Pálení po styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
melismeg
Povídálka 29 příspěvků 10.02.18 18:30
Pálení po styku

Ahoj holky, včera mi skončila MS..Již den před začátkem pravidelného krvácení jsem pociťovala větší suchost a mírné pálení.. po nástupu menstruace pálení pokračovalo hlavně po použití wc, ale nebylo to nic hrozného postupně to ustalovalo. Včera mi MS skončila a vše bylo OK.. večer jsme měli sex a pálení jsem opět cítila.. nejhorší to bylo hned po skončení sexu, kdy to po použití toalety pálilo opravdu hodně ( pardon za detailní popis :nevim: ) Je pravda, že jsem i během sexu nemohla moc docílit zvlhčení - což se mi nestává. No nic méně pálení trvalo jen chvíli mimo sex ho necítím ani po toaletě. Stalo se vám to někdy? Říkám si, jestli jít v pondělí k dr a nebo počkat :nevim: :nevim:
Ještě dodám, že na gyndě jsem byla 3 týdny zpět na preventivní prohlídce a vše včetně cytologie bylo v pořádku.

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 10.02.18 18:39

Já bych tam zašla znovu zda nemáš nějákou mykózu nebo nějáký zánět já to teď taky měla po sexu mě to pálilo i kolikrát normálně a měla jsem mykozu tak mi napsal mast :)

iila
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 11 inzerátů 10.02.18 18:49

@melismeg To pálení často naznačuje nějakou infekci. Návštěvou doktora nic nezkazíš. Jestli to teda do pondělí neodezní.

melismeg
Povídálka 29 příspěvků 10.02.18 19:01

@iila
No pálí to jen po styku jak jsem psala.. tak tam raději zajdu

Uživatel je onlinedrewlet
Závislačka 4804 příspěvků 10.02.18 19:14

Dám si tam bílý jogurt a je klid. :mavam:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 10.02.18 19:19
@melismeg píše:
Ahoj holky, včera mi skončila MS..Již den před začátkem pravidelného krvácení jsem pociťovala větší suchost a mírné pálení.. po nástupu menstruace pálení pokračovalo hlavně po použití wc, ale nebylo to nic hrozného postupně to ustalovalo. Včera mi MS skončila a vše bylo OK.. večer jsme měli sex a pálení jsem opět cítila.. nejhorší to bylo hned po skončení sexu, kdy to po použití toalety pálilo opravdu hodně ( pardon za detailní popis :nevim: ) Je pravda, že jsem i během sexu nemohla moc docílit zvlhčení - což se mi nestává. No nic méně pálení trvalo jen chvíli mimo sex ho necítím ani po toaletě. Stalo se vám to někdy? Říkám si, jestli jít v pondělí k dr a nebo počkat :nevim: :nevim:
Ještě dodám, že na gyndě jsem byla 3 týdny zpět na preventivní prohlídce a vše včetně cytologie bylo v pořádku.

Napada me mykoza..zkus boraxove globule…

iila
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 11 inzerátů 10.02.18 19:47
@melismeg píše:
@iila
No pálí to jen po styku jak jsem psala.. tak tam raději zajdu

Pokud vím, tak to při infekci klidně může pálit i po.

EDIT: Ještě taky záleží, kde tě pálí, klidně to může být i zánět močových cest.

Příspěvek upraven 11.02.18 v 01:03

Luu201
Nováček 1 příspěvek 10.02.18 21:51
Luu

Taky se mi to párkrát stalo…a nemáte náhodou zkušenost s bílýmii nebolestivými a nesvědivými pupínky? Pomalu se postupně rozšiřují. Co byste zkusili použít?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >