Mám či nemám

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.11.21 09:19

Mám či nemám

Ahoj dříve než mě odsoudíte, prosím zkuste mě pochopit, mám přítele, 5let začátek byl ok jenže přítel se dostal do exekucí a tak to začalo. Začal bejt hroznej cholerik, vše ho rozčílí vše mu vadí, bylo to horší ale pořad mě poučuje tohle dělej takto tohle takto když něco není podle jeho hnet že jsem neschopná, nechala jsem mokrej hadr na kbelíku, hnet začal že jsem prase že to bude smrdět, dělala jsem brambory na jedné jediné bylo malinkato té šlupky, a on hnet že to jíst nebude je to humus atd atd, vše svádí na mě já mohu za jeho dluhy já mohu za jeho hnusnou práci já mohu zato že nejsou peníze ani na jídlo, ja se snažím sháním peníze jak jen to jde, jsem teď 3měsíc na úřadu práce dostala jsem výpověď a sice je to hnusné ale zrovna v téhle chvíli mám více peněz než když chodím do práce, mám také exekuce a v práci jsem dostávala 8000 na up mám 10 což nám hodně pomůže, ale stale slyším jak jsem neschopná atd zrovna se to zlepšilo stím že tolika neřve ale já se rozhodla že snim nechci bejt jen zatím nemám kam jít, tak sem nic neřekla zamilovala jsem se do jiného, parkrát sem snim byla venku nic víc, jenže v pondělí u něj mám přespat což všichni víme co se stane, já nevím zda to udělat a nebo ne, zase nechci mu ublížit už ho jednou manželka podvedla, a pak zas nevím jak mu mám říct že sním končím hlavně teď před vánocema, on je léčen na deprese teda byl vysadil léky sám od sebe v mládí byl na psychiatrii a v protialkoholní, jednou jsem se odstěhovala a on chtěl skočit pod vlak, navíc je hodně pomstichtivej bojím se co udělá a zda si on něco neudělá, neplanuji mu říct že jdu za jiním jen on bydlí kousek od nás asi 15 min cesty blbé bojím se jak přítel zareaguje, co si udělá nebo tak jednou sem odešla za 4dny jsem se vrátila, ani nevím proč měla jsem pocit že musím prosím neodzujte mě jen se ptám jak by jste se zachovaly vy už nemám na to vše řešit shánět peníze, když nejsou, a hlavně bejt ta silná on skoro pořad brečí jak se zhroutí sté situace mám možnost jít tomu budem mu říkat Roman, jenže on má docela malej byt má psa  já mám také psa ovčáka a kočku, což z jeho psem nejde do hromady  nevím co mám dělat jsem uplně zmatená omlouvám se nejsem moc dobrá v pravopisu chodím na doučovaní vyrůstala jsem v anglii a češtinu jsem skoro zapoměla

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2435
16.11.21 09:27

Objevil se jiný a ty víš, že se s ním musíš vyspat? Prvně bys měla ukončit současný vztah, potom teprve začínat nový.
A ten nový ti pomůže platit tvé exekuce? Až skončí podpora už máš sehnanou práci?

Příspěvek upraven 16.11.21 v 09:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6970
16.11.21 09:35

Především by jsi se měla osamostatnit a umět se o sebe postarat sama a ne žít s magorem. Na Romana bych nespolehala, třeba tě chce jen do postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21884
16.11.21 09:39

Holka nešťastná, čím přemýšlíš??? 8o Se současným ses měla už dávno rozejít, na výhružky nedbat. Osamostatnit se, sehnat práci, začít normálně žít. Až pak bys měla navazovat další vztah. A nechápu, proč se domlouváš s někým, s kým jsi byla párkrát „venku“ na tom, že k němu půjdeš přespat a vidinou jasného sexu :zed: Skáčeš do dalšího průšvihu a budeš si za to moct zase jen sama. Tvoje smýšlení nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1597
16.11.21 09:43

Ten nový ví o tvých exekucích? Spousta lidí by si k sobě partnera s exekucema nenastěhovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12633
16.11.21 09:50
@Anonymní píše:
Ahoj dříve než mě odsoudíte, prosím zkuste mě pochopit, mám přítele, 5let začátek byl ok jenže přítel se dostal do exekucí a tak to začalo. Začal bejt hroznej cholerik, vše ho rozčílí vše mu vadí, bylo to horší ale pořad mě poučuje tohle dělej takto tohle takto když něco není podle jeho hnet že jsem neschopná, nechala jsem mokrej hadr na kbelíku, hnet začal že jsem prase že to bude smrdět, dělala jsem brambory na jedné jediné bylo malinkato té šlupky, a on hnet že to jíst nebude je to humus atd atd, vše svádí na mě já mohu za jeho dluhy já mohu za jeho hnusnou práci já mohu zato že nejsou peníze ani na jídlo, ja se snažím sháním peníze jak jen to jde, jsem teď 3měsíc na úřadu práce dostala jsem výpověď a sice je to hnusné ale zrovna v téhle chvíli mám více peněz než když chodím do práce, mám také exekuce a v práci jsem dostávala 8000 na up mám 10 což nám hodně pomůže, ale stale slyším jak jsem neschopná atd zrovna se to zlepšilo stím že tolika neřve ale já se rozhodla že snim nechci bejt jen zatím nemám kam jít, tak sem nic neřekla zamilovala jsem se do jiného, parkrát sem snim byla venku nic víc, jenže v pondělí u něj mám přespat což všichni víme co se stane, já nevím zda to udělat a nebo ne, zase nechci mu ublížit už ho jednou manželka podvedla, a pak zas nevím jak mu mám říct že sním končím hlavně teď před vánocema, on je léčen na deprese teda byl vysadil léky sám od sebe v mládí byl na psychiatrii a v protialkoholní, jednou jsem se odstěhovala a on chtěl skočit pod vlak, navíc je hodně pomstichtivej bojím se co udělá a zda si on něco neudělá, neplanuji mu říct že jdu za jiním jen on bydlí kousek od nás asi 15 min cesty blbé bojím se jak přítel zareaguje, co si udělá nebo tak jednou sem odešla za 4dny jsem se vrátila, ani nevím proč měla jsem pocit že musím prosím neodzujte mě jen se ptám jak by jste se zachovaly vy už nemám na to vše řešit shánět peníze, když nejsou, a hlavně bejt ta silná on skoro pořad brečí jak se zhroutí sté situace mám možnost jít tomu budem mu říkat Roman, jenže on má docela malej byt má psa  já mám také psa ovčáka a kočku, což z jeho psem nejde do hromady  nevím co mám dělat jsem uplně zmatená omlouvám se nejsem moc dobrá v pravopisu chodím na doučovaní vyrůstala jsem v anglii a češtinu jsem skoro zapoměla

Ne, nemáš. Ukonči první tohle, najdi si práci, bydlení a až pak nový vztah. Nechápu, proč máš potřebu skákat někomu jinému do postele, když nemáš nic vyřešenýho? Až ti na to ten tvůj rapl přijde, tak tě vyrazí i se psem a kočkou. Co pak budeš dělat?
Proč ho necháš, aby se k tobě choval jak k hadru na podlahu? Nechápu, fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
16.11.21 09:51
@Anonymní píše:

A ještě ten nový tě u sebe nechá bydlet? To, že se s ním vyspíš ti nezaručuje bydlení. Kam půjdeš potom?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6495
16.11.21 09:53

Ty budeš dobrá davajka, co?? Vyřeš si nejdříve svůj život, než ho začneš začínat s někým jiným

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136
16.11.21 10:12

Řítíš se z průšvihu do průšvihu. Zkus zapojit mozek. Vyřeš neperspektivní vztah, pak teprve začni další. Vyřeš svoje dluhy, ať do toho nového vztahu jdeš s čistým štítem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
16.11.21 10:35

To se nedá číst, ty jo… Tady je asi každá rada drahá.

Edit: I v Anglii se používají tečky a značí to ukočení věty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 11:33

Tohohle Romana znám už 10 let ten mě chtěl a chce pořád miluje mě tak jako já teď jeho neříkam že bych se snim hnet chtělq vyspat ale oba na to čekame dobu ale ano máte pravdu vyřešim si svoje jinak ano ví že mám exekuce a exekuce si platím sama ze svého i z toho pracáku posílám 1000 na exekuce je to složitější ale máte pravdu podvod nic neřeší

• Citovat
  • Nahlásit
21884
16.11.21 11:37
@Anonymní píše:
Tohohle Romana znám už 10 let ten mě chtěl a chce pořád miluje mě tak jako já teď jeho neříkam že bych se snim hnet chtělq vyspat ale oba na to čekame dobu ale ano máte pravdu vyřešim si svoje jinak ano ví že mám exekuce a exekuce si platím sama ze svého i z toho pracáku posílám 1000 na exekuce je to složitější ale máte pravdu podvod nic neřeší

„Oba na to čekáte dobu“ a zároveň máte vztahy a spíte s jinými?? :roll: Ty jsi buď troll nebo máš totálně vymletej mozek, to fakt není možný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
16.11.21 22:00

To je podle mě nejdelší věta na světě. :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
17.11.21 00:18

No, když Romana milujete, to vám těžko poradím…
On vás vlastně taky, jste psala, že.

V tom případě máte ale velkou lásku.

/ Kde se dá seznámit s tak úžasným chlapem je mi vskutku záhadou, ale ještě větší, že s nimi zůstáváte. Nesoudím. /

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
17.11.21 10:52

Vyrůstala jsi v Anglii? Chodíš na doučování češtiny, protože jsi ji skoro zapomněla? Máš exekuce. Deset let miluješ Romana a čekáte na sebe? Nemůžeš tři měsíce sehnat práci?

Něco mi tu nesedí… hodně nesedí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat