Málo se pohybuje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 02.03.11 11:41
málo se pohybuje?

ahoj jsem ve 23.tt a mám pocit, že mimčo málo kope, ze začátku mě překvapila intenzita někdy kolem 18.tt, ale kopance přestali sílit a řekla by jsem že poslední týden se hýbe celkově míň.
Kdykoli si lehnu a hladím si břicho tak se pohne, ale třeba jen jednou, nebo jednou kopne, poskočí břicho a je zase klid a už ho k aktivitě nevyprovokuji
mám pocit, že není denní doba kdy by se mlel nějak víc
v noci se nemele vůbec- to teda ani nikdy nemlel, ale přes den býval akčnější čím to může být?někde jsem četla, že by se měl hýbyt 10krát za 12 hodin-tím je myšlený, že třeba desetkrát se nějak pohne a nebo že má deset aktivních chvilek, kdy se třeba 5 minut pohybuje?
Jinak bříško se mě vzdouvá celkem běžně, ale kopance tak 3 za den :nevim:

Reakce:
miriskaw
Kelišová 6368 příspěvků 02.03.11 12:05

Mě se malá taky celkem málo hýbala.Když jsem už měla strach tak jsem si zahoupala s břichem a většinou hned jsem měla kopanec.To mi radila sestřička na porodním.Byla jsem tam párkrát právě kvůli pohybům tak se mnou zahoupali,zatles­kali a bylo to.Byla větší spáč a měla vvv srdce,tak jen tak odpočívala

Liduš88
Závislačka 2609 příspěvků 02.03.11 12:23

Malá někdy měla den že se nehýbala vůbec,ne jsem to ani nezaregistrova­la.Doktorka mě vždy uklidňovala že to je normální a v pořádku.Kdyby to bylo více dní pak bych navštívila doktorku.To je v pohodě,hlavně když se aspoň trošku prcek za den ozve :-D

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 02.03.11 12:27

Bud v klidu, je to normalni, ja mam taky ted utlum… uz se tam trosku hur vejde, takze uz nedela takove psi kusy jako predtim.. ted to bude malo intenzivni, ale zato silnejsi az bolestivy.. :mrgreen:

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 02.03.11 13:18

Starsi kluk byl desnej, to mi jezdily boule po brise, mam to i nekde natoceny. Mladsi byl klidny miminko, o nem sem taky obcas nevedela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >