Mám hnusnou postavu

Anonymní
6.8.21 14:56

Mám hnusnou postavu

Nové džíny, oblékla je na sebe, a šla s tím do kuchyně, a byla tam rodina, a všichni řekli že mi vůbec ty džíny nesluší že mám hnusný zadek, ať se s tou mojí postavou neukazuji a smály se.. a mě to dost urazilo.. napsala sem svému příteli jestli mám hezkou postavu, a on mi ani neodpověděl.. začal mi posílat moje fotky kde si mě fotil ve spodním prádle, a prostě vypadalo to jak kdyby se taky vysmíval… Přitom nejsem tlustá ani hubená, mám 58Kg… Docela mě to trápí.. přítel je takový že se mu líbí fakt holky s krásným tělem.. myslela jsem že se mu moje tělo líbí ale mýlila jsem se.. přitom pořád tvrdí jak moc mě miluje že by žádnou jinou nechtěl, vztah nám klape skvěle ale tohle mě docela urazilo..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
839
6.8.21 14:59

A proč se ho nezeptáš jak to myslel? Třeba to myslel právě naopak :roll: A rodinu bych neřešila… Zřejmě si jen delali srandu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13138
6.8.21 15:00

A neposilal treba ty fotky, aby ti ukazal, ze jsi krasna?

Kolik ti je? Rodine rekni, ze si jejich hodnoceni tve podtavy neprejes, kdyz neumeji pochvalit. Schvalne ti srazeji sebevedomi. Co tim asi sleduji? Zrejme sami maji nejaky mindrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11439
6.8.21 15:00

Nejdřív si to s ním vyjasní mezi 4 očima, než začneš dělat nějaký unahleny závěry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35666
6.8.21 15:04
@Anonymní píše:
Nové džíny, oblékla je na sebe, a šla s tím do kuchyně, a byla tam rodina, a všichni řekli že mi vůbec ty džíny nesluší že mám hnusný zadek, ať se s tou mojí postavou neukazuji a smály se.. a mě to dost urazilo.. napsala sem svému příteli jestli mám hezkou postavu, a on mi ani neodpověděl.. začal mi posílat moje fotky kde si mě fotil ve spodním prádle, a prostě vypadalo to jak kdyby se taky vysmíval… Přitom nejsem tlustá ani hubená, mám 58Kg… Docela mě to trápí.. přítel je takový že se mu líbí fakt holky s krásným tělem.. myslela jsem že se mu moje tělo líbí ale mýlila jsem se.. přitom pořád tvrdí jak moc mě miluje že by žádnou jinou nechtěl, vztah nám klape skvěle ale tohle mě docela urazilo..

Vyčpulila bych na máti a otce zadek a řekla bych, že takovou mě udělali oni :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25741
6.8.21 15:10
@Russet píše:
Vyčpulila bych na máti a otce zadek a řekla bych, že takovou mě udělali oni :jazyk:

A řekla, že po někom z nich to mít musím :P 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1817
6.8.21 15:16

Prosím o vložení fotky. Bez toho se tady k nějakému závěru nedobereme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
6.8.21 15:18
@Russet píše:
Vyčpulila bych na máti a otce zadek a řekla bych, že takovou mě udělali oni :jazyk:

Presne tak, moje mama mi rekla ze mam hnusny prsty na nohou. Mam vbocene palce. Tak jsem ji rekla, ze za to muze ona, ze me takhle udelala. Tak mi rekla, ze ona me nedelala, ze jsem se vyskytla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6173
6.8.21 15:21
@Anonymní píše:

Tak jako to se stává. Blízká rodina je velmi kritická.
Měřím cca 160 cm, vážím do 50 kg a taky občas slyším narážky, že mi něco nesluší a mám velký zadek. Ale je mi to jedno, poněvadž to říká někdo, kdo si potřebuje zvýšit vlastní sebevědomí.

Manžel mi narovinu poví, že postavu mám moc hezkou, jen by to chtělo zpevnit. Má pravdu. Nicméně je mi 42 let, porodila jsem dvě děti a na něco sem tam povoleného už mám myslím nárok.

Nevím kolik na tu váhu meris, zda sportujes, zda máš děti a kolik ti je. Nicméně sama když se podíváš do zrcadla, tak sebekriticky víš, kde máš rezervy, ne? Pokud víš, že se příteli líbí holky s krásným tělem a sama ho nemáš a oni on nedisponuje zrovna tělem modela, tak je pro to potřeba něco udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
6.8.21 15:30

Kdybych měla kalhoty, co mi nesluší, tak to chci vědět. Ale dá se to říct normálně: „tyhle kalhoty ti nesluší, nesedí ti, nedělají ti hezkou postavu“ a ne se vysmívat, urážet..
A přítele se klidně zeptej, jak to myslel a na kalhoty se ho taky můžeš zeptat. Snad bude upřímný a taktnější než tvá rodina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2831
6.8.21 15:37

Kamarád mi vyprávěl: po obědě, který manželka připravila, se ho zeptala, zda mu to chutnalo, odpověděl: NE, následně byl menší konflikt. Při hodnocení vzhledu je to ještě citlivější, takže otázka: mají si blízcí (vlastě i méně blízcí) lhát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.21 15:38

Fotit ve spodním prádle bych se od přítele nikdy nenechala, když mě chce vidět, tak na živo…alespoň mu bude mé tělo stále trochu vzácné.
Ale taky mi přijde, že ti tím že ti je poslal spíš chtěl naznačit, že se mu tvé tělo líbí…A pochybuji, že kdybys pro přítele hezká nebyla, že by s tebou byl.
A na nějaké poznámky příbuzných se vykašli, důležité je, aby ses ty cítila dobře a hezká.
Klidně jim to příště vrať - ty máš pivní břicho, špeky, vrásky…pochybuji že jsou to všichni modelové. :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
2831
6.8.21 15:41

@Wenn.Nox S tou formou je to problematické. Při vážné kritice, by někdo mohl namítnout, proč to neobrátili v žert.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6742
6.8.21 15:47

Tak sem dej fotku, ať můžeme posoudit.. Vazis 58kg, ale záleží kolik měřís, jaký střih dzinu jsi koupila? Slim opravdu každému neslusi, ukáže všechno, třeba moje sousedka je hubená, má oblibu v uplem obléceni, ale ma hrozný, beztvary plácaty zadek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2831
6.8.21 15:51
@Alušáček píše:
Tak sem dej fotku, ať můžeme posoudit..

Já myslím, že je to zbytečné. Když usoudíme, že má tazatelka hnusný zadek, tak bylo vysmívání rodiny na místě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat