Reklama

Mám hrozné "okno"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 11:48
Mám hrozné "okno"

Ahoj, potřebuji se svěřit, jsem úplně na dně, nedokážu se na nic soustředit. V sobotu jsme byli s manželem na Vanocnich trzich, tam padlo asi 5 punčů a pak jsme potkali známé a ty nás přemluvili, ať s nimi jdeme ještě do hospody posedět. Ja si tam dala víno a vic prostě nevim.Mam úplně šílený výpadek. Ještě se mi to nikdy nestalo. Pamatuju si jak jsme vešli do hospody, dala jsem si vino a pak jsem se probudila doma. Manžel nic neříkal, v pohodě a mne je blby se ptát, nechci přiznat že mám takové okno.Ale jsem z toho úplně na nervy. Vubec nevim co jsem rikala, dělala, byli jsme tam pry 2 hodiny.Je možné mit takovy výpadek? Jsem z toho úplně vyřízena a nevim co mam delat, stydim se. Stalo se vam to nekdy? A kdy ty vycitky prejdou? Diky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

terien
Kelišová 7473 příspěvků 12.12.16 11:50

No jéje, to víš že stalo :lol: Normálně se manžela zeptej jak se mu ten večer líbil a uvidíš co ti poví. Jestli jsi tam netancovala na stole nahoře (nebo dole) bez tak se nemáš za co stydět, hoď to za hlavu. Existuje hezký přísloví - kdo se ráno nestydí, ten se večer nebavil.

Elishka1
Závislačka 2594 příspěvků 12.12.16 11:50

Jestli manžel nic neříkal, tak snad dobrý, leda že byste měli okno oba (vtip). Tak zkus ten večer nějak naťuknout, třeba na něco, co si ještě pamatuješ, třeba se manžel rozhovoří, a když ne, tak snad v poho :) Výčitky si nedělej.

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 12.12.16 11:53

Jeeje, to se nestyď a zeptejte se manžela :lol: nám když se něco takovýho stane, tak se tomu druhej den společně smějeme :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 11:54

Ostudu jsem snad neudělala, to by mi řekl. No takovyhle vypadek jsem ještě neměla teda.

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 12.12.16 11:54

Výčitky si rozhodně nedělej :mrgreen: Já si pamatuju teda vždy všechno, a myslím, že by pro mě bylo občas lepší kdybych si nepamatovala jéé to bych chtěla. Hlavně z lonského prosince :mrgreen:

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 12.12.16 11:55

To víš, že se mi to taky stalo:) Já bych se asi před manželem opatrně zmínila, že mi ty punče nějak nesedly a mám ten večer trochu rozmazaný a viděla bych, jak zareaguje. Jestli se ti to nestává pravidelně, není třeba z toho dělat vědu :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 11:59
@Sofie2013 píše:
To víš, že se mi to taky stalo:) Já bych se asi před manželem opatrně zmínila, že mi ty punče nějak nesedly a mám ten večer trochu rozmazaný a viděla bych, jak zareaguje. Jestli se ti to nestává pravidelně, není třeba z toho dělat vědu :)

Děkuji vám za uklidnění. Ja se právě citim blbě už kvůli těm známým, ze jsem se takhle opila.Ty si musejí o mně myslet…A hlavně je pitomý, ze nevim co jsem povídala.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 12.12.16 12:05

No to vis ze stalo, nekolikrat :lol: normalne mu rekni ze si nic nepamatujes jestli si neco nevyvadela :lol: ja mam heslo: co si nepamatuju, se nestalo :lol: :lol: :lol: nejsi treba zatvrzela krestanka nebo tak neco ze se ti to nikdy nestalo? Sis dala proste punce a pak jste sly do tepla..tim teplem ti to vlitlo do hlavy a bylo to… muj si nedavno taky dal na namesti 4 punce, pak jsme sli do alberta nakoupit a v albertu rikal ze ma lepoša :lol: ze se mu toci hlava..tak nvm co do tech puncu davaji :lol: :lol: :lol:

radkka
Generální žvanilka 20317 příspěvků 12.12.16 12:05

To víš, že stalo, já se teda obvykle ale manželovi klidně svěřím (i jemu už se to někdy stalo, takže má pochopení) a zeptám se ho, jestli jsem moc neblábolila, sice si myslím, že se spíš uchýlí k milosrdné lži, ale i tak to uklidní :mrgreen: Stalo se mi to za život asi dvakrát a vím, že je to blbý pocit, vždycky mám pak dlouhou abstinenci.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 12.12.16 12:07

Mě se to teda nikdy nestalo :nevim: ale mému chlapovi sebto stává pořád :nevim:

terien
Kelišová 7473 příspěvků 12.12.16 12:09
@Renca8 píše:
No to vis ze stalo, nekolikrat :lol: normalne mu rekni ze si nic nepamatujes jestli si neco nevyvadela :lol: ja mam heslo: co si nepamatuju, se nestalo: :lol: :lol: nejsi treba zatvrzela krestanka nebo tak neco ze se ti to nikdy nestalo? Sis dala proste punce a pak jste sly do tepla..tim teplem ti to vlitlo do hlavy a bylo to… muj si nedavno taky dal na namesti 4 punce, pak jsme sli do alberta nakoupit a v albertu rikal ze ma lepoša :lol: ze se mu toci hlava..tak nvm co do tech puncu davaji :lol: :lol: :lol:
:palec: :palec: přesně tak!! A je po problému :lol:

žampion
Závislačka 3726 příspěvků 12.12.16 12:10
@Renca8 píše:
No to vis ze stalo, nekolikrat :lol: normalne mu rekni ze si nic nepamatujes jestli si neco nevyvadela :lol: ja mam heslo: co si nepamatuju, se nestalo :lol: :lol: :lol: nejsi treba zatvrzela krestanka nebo tak neco ze se ti to nikdy nestalo? Sis dala proste punce a pak jste sly do tepla..tim teplem ti to vlitlo do hlavy a bylo to… muj si nedavno taky dal na namesti 4 punce, pak jsme sli do alberta nakoupit a v albertu rikal ze ma lepoša :lol: ze se mu toci hlava..tak nvm co do tech puncu davaji :lol: :lol: :lol:

mám stejné heslo :lol: :lol: jojo to jsou pak situace.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 12.12.16 12:13

Tak na kazdyho pusobi alkohol jinak. Nekomu staci dve piva a je v nalade a nekdo musi vypit 6 piv aby mel naladu. Ja jsem ten typ kterymu staci dve piva a mam naladu…nejsem zadnej alkac, ani muj aby jste si nemysleli :lol: je mi 26 a obcas zajdem s kamaradama do hospody v patek vecer na pivo pokecat..hlavne ted v zime kdyz moc neni co delat. Jinak v lete hodne vyletujem :P deti jeste nemame tak co.. :nevim:

Croksy
Kecalka 204 příspěvků 12.12.16 12:16

To se mi ještě nikdy nestalo abych měla okno:mrgreen: Překvapuje mě, že si pamatuješ i punče a víno… určitě si vzpomeneš i na zbytek… Dej tomu čas :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Válka Nely Slovákové s expřítelem: Motorka byla dárek, on lže!

Nela Slováková si pořídila auto za takřka dva miliony a s přírůstkem do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama