Reklama

Málo se pohybuje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 02.03.11 11:41
málo se pohybuje?

ahoj jsem ve 23.tt a mám pocit, že mimčo málo kope, ze začátku mě překvapila intenzita někdy kolem 18.tt, ale kopance přestali sílit a řekla by jsem že poslední týden se hýbe celkově míň.
Kdykoli si lehnu a hladím si břicho tak se pohne, ale třeba jen jednou, nebo jednou kopne, poskočí břicho a je zase klid a už ho k aktivitě nevyprovokuji
mám pocit, že není denní doba kdy by se mlel nějak víc
v noci se nemele vůbec- to teda ani nikdy nemlel, ale přes den býval akčnější čím to může být?někde jsem četla, že by se měl hýbyt 10krát za 12 hodin-tím je myšlený, že třeba desetkrát se nějak pohne a nebo že má deset aktivních chvilek, kdy se třeba 5 minut pohybuje?
Jinak bříško se mě vzdouvá celkem běžně, ale kopance tak 3 za den :nevim:

Reklama

Reakce:

miriskaw
Kelišová 6368 příspěvků 02.03.11 12:05

Mě se malá taky celkem málo hýbala.Když jsem už měla strach tak jsem si zahoupala s břichem a většinou hned jsem měla kopanec.To mi radila sestřička na porodním.Byla jsem tam párkrát právě kvůli pohybům tak se mnou zahoupali,zatles­kali a bylo to.Byla větší spáč a měla vvv srdce,tak jen tak odpočívala

Liduš88
Závislačka 2609 příspěvků 02.03.11 12:23

Malá někdy měla den že se nehýbala vůbec,ne jsem to ani nezaregistrova­la.Doktorka mě vždy uklidňovala že to je normální a v pořádku.Kdyby to bylo více dní pak bych navštívila doktorku.To je v pohodě,hlavně když se aspoň trošku prcek za den ozve :-D

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 02.03.11 12:27

Bud v klidu, je to normalni, ja mam taky ted utlum… uz se tam trosku hur vejde, takze uz nedela takove psi kusy jako predtim.. ted to bude malo intenzivni, ale zato silnejsi az bolestivy.. :mrgreen:

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 02.03.11 13:18

Starsi kluk byl desnej, to mi jezdily boule po brise, mam to i nekde natoceny. Mladsi byl klidny miminko, o nem sem taky obcas nevedela.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >