasí.
Pak jsem si koupila Alavis na zánět a po měsíci používání fakt zázrak, koleno přestalo bolet a dokonce jsem pomalu začala znovu běhat.
Po třech měsících používání jsem otěhotněla, tak jsem radši používat Alavis přestala, ale doteď vše v pořádku, i když občas znovu zabolí. Ale stále lepší, než předtím.
Až přestanu kojit, tak se k němu rozhodně vrátím.
Za mě jednička na trhu. :srdce:

kaja00
Extra třída :D 13500 příspěvků 09.02.18 19:23

Hodně doporučovaný u běžců, určitě vyzkoušej :palec:

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 09.02.18 19:28

A brali jste ten pro psy nebo koně?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49461 příspěvků 3 inzeráty 09.02.18 19:30
@Moncax píše:
Dobrý den, užíváte někdo Alavis na klouby? Četla jsem hodně kladných zkušeností.
Už jsem vyzkoušela hodně těch Proezni, Kamzíků, a nevím čeho :zed:, výsledek takový že v peněžence prázdno :cert:. Operace kyčlí mne nemine (je mi 33) ale tak čím déle vydržím tím lépe. Děkuji za Vaše zkušenosti. :potlesk:

kloubní výživa má podle studií efekt na úrovni placeba. Ale placebo efekt je u těchto onemocnění nezanedbatelný.

VelkaMys
Stálice 71 příspěvků 09.02.18 20:28

Já ho mám, protože mě po porodu začaly pobolivat klouby na prstech a pomohlo to určitě. Používám tedy ten pro lidi :)

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 09.02.18 20:40

@Moncax táta i manžel užíval Alavis pro koně. Bohužel, zlepšení nezpozoroval ani jeden. :(

Moncax
Stálice 55 příspěvků 10.02.18 19:27

A který mám zakoupit? je jich více druhů. Děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.18 16:27

dívám se na ty přípravvky pro koně a je jich tam víc. V jiných diskuzích ale doporučí Alavis Triple blend. Zkoušel ho někdo?

Moncax
Stálice 55 příspěvků 01.07.18 09:47

Logicky si nedáte koňskou dávku, pokud nemáte půl tuny :D je tam odměrka která je na 100 kg dávky, takže určitě nedáte plnou pokud nemáte třeba těch 100 kg. Dokonce někteří si koupí v lékárně prázdné kapsle a dají se naplnit a můžete užívat jako tablety.

Hanca79
Nováček 3 příspěvky 04.09.18 10:56

Tak já teď nevím… 8o 8o 8o Na "Lékárna.cz píšou že to není 100%ní… :( :( :(

Hanca79
Nováček 3 příspěvky 18.09.18 16:09

Já nevím, Alavis je teď v televizi každý den, ale i z reklamy je jasné, že je to produkt pro zvířata a cpou to do lidí!!! :,( :,( :,( :cert: :cert: :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >