Alavis na klouby - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moncax
Stálice 55 příspěvků 09.02.18 18:58
Alavis pro lidi

Dobrý den, užíváte někdo Alavis na klouby? Četla jsem hodně kladných zkušeností.
Už jsem vyzkoušela hodně těch Proezni, Kamzíků, a nevím čeho :zed:, výsledek takový že v peněžence prázdno :cert:. Operace kyčlí mne nemine (je mi 33) ale tak čím déle vydržím tím lépe. Děkuji za Vaše zkušenosti. :potlesk:

Reklama

Reakce:

Optima
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 09.02.18 19:06

Sousedka- přes 80 let, hodně bolavá kolena, taky dle doktorů před operací, chodila stěží o dvou berlích a zlepšila se hodně, i dle vlastních slov, já to taky vidím…chodí o jedné berli a mnohem rychleji…říkala že tak po dvou týdnech užívání se to zlepšilo.

Moncax
Stálice 55 příspěvků 09.02.18 19:07

Optima děkuji za příspěvek :mavam:

ka2ka
Extra třída :D 12505 příspěvků 1 inzerát 09.02.18 19:13

Ano tchán a zlepšení je fakt vidět a to hodně

odlaska
Kecalka 281 příspěvků 09.02.18 19:14

Za mě doporučuji. Odešlo mi před lety koleno, prý hodně opotřebovaný kloub a že se mám šetřit a přestat běhat. Roky bolestí, zvlášť při změně počasí.
Pak jsem si koupila Alavis na zánět a po měsíci používání fakt zázrak, koleno přestalo bolet a dokonce jsem pomalu začala znovu běhat.
Po třech měsících používání jsem otěhotněla, tak jsem radši používat Alavis přestala, ale doteď vše v pořádku, i když občas znovu zabolí. Ale stále lepší, než předtím.
Až přestanu kojit, tak se k němu rozhodně vrátím.
Za mě jednička na trhu. :srdce:

kaja00
Extra třída :D 13392 příspěvků 09.02.18 19:23

Hodně doporučovaný u běžců, určitě vyzkoušej :palec:

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 09.02.18 19:28

A brali jste ten pro psy nebo koně?

Lama Lama
Hvězda diskuse 47284 příspěvků 09.02.18 19:30
@Moncax píše:
Dobrý den, užíváte někdo Alavis na klouby? Četla jsem hodně kladných zkušeností.
Už jsem vyzkoušela hodně těch Proezni, Kamzíků, a nevím čeho :zed:, výsledek takový že v peněžence prázdno :cert:. Operace kyčlí mne nemine (je mi 33) ale tak čím déle vydržím tím lépe. Děkuji za Vaše zkušenosti. :potlesk:

kloubní výživa má podle studií efekt na úrovni placeba. Ale placebo efekt je u těchto onemocnění nezanedbatelný.

VelkaMys
Stálice 68 příspěvků 09.02.18 20:28

Já ho mám, protože mě po porodu začaly pobolivat klouby na prstech a pomohlo to určitě. Používám tedy ten pro lidi :)

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1924 příspěvků 09.02.18 20:40

@Moncax táta i manžel užíval Alavis pro koně. Bohužel, zlepšení nezpozoroval ani jeden. :(

Moncax
Stálice 55 příspěvků 10.02.18 19:27

A který mám zakoupit? je jich více druhů. Děkuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.18 16:27

dívám se na ty přípravvky pro koně a je jich tam víc. V jiných diskuzích ale doporučí Alavis Triple blend. Zkoušel ho někdo?

Moncax
Stálice 55 příspěvků 01.07.18 09:47

Logicky si nedáte koňskou dávku, pokud nemáte půl tuny :D je tam odměrka která je na 100 kg dávky, takže určitě nedáte plnou pokud nemáte třeba těch 100 kg. Dokonce někteří si koupí v lékárně prázdné kapsle a dají se naplnit a můžete užívat jako tablety.

Neli2014
Povídálka 40 příspěvků 06.08.18 21:09

Já s ním mám dobré zkušenosti, mně opravdu pomohl. Bere ho teď na klouby i můj děda.

Peťka_smutna
Povídálka 34 příspěvků 12.08.18 08:33

Přítel ho taky bere, měl několikrát zpřetrhané vazy v koleni, a doporučil mu ho i MUDr.na posílení vazů.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama