Reklama

Pálení po styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

melismeg
Povídálka 29 příspěvků 10.02.18 18:30
Pálení po styku

Ahoj holky, včera mi skončila MS..Již den před začátkem pravidelného krvácení jsem pociťovala větší suchost a mírné pálení.. po nástupu menstruace pálení pokračovalo hlavně po použití wc, ale nebylo to nic hrozného postupně to ustalovalo. Včera mi MS skončila a vše bylo OK.. večer jsme měli sex a pálení jsem opět cítila.. nejhorší to bylo hned po skončení sexu, kdy to po použití toalety pálilo opravdu hodně ( pardon za detailní popis :nevim: ) Je pravda, že jsem i během sexu nemohla moc docílit zvlhčení - což se mi nestává. No nic méně pálení trvalo jen chvíli mimo sex ho necítím ani po toaletě. Stalo se vám to někdy? Říkám si, jestli jít v pondělí k dr a nebo počkat :nevim: :nevim:
Ještě dodám, že na gyndě jsem byla 3 týdny zpět na preventivní prohlídce a vše včetně cytologie bylo v pořádku.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 10.02.18 18:39

Já bych tam zašla znovu zda nemáš nějákou mykózu nebo nějáký zánět já to teď taky měla po sexu mě to pálilo i kolikrát normálně a měla jsem mykozu tak mi napsal mast :)

iila
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 11 inzerátů 10.02.18 18:49

@melismeg To pálení často naznačuje nějakou infekci. Návštěvou doktora nic nezkazíš. Jestli to teda do pondělí neodezní.

melismeg
Povídálka 29 příspěvků 10.02.18 19:01

@iila
No pálí to jen po styku jak jsem psala.. tak tam raději zajdu

drewlet
Závislačka 4478 příspěvků 10.02.18 19:14

Dám si tam bílý jogurt a je klid. :mavam:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 10.02.18 19:19
@melismeg píše:
Ahoj holky, včera mi skončila MS..Již den před začátkem pravidelného krvácení jsem pociťovala větší suchost a mírné pálení.. po nástupu menstruace pálení pokračovalo hlavně po použití wc, ale nebylo to nic hrozného postupně to ustalovalo. Včera mi MS skončila a vše bylo OK.. večer jsme měli sex a pálení jsem opět cítila.. nejhorší to bylo hned po skončení sexu, kdy to po použití toalety pálilo opravdu hodně ( pardon za detailní popis :nevim: ) Je pravda, že jsem i během sexu nemohla moc docílit zvlhčení - což se mi nestává. No nic méně pálení trvalo jen chvíli mimo sex ho necítím ani po toaletě. Stalo se vám to někdy? Říkám si, jestli jít v pondělí k dr a nebo počkat :nevim: :nevim:
Ještě dodám, že na gyndě jsem byla 3 týdny zpět na preventivní prohlídce a vše včetně cytologie bylo v pořádku.

Napada me mykoza..zkus boraxove globule…

iila
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 11 inzerátů 10.02.18 19:47
@melismeg píše:
@iila
No pálí to jen po styku jak jsem psala.. tak tam raději zajdu

Pokud vím, tak to při infekci klidně může pálit i po.

EDIT: Ještě taky záleží, kde tě pálí, klidně to může být i zánět močových cest.

Příspěvek upraven 11.02.18 v 01:03

Luu201
Nováček 1 příspěvek 10.02.18 21:51
Luu

Taky se mi to párkrát stalo…a nemáte náhodou zkušenost s bílýmii nebolestivými a nesvědivými pupínky? Pomalu se postupně rozšiřují. Co byste zkusili použít?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >