Málo sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 07:28
Málo sexu

Ahoj ✋, je normální, aby chlapovi ve 30 stačil sex jednou týdně??? Ještě, když většinou začínám já. Jinak by snad nebylo nic. Oral je taky většinou z mojí strany. Aby mi to oplatil, to ho nenapadne, to mu musím říct. A když se ho zeptám, jestli mu to takhle stačí, tak odpoví, že je unavený po celém dni (fakt tak nevypadal) a že místo, abych něco předvedla, když jsem celý den doma, tak mám kecy nebo něco v tom smyslu. Máme 2 letého dítě a jsme spolu 4 roky. Já bych klidně mohla každý den nebo i ob den, ale tohle, to je hrůza. Už jsem i přemýšlela nad milencem, jenže pak mi to vždy přijde hloupé, asi bych se cítila pak špatně, výčitky…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Tableta
Kelišová 5197 příspěvků 21.05.19 07:33

Jednou týdně? Co bych za to dala :P :mrgreen: Pro mě to normální není, pro někoho asi jo. Je to začarovanej kruh :cert:

Janli
Echt Kelišová 8921 příspěvků 21.05.19 07:33

Každý má jinou potřebu sexu. To, že je to chlap a je mu třicet přece neznamená, že do toho nutně musí bušit jako námořník. Navíc potřeby se v můžou v různých obdobích lišit. Pokus se najít kompromis. Zkusit sex dvakrát týdně a jinak holt ruční práce. A nebo si najdi milence, ale tam musíš počítat s hodně rychlým koncem vztahu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 08:10

Tak statisticky je to jednou tydne uplne normální, podle pruzkumu je zhruba jednou tydne takový prumer.
Mam taky chlapa kolem 30ti i ja jsem v tehle vekove kategorii a sex mame taky maximalne jednou tydne spis vetsinou tak jednou za 14dni :lol:
A ver, nebo ne ale obcas jsme tedy unaveni oba, plus mame děti.. Takze jednou tydne opravdu nevidím jako kdovi jakou tragédii, jini to mají třeba jednou za měsíc, tam uz to problém je pokud jeden z paru ma potrebu kazdy den :lol:
Ani si neumim predstavit, jak dlouho by ten sex trval kdyby by každý den, na to asi nema energii ani jeden :mrgreen:

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9554 příspěvků 21.05.19 08:13

No, pokud jsi doma a on po celém dni dojde z práce. Tak fakt nemusí mít náladu. My to jedno období měli podobné. Jsou i jiné způsoby jak si ulevit, pokud to potřebuješ. Ne vždycky je nálada.

A taky není něco, co ho trápí? Nebo tak?

Markéta80
Hvězda diskuse 44684 příspěvků 21.05.19 08:16
@Anonymní píše:
Ahoj :raised_hand:, je normální, aby chlapovi ve 30 stačil sex jednou týdně??? Ještě, když většinou začínám já. Jinak by snad nebylo nic. Oral je taky většinou z mojí strany. Aby mi to oplatil, to ho nenapadne, to mu musím říct. A když se ho zeptám, jestli mu to takhle stačí, tak odpoví, že je unavený po celém dni (fakt tak nevypadal) a že místo, abych něco předvedla, když jsem celý den doma, tak mám kecy nebo něco v tom smyslu. Máme 2 letého dítě a jsme spolu 4 roky. Já bych klidně mohla každý den nebo i ob den, ale tohle, to je hrůza. Už jsem i přemýšlela nad milencem, jenže pak mi to vždy přijde hloupé, asi bych se cítila pak špatně, výčitky…

a dřív chtěl často nebo nikdy nic moc? Někdo na to prostě není a pokud na to nebyl nikdy nějak extra tak se dá předpokládat že se frekvence bude jen prodlužovat a brzo si budeš připadat jak sexuální loudil :jazyk: :mrgreen:

Uživatel je onlinedasene
Povídálka 44 příspěvků 21.05.19 08:16

Mi je 32 a teda jednou týdně to tak máme asi taky, ale byl bych raději kdyby to bylo alespoň 3× za týden. Moji by to zase stačilo 1× za měsíc… :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 08:19

@Markéta80 dříve, možná tak první rok to bylo velice intenzivní :D, teď už nic moc právě… Ty jsi to vystihla! Už si asi tak i někdy připadám…

Jagwa
Kecalka 353 příspěvků 21.05.19 08:21

No řeším teď doma úplně to samý :roll: Člověk si připadá, jak debil, pořád se doprošovat :roll: a pak se diví, že jsem bez nálady :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 44684 příspěvků 21.05.19 08:24
@Anonymní píše:
@Markéta80 dříve, možná tak první rok to bylo velice intenzivní :D, teď už nic moc právě… Ty jsi to vystihla! Už si asi tak i někdy připadám…

nejste spolu zase tak dlouho :?, taky bych si připadala blbě se takhle doprošovat :? Málokomu se povede najít k sobě partnera co to má stejně ;) Kdy má volno tak sex je nebo se vymluví na něco jiného :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 08:30

@dasene to by bylo ideální, to by mi vyhovovalo :D

mrav
Nadpozemská drbna 29193 příspěvků 21.05.19 08:39

Jde vždycky o domluvu mezi partnery. Já jsem se svou ženou míval sex dvakrát týdně a to i poté, co se nám narodila dcera. Ale předpokladem pro to, aby jste z toho oba něco měli je i to, aby partner nebyl unavený. Teď ti třeba jednou týdně připadá málo, ale věř tomu, že jsou na tom lidé hůř. Já jsem teď téměř dva roky bez ženy - téměř dva roky bez sexu. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 08:40

U nás to je taky 1× týdně a někdy i 1× za 14 dni :) a to mu je 26 :nevim: řekl mě, že na to tak není a potom je to mnohem lepší, když je to po delší době :andel: ze začátku našeho vztahu, je jasný, to bylo úplně o něčem jiném ale nějak me to nevadí :nevim: :)

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17920 příspěvků 21.05.19 08:43

Je to absolutně normální

ivašot.
Echt Kelišová 8187 příspěvků 21.05.19 08:52
@Anonymní píše:
Ahoj :raised_hand:, je normální, aby chlapovi ve 30 stačil sex jednou týdně??? Ještě, když většinou začínám já. Jinak by snad nebylo nic. Oral je taky většinou z mojí strany. Aby mi to oplatil, to ho nenapadne, to mu musím říct. A když se ho zeptám, jestli mu to takhle stačí, tak odpoví, že je unavený po celém dni (fakt tak nevypadal) a že místo, abych něco předvedla, když jsem celý den doma, tak mám kecy nebo něco v tom smyslu. Máme 2 letého dítě a jsme spolu 4 roky. Já bych klidně mohla každý den nebo i ob den, ale tohle, to je hrůza. Už jsem i přemýšlela nad milencem, jenže pak mi to vždy přijde hloupé, asi bych se cítila pak špatně, výčitky…

Já bych se vykašlala na nějaké začínání, abych se po 4 letech málem musela doprošovat, to si neumím představit. A říkat si o orál? Nic bych z toho neměla při představě, že on to vlastně ani dělat nechce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama