Reklama

Mám asi blbou povahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.06.11 14:42
mám asi blbou povahu

ahoj, chci slyšet váš názor. žijeme v domě s tchýní, kdykoli vyjede auto z garáže utíká se ptát, kam jedeme, ted co jsem těhotná je to ještě horší,
vyjdu z domu a už mě je v patách se ptát, jestli jsem v pořádku( potřebuje se totiž podívat jak jsem oblečená jestli jdu jen na vycházku nebo už snad rodit)
každý ráno mě vleze do ložnice zeptat se jestli se cítím dobře- vůbec jí nevadí, že tam mám zavřený dveře a ležím v peřinách v noční košili, prostě tam vleze, sedne si a kecá a kecá půl hodiny než odejde.jaksi nebere v potaz, že třeba ještě spím nebo si čtu
měli jsme problémy s početím, ale vše jsme před rodinou ututlali, nechtěli jsme se o tom prostě bavit, to že je ,malej po IVF neví, nepřijala by ho.
dnes jsem jela do poradny- ráno letěla zamnou kam jdu a jestli mi je dobře, že jedu k dr., jenže jsem se tam zdržela a přijela dom po 3 hodinách- vylítla z domu kde jsem byla a jak to, že to tak trvalo,.....řekla jsem jí, že to je snad moje věc a manžela, kde jsme a kdy se vrátíme.tak bouchla dveřma a je nafučená, že se prý už ptát nebude, když nás to obtěžuje, jenže to říká pokaždý :mrgreen:
no a ted nevím jestli jsme s manžou blbý povahy- že jí nevykládáme kde jsme a kdy dojedeme,..... prostě chceme mít soukromí. :think:
není to averze vůči tchýni- já to nehlásím ani svým rodičům- ví jen to co tchýně, nic jinýho jim nevykládám
manžel stojí při mě, už i sám svý mámě řekl, at se furt neptá, že mu to vadí
když přijedeme z nákupu, vleze nám do tašek a třeba se diví k čemu jsme koupili tolik pečiva,… :cert:
dneska mě doktor zdělil termín kdy půjdu na císaře a ted řeším jestli jsme magoři, že to hned netroubíme do světa, nebo jste taky někdo takovej tady
rozhodli jsme se že to nikomu neřekneme, kdy nastupuji,… chceme aby to bylo překvapení, prostě se narodí, vezmu telefon a řeknu máme kluka
vím, že když to ted řekneme- budou se všichni vyptávat pořád dokola a strachovat se.
pro nás je nejpřijatelnější kdyby si nikdo nevšiml, že jsme jeli do porodky a byli doma v klidu.
tak máme blbou tajnůstkářskou povahu nebo je to normální?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 06.06.11 14:43

je to normální, naprosto :mrgreen:

Ela 1234 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.11 14:45

Jsi v pohode, tchyne je vlezla… ja sla taky na vyvolani a nerekla to ani svym rodicum,az pak jsme psali sms,az bylo po vsem…
tchyni bych to durazne opakovane rekla, at se furt nepta, nebo tak nejak…ELA

opinka
Kelišová 5280 příspěvků 06.06.11 14:49

Ty jsi normální. Naopak není normální lézt snaše do ložnice, nedopřát jí soukromí, slídit a ptát se na každý prd. Termín císaře bych taky tajila, přece jen když už je plánovaný, tak aspoň trošku toho překvapení pro rodinu bych si dopřála. Akorát nevím, jak před tchýní tajně přenesete tašku do auta, budete to asi muset udělat v noci pod rouškou tmy :mrgreen: .

Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 06.06.11 14:49

Jsi naprosto normální, taky mi vadilo, jak hned každej minutu po tom, co jsem měla být u doktora somroval, cože se mnou je :zed: .

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 06.06.11 14:50

Já to udělala naprosto stejně, že jsem v porodnici(in­dukce), jsem našim a následně i ostatním dala vědět až po porodu :)
Jo a to šmírování by mi lezlo na nervy.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.06.11 14:50

se svými rodiči mám vztah výbornej a taky takový věci tutláme, fakt se nechci s tchýní hádat, ale manželovi to taky vadí, když jí ted dovolíme nám lezt do skoukromí už se toho nikdy nezbavíme
její dcera, moje švagrová jí taky nic neříká, prý ví, že by se zbytečně ptala,… že děláme dobře že si držíme soukromí,má výhodu v tom, že bydlí ve vlastním a tak její máma zdaleka neví to co o ní vím já- se švagrovkou jsme super kámošky, tak si povíme téměř vše

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.06.11 14:53

my tu tašku do porodky vozíme v kufru aby neviděla že jdeme s ní :mrgreen: dokonce už jsme došli tak daleko, že až pojedeme rodit, tak potáhneme flašky od piva na vrácení a bedýnku na nákup, se slovy jedeme nakoupit :pankac:

Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 06.06.11 14:54
Terrad píše:
Jsi naprosto normální, taky mi vadilo, jak hned každej minutu po tom, co jsem měla být u doktora somroval, cože se mnou je :zed: .
:lol: jo, to mi taky leze na nervy. Jakmile mám mít poradnu, tak večer deset hovorů, jestli je vše ok, a kdy mám zase další :pocitac: vidím to tak, že dva týdny před termínem vypnu mobil :lol:

Babe007
Neúnavná pisatelka 17510 příspěvků 06.06.11 14:55
goldenka píše:
ahoj, chci slyšet váš názor. žijeme v domě s tchýní, kdykoli vyjede auto z garáže utíká se ptát, kam jedeme, ted co jsem těhotná je to ještě horší,
vyjdu z domu a už mě je v patách se ptát, jestli jsem v pořádku( potřebuje se totiž podívat jak jsem oblečená jestli jdu jen na vycházku nebo už snad rodit)
každý ráno mě vleze do ložnice zeptat se jestli se cítím dobře- vůbec jí nevadí, že tam mám zavřený dveře a ležím v peřinách v noční košili, prostě tam vleze, sedne si a kecá a kecá půl hodiny než odejde.jaksi nebere v potaz, že třeba ještě spím nebo si čtu
měli jsme problémy s početím, ale vše jsme před rodinou ututlali, nechtěli jsme se o tom prostě bavit, to že je ,malej po IVF neví, nepřijala by ho.
dnes jsem jela do poradny- ráno letěla zamnou kam jdu a jestli mi je dobře, že jedu k dr., jenže jsem se tam zdržela a přijela dom po 3 hodinách- vylítla z domu kde jsem byla a jak to, že to tak trvalo,.....řekla jsem jí, že to je snad moje věc a manžela, kde jsme a kdy se vrátíme.tak bouchla dveřma a je nafučená, že se prý už ptát nebude, když nás to obtěžuje, jenže to říká pokaždý :mrgreen:
no a ted nevím jestli jsme s manžou blbý povahy- že jí nevykládáme kde jsme a kdy dojedeme,..... prostě chceme mít soukromí. :think:
není to averze vůči tchýni- já to nehlásím ani svým rodičům- ví jen to co tchýně, nic jinýho jim nevykládám
manžel stojí při mě, už i sám svý mámě řekl, at se furt neptá, že mu to vadí
když přijedeme z nákupu, vleze nám do tašek a třeba se diví k čemu jsme koupili tolik pečiva,… :cert:
dneska mě doktor zdělil termín kdy půjdu na císaře a ted řeším jestli jsme magoři, že to hned netroubíme do světa, nebo jste taky někdo takovej tady
rozhodli jsme se že to nikomu neřekneme, kdy nastupuji,… chceme aby to bylo překvapení, prostě se narodí, vezmu telefon a řeknu máme kluka
vím, že když to ted řekneme- budou se všichni vyptávat pořád dokola a strachovat se.
pro nás je nejpřijatelnější kdyby si nikdo nevšiml, že jsme jeli do porodky a byli doma v klidu.
tak máme blbou tajnůstkářskou povahu nebo je to normální?
Ela 1234 píše:
Jsi v pohode, tchyne je vlezla… ja sla taky na vyvolani a nerekla to ani svym rodicum,az pak jsme psali sms,az bylo po vsem…
tchyni bych to durazne opakovane rekla, at se furt nepta, nebo tak nejak…ELA

100% souhlas, tchýně je vlezlá a možná nemá dost slušného vychování aby jí to došlo. Ty jsi uplně normální

miriskaw
Kelišová 6368 příspěvků 06.06.11 15:06
goldenka píše:
my tu tašku do porodky vozíme v kufru aby neviděla že jdeme s ní :mrgreen: dokonce už jsme došli tak daleko, že až pojedeme rodit, tak potáhneme flašky od piva na vrácení a bedýnku na nákup, se slovy jedeme nakoupit :pankac:

teda máte to ale vymyšlené :lol: :lol:
to je šílené nemít žádné soukromí-já bych asi pukla abych ji neposlala do háje.
Divím se že jsi to ještě neudělala.
Jedna věc je zajímat se o to jak se cítíš a druhá věc je nevědět kde jsou meze slušného chování.
Pevné nervy až bude mimi na světě-to se ji asi už nezbavíš vůbec

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 06.06.11 15:08

Ty se ptáš, jestli máš blbou povahu? 8-o Prosím tě, jaks dokázala tak dlouho neposlat tchýni ke kytkám???
Jinak podle mě je vždycky lepší aspoň trochu mlžit, obzvlášť pokud se to týká data narození potomka. Doporučuju všem hlásit termín aspoň o 14dní později než ukáže ultrazvuk! Není nic horšího než celý týden před plánovaným termínem zvedat telefony, jak se máš, jestli už rodíš, proč telefon nezvedáš, co se děje, a do toho týden přenášet :zed: :zed: :zed:
A je to jen tvoje a manželova věc, co vytroubíte nebo nevytroubíte do světa.

etosha
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 06.06.11 15:10

Mně přijde, že blbou povahu má tchýně, ne ty :wink: :lol:. To přece není normální co dělá ona. Já bych se také snažila vše utajit a neřekla bych vůbec nic :-).

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 06.06.11 15:11
goldenka píše:
my tu tašku do porodky vozíme v kufru aby neviděla že jdeme s ní :mrgreen: dokonce už jsme došli tak daleko, že až pojedeme rodit, tak potáhneme flašky od piva na vrácení a bedýnku na nákup, se slovy jedeme nakoupit :pankac:
:palec: :potlesk:
Tak vy to máte fakt dokonale vymyšlený.

Ivy5
Echt Kelišová 8254 příspěvků 06.06.11 15:11

Já nevím-to s tím pečivem je přehnané,ale že má starost,když jsi v tak vysokém stupni těhotenství mi zase přijde normální-lépe snad aby Tě i vnouče měla na háku?
Je mi jí i trochu líto-těší se asi prostě na vnouče a já tajnůskaření ráda moc nemám-ale zase já si to neumím představit,tchýni bych doma mít určitě nechtěla.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >